Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τσεκάροντας την λίστα με τα καβλάκια που είχα για να γαμευθούν κατόπιν κριτικών που είχα διαβάσει, έφυγα για Χωματιανού. Μπαίνω στο σαλόνι η υπηρεσία ανακοινώνει Αλεξάνδρα και ότι είναι στο δωμάτιο, της λέω ότι δεν την ξέρω και θα περιμένω να την δω. Παραξενεύτηκε και μου λέει 5 χρόνια είναι εδώ, εγώ της λέω έρχομαι πρώτη φορά .Άλλη μία έχω έρθει με την Ανδριάννα. Μου κάνει σσσσσσσ με το χέρι να μην μιλάω δυνατά και λέω από μέσα μου, τι έγινε σε εκκλησία ήρθα; Ρωτάω για το πρόγραμμα και μου λέει απλό , οπότε άρχισα να το σκέφτομαι πάλι μήπως πάω κάπου αλλού, αλλά βγαίνοντας το κορίτσι από το δωμάτιο λέω θα περάσω. Μπαίνω στο δωμάτιο και αναμένω το καβλάκι. Αυτή με το που μπαίνει πάει προς τα ρούχα μου και μου λέει μου επιτρέπεις; Θυμήθηκα που είχα διαβάσει ότι έχει κόλλημα με το κινητό και της λέω ότι εάν ψάχνεις το κινητό μου είναι στην αριστερή τσέπη. Μου λέει αν θές άφησε το στο κομοδίνο, οπότε σηκώνομαι και το αφήνω εκεί. Ξαπλώνω,έρχεται δίπλα μου, βγάζει παπούτσια και στριγκάκι και αρχίζει να με χαϊδεύει και να με φιλάει. Αρχίζω να την φιλάω και εγώ στα βυζάκια της και οι ρόγες της σκληραίνουν. Σε κάποια στιγμή όπως την φιλάω στην μέση και στη πλάτη της , μου λέει φίλα με εκεί. Δεν καταλαβαίνω και την ρωτάω που, και μου δείχνει την μασχάλη της.Την φιλάω και εκεί λοιπόν αφού μου το ζήτησε. Το κορμάκι της μοσχοβολάει από κρέμες και αρώματα και η πούτσα μου έχει ατσαλώσει. Συνεχίζει να με φιλάει παντού από κεφάλι μεχρι χέρια και πόδια χωρίς να βιάζεται και αναρωτιέμαι μην τυχόν φάει όλον τον χρόνο με τέτοια και στο τέλος μείνουμε με την πούτσα στο χέρι, γιατί δεν ξέρω τι ρόλο βαράει η υπηρεσία στο θέμα του χρόνου. Κατεβαίνει πιο χαμηλά και συνεχίζει να με φιλάει γύρω γύρω από την πούτσα. Αυτή η αναμονή με έχει καβλώσει και περιμένω να τον πάρει στα χειλάκια της. Περνάει ελάχιστα από μπάλες και λέω μήπως είμαι τυχερός και τον πάρει έτσι στο στόμα, αλλά τελικά μου περνάει προφυλακτικο και σηκώνεται πάνω στην αρχή στα γόνατα και μετά τελείως όρθια. Βλέπω τα μουνοχειλάκια της να κρέμονται και στην αρχή νόμιζα ότι έχει σκουλαρίκι αλλά τελικά είναι πεταχτά. Κάνει επίκυψη και αρχίζει να με πιπώνει ενώ με το χέρι της τον έχει πιάσει από την ρίζα και τον χαϊδεύει έως την μέση. Το στοματάκι της πηγαίνει μέχρι την μέση και το χέρι της απλώς βοηθούσε. Δεν προσπαθούσε να τραβήξει μαλακία με το χέρι σαν μερικές απλώς είναι υποστηρικτικό. Συνεχίζει όρθια την πίπα και έχω μείνει μαλάκας . Πίπα έτσι δεν μου έχουν πάρει ποτέ. Ούτε γκόμενα ούτε πουτάνα. Αναρωτιέμαι πόσο θα αντέξει έτσι. Εχει λυγισμένα ελαφρώς τα πόδια αλλά το αίμα πρέπει να της έχει ανέβει στο κεφάλι όπως είναι έτσι σκυμμένη. Στο δικό μου το κάτω κεφάλι πάντως έχει πάει φουλ. Η πίπα της χωρίς να είναι η σούπερα ουάου και με προφυλακτικό κιόλας παραδόξως με έχει φτιάξει πολύ. Ίσως η περίεργη στάση της να με έχει εξιτάρει και σκέφτομα ότι αν την αφήσω έτσι μπορεί και να τελειώσω. Πριν προλάβω να την σταματήσω με ρωτάει.Να τον βάλουμε στο μουνάκι; Ναι της λέω και την βάζω να κάτσει καβάλα στο καβλί μου. Κάθεται πάνω μου και αρχίζει να κουνιέται ενω εγώ της χουφτώνω το κωλαράκι και την φιλάω στον λαιμό. Μου δίνει κι αυτή μερικά πεταχτά φιλάκια στον λαιμό και στο πρόσωπο και μετά όπως τον έχω μέσα της κάνει το άλλο κουφό. Οριζοντιώνει την κορμί της πάνω μου και στηρίζεται στις μύτες των ποδιών της και στις παλάμες της, ακριβώς όπως κάνουμε πους απς. Στηρίζεται λοιπόν έτσι και αρχίζει να ανεβοκατεβάζει την λεκάνη της. Η πούτσα μου καρφωνόταν στο μουνάκι της βαθιά. Εβγαινε ως το κεφαλάκι και μετά όλη μέσα. Τέτοια περίεργη στάση δεν είχα κάνει με καμία γκόμενα ποτέ. Κοίτα που το πιτσιρίκι μας έβαλε τα γυαλιά σκέφτομαι. Άσε που θέλει να είσαι και γυμνασμένη για να κάνεις όλα αυτά τα ακροβατικά. Τι να το κάνεις το γυμναστήριο μετά, τσάμπα θα το πληρώνεις. Της λέω να το γυρίσουμε σε πισοκωλλητό εάν θέλει και μου απαντάει ότι δεν έχει πρόβλημα έτσι, αλλά ότι θέλω , ότι με καβλώνει περισσότερο. Την γυρνάω για πισοκωλλητό, στήνεται και τον χώνω στο μουνάκι της. Το κωλαράκι της έχει τουρλωθεί και είναι ολοστρόγγυλο και εγώ έχω αρχίσει να ανεβάζω ρυθμούς, ενώ βλέπω την εικόνα μας και στον πλαϊνό καθρέπτη και καβλώνω κι αλλο με το θέαμα. Συνεχίζω και στο δίλεπτο έρχεται το δυνατό χύσιμο μεσα στο μουνάκι της. Όπως στραγγίζω την χαιδεύω στην πλάτη και πιάνω ιδρώτα. Ε βέβαια σκέφτομαι μετά από τέτοια γυμναστική λογικό είναι. Εγώ όμως ατσαλάκωτος. Σηκώνεται μου δίνει μωρομάντηλο φοράει παπούτσια και στριγκάκι με χαιρεταει και φεύγει. Σήμερα λοιπόν η Αλεξάνδρα μου έκανε ακροβατικά που δεν μου είχαν ξανακάνει.Πίπα με εμένα ξαπλωμένο και αυτήν όρθια και σκυμμένη και cow girl οριζόντιο κάνωντας πους απς. Όσο ζεις μαθαίνεις τελικά. Κάποια στιγμή στο μέλλον θα ξαναπεράσω με το κορίτσι για να δω μήπως μάθω και τίποτα καινούργιο.Τώρα θα μου πεις εσύ , είδες μόνο δεν έκανες τίποτα, Μια εμπερία ακόμα λοιπόν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.411
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος , Ntonpinelo και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού