Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 156 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι πρωινές κάβλες δεν με άφηναν να ηρεμήσω και αφού ήπια το καφεδάκι μου τράβηξα προς Μεταξουργείο. Είχα σκοπό να περάσω με την Πάολα αλλά φθάνοντας εκεί η υπηρεσία ανακοινώνει μόνο Άντζελα γιατι η Πάολα θα ερχόταν στις 5. Καιρό για χάσιμο δεν είχα και αφού την Άντζελα την έχω χύσει πολλές φορές με καλές εντυπώσεις πληρώνω και περνάω στο δωμάτιο. Μετά από λίγο έρχεται το κορίτσι και αφού μου δίνει αντισηπτικό για τα χέρια ξεκινάει το μπαλαμούτι. Στην αρχή τρίβει τα βυζάκια της στο καβλί μου ενώ της χαϊδεύω την κωλάρα και σιγά σιγά αρχίζει με την γλώσσα να μου γλύφει τα μπαλάκια.Ασχολείται αρκετά με αυτά χωρίς ακόμα να ασχοληθεί με την πούτσα μου. Την κρατάει μόνο με το χέρι στην κοιλιά μου για να μην την ενοχλεί ενώ ασχολείται με τα μπαλάκια. Μετά αλλάζει θέση και έρχεται απέναντί μου, ανάμεσα από τα πόδια μου. Τώρα ανεβαίνει σιγά σιγά και με την γλώσσα αρχίζει να γλύφει τον κορμό πάνω κάτω ενώ μετά τον έχει ανάμεσα στα χείλη της και τον χρησιμοποιεί σαν φυσαρμόνικα. Μετά τον πιάνει και αρχίζει να τον χτυπάει δυνατά στα χείλη και την γλώσσα της και μετά αρχίζει να τον κατεβάζει αργά αργά στο στόμα της. Εχει κλείσει τα μάτια της και τον ρουφάει σιγά σιγά και αθόρυβα λες και δίπλα κοιμάται ο άντρας της και δεν θέλει να τον ξυπνήσει.Την σταματάω και σηκώνομαι στο πλάι του κρεβατιού φέρνοντας την στα τέσσερα ώστε να την βλέπω και στον καθρέπτη. Έχει ανοίξει το στόμα και έχει βγάλει έξω την γλώσσα περιμένοντας σαν καλό κορίτσι την πούτσα μου να αναπαυθεί στην στοματική της κοιλότητα. Της κρατάω απαλά το κεφάλι και αρχίζω να μπαινοβγάζω το καβλί μου αργά αργα στο στόμα της κατεβάζοντας το όσο πιο μέσα πάει. Αυτή γυρίζει λίγο στο πλάι το κεφάλι ώστε να καρφώνεται στο μάγουλο της και να προσπαθεί να το τρυπήσει, ενώ μετά αλλάζει πάλι και αρχίζει τα φλοπ φλοπ με το στόμα λες και ανοίγει μπουκάλι με φελλό. Σκέφτομαι ότι αν συνεχίσει έτσι θα την χύσω στο στόμα οπότε τραβιέμαι και της λέω να μου φορέσει προφυλακτικο.Το φοράει το γλύφει λίγο ακόμα και μου τουρλώνει το κωλί της ενώ το κεφάλι της ακουμπάει στο στρώμα. Την πιάνω από τα καπούλια και της τον χώνω στην μουνάρα της. Αρχίζω να μπαινοβγαίνω και της δίνω και μερικά μπατσάκια στα κωλομέρια. Συνεχίζω με ήρεμους ρυθμούς το κάρφωμα ώστε να μην τελειώσω αμέσως και σκέφτομαι ότι είναι κρίμα να χύσω μέσα στο λάστιχο και να μείνει το κορίτσι με το παράπονο. Οπότε βγαίνω και της λέω να γυρίσει για να τα ρουφήξει . Βγάζω το προφυλακτικό και οριακά προλαβαίνει να τον βάλει στο στόμα πριν εκτοξευτούν. Για δευτερόλεπτα δεν πετάχτηκαν στο σεντόνι ή πάνω της. Τον ρουφάει αργά τον σκουπίζει καλά και μετά τραβιέται και μου δίνει μωρομάντηλο να σκουπιστώ κι εγώ. Σηκώνεται και πάει στον νιπτήρα να τα φτύσει ενώ εγώ κάθομαι ξαπλωμένος στο κρεβάτι με την πούτσα ακόμα σηκωμένη. Ντύνεται και μου λέει να μην ξεχάσω τίποτα φεύγοντας .Αυτή είναι στάνταρ ατάκα της, δηλαδή τι θα μπορούσα να ξεχάσω στο δωμάτιο,το βρακί μου; Πιστεύω ότι το κορίτσι είναι μια από τις VFM επιλογές στο Μεταξουργείο και από τις καλές τσιμπουκλούδες για όσους αρέσκονται στο στοματικό. Δεν βιάζεται ποτέ και τα δίνει όλα. Το μόνο σπαστικό για μένα είναι που χαζογελάει συνεχώς όταν την πιπώνω λες και της λέω ανέκδοτα και μερικές φορές σταματάει και φτύνει στο πλάι του κρεβατιού.Δεν ξέρω εάν αυτό το κάνει και με άλλους ή μόνο με μένα επειδή έχουμε μια κάποια οικειότητα. Επίσης στο σαλόνι δεν σου κάνει εντύπωση, βγαίνει με ένα βαριεστημένο στυλ και εάν δεν την ξέρεις αποκλείεται να περάσεις. Εγώ πάρα πολλές φορές είχα φύγει βλέποντας την μέχρι που την δοκίμασα και με ρούφηξε σαν ηλεκτρική σκούπα.Τώρα όμως ξέρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.391
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Διανοούμενος, georgesv και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού