Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 145 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινή επίσκεψη και πετυχαίνω την Ειρήνη, ένα καλό μιλφ με αφράτο κωλαράκι που φημίζεται για την πίπα της και είπα να περάσω. Η υπηρεσία ανακοινώνει ότι πρίν είναι κλεισμένη για 20λεπτο και μετά από μένα για μισάωρο. Αυτό συμβαίνει καθημερινά. Έχω περάσει και άλλες φορές παλαιότερα οπότε πάω με σκοπό να την γαμήσω και όχι να με τελειώσει στην πίπα. Έρχεται λοιπόν στο δωμάτιο και ξεκινάει την τσιμπουκάδα. Παρατηρώ ότι η πίπα της είναι μηχανική, χωρίς εναλλαγές στο ρυθμό ή κάποιου είδους παιχνίδι.Ούτε την γλώσσα δεν βγάζει για να γλύψει, πόσο μάλλον μπαλάκια.Ενα μονότονο πάνω κάτω και τίποτα άλλο. Πάντως για να λέμε και την αλήθεια ακόμα και αυτό μπορεί να σε τελειώσει, αντίθετα με μερικές άλλες που ούτε αυτό μπορούν να κάνουν. Της λέω να σταματήσει για σεξ και κάνει ότι δεν ακούει πιστεύοντας ότι μπορεί να τελειώσω και να γλιτώσει το σεξ. Της το ξαναλέω και σταματάει, μου περνάει προφυλακτικό και στηνεται στα 4. Στήνεται με κλειστά τα πόδια κάτι που δεν βολεύει, της τα τραβάω για να τα ανοίξει αλλά αρνείται, οπότε μπαίνω ετσι με χαλαρούς ρυθμούς και αφήνει κάποιες φωνούλες σαν να ζορίζεται. Σκέφτομαι ότι υπάρχει πιθανότητα στην βάρδια της να κάνει σεξ με 3-4 μόνο και τους υπόλοιπους να τους τελειώνει με το στόμα οπότε το μουνάκι της να διατηρείται σε καλή κατάσταση.Ευτυχώς που είμαι ψηλός αλλιώς δεν θα την έφτανα έτσι που είχε στηθεί. Σηκώνω και το δεξί ποδι στο στρώμα για να σηκωθώ ακόμα ψηλότερα και ανεβάζω ρυθμούς. Κάτι ή πίπα κάτι το ωραίο της κωλαράκι σε 2 λεπτά το πολύ τελείωσα μέσα στο μουνάκι της. Μου έδωσε την εντύπωση ότι έχει την πελατεία της και οδηγεί το παιχνίδι εκεί που θέλει αυτή.Δηλαδή να κάνει όσο το δυνατόν λιγότερο σεξ. Και το πρώτο καιρό θυμάμαι που εμφανίστηκε στο Μεταξουργείο και την είχα πάρει ενώ έχει ωραίο κορμί δεν έκανε κάτι το ιδιαίτερο, γι αυτό και δεν είχα ξαναπάει. Μετά φαίνεται σκέφτηκε την δυνατή τσιμπουκάδα για να την παίρνουν αραιά και που και αφού έχτισε την πελατεία της βαδίζει σε αυτούς τους ρυθμούς. Σίγουρα όποιος την επισκεφθεί δεν θα μείνει άχυστος, κάτι που είναι και το ζητούμενο. Καμία σχέση με διάφορες φόλες που κυκλοφορού που κάνουν και απλό πρόγραμμα και δεν μπορούν να στον σηκώσουν. Το κορίτσι αυτό που ζητάς το καταφέρνει μια χαρά. Να χύσεις με τον ένα ή τον άλλο τρόπο. Απλώς εάν δεν μιλήσεις εσύ. διαλέγει αυτή τον τρόπο. Εγώ θα ξαναπήγαινα μόνο εάν ήθελα να τελειώσω με πίπα γιατί για γαμήσι δεν την πολυβλέπω θετική. Προσπαθεί να το αποφύγει όσο μπορεί. Φυσικά αυτό είναι το δικό μου συμπέρασμα, εσείς μπορεί να διαπιστώσετε κάτι διαφορετικό και να μας πείτε γνώμες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.428
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, maradona7, Επιρρεπής και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού