Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασμα εχθές από την οδό της αμαρτίας!Μπήκα σε μερικά σπίτια κι έφτασα σε αυτό.Τσάτσος ο κ.Βασίλης,cult φιγούρα της περιοχής!Η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο και μου είπε ότι έχει τη "Ράνια που σε στέλνει στα ουράνια".Μιας και είχα χρόνο κάθισα και περίμενα.Ο κ.Βασίλης έλεγε διάφορες ατάκες κυρίως σε όσους έμπαιναν,αλλά και παραμιλώντας!Κάποια στιγμή με την προτροπή του κυρ Βασίλη βγήκε και η κοπέλα από το δωμάτιο.Όμορφη κοπέλα,με ωραίο σώμα και ωραίο κωλαράκι.Σηκώθηκα έδωσα το αντίτιμο και εισήλθα στο σκοτεινό δωμάτιο.Λίγο φως ρε άνθρωποι,οι κατσαρίδες γαμάνε στα σκοτάδια...Μετά από πολύ λίγο ήρθε η κοπέλα.Τυπικές χαιρετούρες και ξεκινάει πίπα ακάπωτη μιας και είπα ας το ρισκάρω σήμερα...Χωρίς προκαταρκτικά χωρίς τίποτα.Βαθειά όμως ωραία πίπα.Μετά προφυλακτικό και μερικές στάσεις.Δεν είπε όχι αλλά με τόσο τζελ νόμιζα ότι είχα βγει και γάμαγα αέρα...
Εν ολίγοις μια καλή συνάντηση,αν δεν υπάρχει κατι καλύτερο στο δρόμο αξίζει να επενδύσεις 20€,δε θα τα κλάψεις...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ράνια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.934
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, perseas, nick9x και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2023
Έπρεπες να γαμήσεις τον νάνο, που πας να μπλέξεις με τη γυναικάρα.
23 Μαρτίου, 2023
η λέξη "ΤΙΜΙΑ" ταιριάζει
ακριβώς στη Ράνια! ήρεμη κοπέλα ευγενική μια χαρά
23 Μαρτίου, 2023
Δεν είμαι για τέτοια κασκαντεριλίκια εγώ....Δικός σας ο νάνος
23 Μαρτίου, 2023
Το κομοδίνο από τα Ικεα δεν είχε έκπτωση κ πήρες τη Ρανια???
23 Μαρτίου, 2023
Arxontas tou skotous η πιθανότητα να βρεις στη Φυλής με 20€ την ωραία γκόμενα που θα κάνει και τρομερό σεξ,είναι παρόμοια με το να πιάσεις το τζόκερ...Κομοδίνο δεν ήταν.Μια ωραία κοπέλα,δε δυσανασχέτησε σε τίποτα όσα της ζήτησα.Εντάξει...Στη Φυλής δεν πάει κάποιος για να κάνει το σεξ της ζωής του,να ξεχαρμανιάσει πάει!Αλλιώς σκας λεφτά και παίρνεις ένα call girl σε ξενοδοχείο.
review reaction 1 Arxontas tou skotous
23 Μαρτίου, 2023
rantanplangr30 συμφωνώ απόλυτα σε αυτά που λες για φυλής. παρακμή η πιάτσα κ πολυ λίγες είναι VFM κορασίδες. Την αλβανιδα Ρανια την έχω πάρει 3 φορές από κομοδίνο μέχρι σκαμπό έχει φτάσει......προκαταρτικα το απόλυτο μηδέν!!!!! Ασε τον μπαρμπα Βασίλη να βγάζει χαραμουζα για το επιπλακι που πασάρει........λόγο εμφάνισης κ λογω οτι δεν υπήρχαν επιλογές για τα γουστα μου στην βάρδια της την πάτησα κ εγω!!
24 Μαρτίου, 2023
Φιλε μου , χωρις να θελω να αμφισβητήσω τα οσα γραφεις, νομιζω οτι εισαι αρκετα ενθουσιώδης Το λεω μιας που διαβαζοντας την κριτικη σου ειδα να γραφεις αναμεσα σε αλλα για γαμισι στα σκοταδια , χωρις προκαταρτικα, τζελ σε ποσοτητα που κανεις αερογαμισι...
Δεν την εχω παρει την κοπελα και σχολιαζω μονο τα οσα διαβασα απο εσενα με εκτιμηση για την ενημερωση που μας προσεφερες.
24 Μαρτίου, 2023
pacwman ο φωτισμός στο δωμάτιο ήταν πολύ χαμηλός.Και ναι έριξε μια μεγάλη ποσότητα τζελ στο χέρι της για ν΄αλλοίψει το μουνί της.Πού είναι το περίεργο σε αυτό που γράφω;
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8