Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεριανή επίσκεψη γύρω στις 3 και βλέπω τον οίκο ανοιχτό μετά από πολύ καιρό. Ανεβαίνω και βγαίνει η γνωστή ζουμερή Μολβαβή μιλφάρα Αννα με το μαλλί βαμμένο ξανθό. Χαιρετιόμαστε, της λέω ότι είχα περάσει βράδυ 3-4 φορές αλλά ήταν συνεχώς κλειστό και μου λέει ότι ήταν στην πατρίδα της για 2 μήνες. Πληρώνω και περνάνω στο δωμάτιο στο βάθος. Ερχεται σε λίγα λεπτά και μου λέει ότι έκανε μια επέμβαση γυναικολογική, φαίνεται και η τομή γι αυτό και η απουσία της. Στην συνέχεια περνάμε στο μπαλαμούτι. Η Άννα μου άρεσει γιατί έχει αυτό το σφιχτό μπαμπάτσικο κορμί που είναι για πολλές σφαλιάρες. Έχει και ωραίο βυζάκι με μυτερή ρογούλα για γλύψιμο. Κάνει ένα υποτυπώδες πέρασμα από μπάλες και στην συνέχεια μου περνάει προφυλακτικό με το στόμα και αρχίζει την πίπα. Η πίπα της έχει καλή διάρκεια χωρίς να είναι κάτι το φοβερό. Με ρωτάει πως θέλω και της λέω να με καβαλήσει. Μου αρέσει έτσι για να μπορώ να την χουφτώνω παντού ενώ βλέπω και στον καθρέπτη και φτιάχνομαι ακόμα παραπάνω. Συνεχίζουμε για λίγο έτσι και μετά στήνεται για πισωκολλητό. Στήνεται πολύ καλά. Την πιάνω από τα καπούλια και αρχίζω το πρεσάρισμα. Συνεχίζω για κάνα τρίλεπτο αλλά αντιλαμβάνομαι ότι ενώ είμαι φουλ καβλωμένος δεν μου έρχεται να τελειώσω κι ας έχω κανα τριήμερο αποχής. Το καταλαβαίνει κι αυτή και σηκώνεται. Περίμενε μου λέει να βγω στο σαλόνι να πω το πρόγραμμα και έρχομαι πάλι. Βγαίνει και μετά από κανα τρίλεπτο ξαναμπαίνει. Μου περνάει προφυλακτικό και ξεκινάει παλι πίπα για αρκετή ώρα προσπαθώντας να με τελειώσει έτσι. Ο γαμημένος ο εγκέφαλος όμως, άγνωστο γιατί έχει δώσει άλλη εντολή και δεν μπορώ να τελειώσω με τίποτα. Αγχώνομαι περισσότερο γιατί δεν θέλω να την κρατάω τόση ώρα, έχουμε και την υπηρεσία που φωνάζει και χτυπάει αλλά η Άννα δεν δίνει σημασία. Μου λέει μην αγχώνεσαι καθόλου και στήνεται ξανά για πισωκολλητό. Εκεί επιτέλους μετά από κάνα τρίλεπτο κατάφερα να τελειώσω . Την ευχαρίστησα και της ζήτησα συγνώμη για την απρόβλεπτη καθυστέρηση. Αυτή που είπε να μην ασχολούμαι ντύθηκε βγήκε από το δωμάτιο και ακουσα που έβαζε κωλόχερο στην υπηρεσία που χτυπουσε την πόρτα. Κανονικά θα μπορούσε να είχε φύγει από το δωμάτιο από την άρχη και δεν θα της έλεγα και τίποτα γιατί ήταν δική μου η ευθύνη. Αυτή δεν μου έκανε κάτι, ούτε για να με κόψει ούτε προσπάθησε να αποφύγει κάτι. Απεναντίας έκανε τα αδύνατα δυνατά για να με κάνει να τελειώσω.Δεν ξέρω εάν η συμπεριφορά αυτή είναι επειδή έχουμε πει δυο κουβέντες παραπάνω και είμαι πελάτης ή γιατί είναι τόσο άψογη επαγγελματίας.Eκτός και είναι θέμα εγωιστικό , του τύπου δεν γίνεται εγώ να μην μπορώ να κάνω έναν άντρα να χύσει.Πάντως η συμπεριφορά αυτή σε σκλαβώνει όταν ακούς για άλλες που προσπαθούν να φύγουν απο το δωμάτιο στο εφτάλεπτο και σου λένε τελείωνε δεν έχουμε χρόνο. Όπως λοιπόν λέμε για τις φόλες έτσι πρέπει να λέμε και για τις καλές που αφιερώνουν χρόνο ενώ κάλλιστα θα μπορούσαν να φύγουν. Εδώ να πω ότι μου έχει ξανασυμβεί αυτό πριν κανα τριάρι χρόνια και είχε ακριβώς την ίδια συμπεριφορά. Πως λοιπόν να μην σε κάνει πελάτη;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 paparotriftoulas, DmtrsxXx, kostakis27 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού