Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεριανή καταδρομική περιήγηση και μπήκα αψύς στον ακριτικό κλωβό ηδονής αναζητώντας σιδερένιες εταίρες για διπύρινη με χρονοχρέωση συνουσία. Όμως το πλάνο άλλαξε γιατί βγήκε κατάκοπη η γνωστή Αναστασία.Ένα ουκρανικό πρόσχαρο μελαχρινό μιλφογκίλφ με σημάδια κόπωσης απο τις διπλοβάρδιες. Μην έχοντας αρκετή ώρα στη διαθεσή μου είπα να ποντάρω ακόμη μια μπλέ μάρκα στη μούν@Bank και να προχωρήσω στα ενδότερα για μια αναμνηστική συνεδρία. Όπερ και εγένετο. Κάνοντας ένα τονωτικό ντουζάκι άκουσα τα πορνοτάκουνα της σεξεργάτριας να πλησιάζουν σχεδόν απειλητικά το δωμάτιο. Ανοίγει η πόρτα απότομα και το καλωσόρισμα έγινε εκεί επι τόπου. Με αναγωριστικά γεμάτα πάθος γλωσσόφιλα. Εν συνεχεία άρχισαν τα ακαπέλα κλαρίνα με ήχο ντόλμπυ σαράουντ απο τα χλάπς - χλούπς, και καραμέλωμα στις μπάλες του πέννις. Το γυρίσαμε σε αχόρταγο 69. Κατόπιν περικεφαλαία στον Περικλή που ήταν έτοιμος για κλινομάχη. Αφού είχε γίνει τούρκος απο το πολύ ζέσταμα. Μπάσιμο στα 4 με θέα τα καπούλια της απέναντι στον καθρέπτη. Πορνοσταρικό σκηνικό. Με έντονο κατά ριπάς πιστόνιασμα στον σαρκώδη κυλινδρό της. Έκανα απόπειρα για διείσδυση στη δουλεμένη χοάνη της αλλά με έκοψε άδοξα. Συνέχισα απτόητος επί τω έργω, και το τέλος ήρθε γλυκά ρίχνοντας αλλεπάλληλες λευκές πινελιές υγρού πύρ πάνω στα κωλομέρια της. Ήταν λες και ξέσπασε τσουνάμι. Αποχαιρέτησα με φιλλάκι και την υπόσχεση ότι θα ξαναπεράσω. Δεν ξέρω όμως αν θα κρατήσω τον λόγο μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dCorso
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
7.002
Πόντοι:
3.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Επιρρεπής, kolokopeas, Rand0m1 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2023
καλα ρε μουτρο σ παραδεχομαι να φανταστεις εγω βαριεμε να παω ν τ γαμησω οχι ν γραψω κ κρητικη!!!!!
22 Μαρτίου, 2023
Εσυ ρε τύπε από 'λάσο στο ελ πάσο' το γύρισες σε οίκους αντοχής ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2