Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στον οικο οπου εμφανιστηκε η Βιβιαν.
Προκειται για μια 28χρονη οπως ειπε Βενεζουελανα.
Το προσωπο της ομορφο συμπαθητικο, εδειχνε λιγο κουρασμενο.
Το κορμι της πολυ καλο, ειναι αδυνατη με τουρλωτο πεταχτο κωλο
2αρι βυζι στητο και μαλλια λιγο κατω απο τους ωμους μαυρο χρωμα.
Δεν γνωριζει Ελληνικα και τα Αγγλικα της ειναι φτωχα.

Το προγραμμα της απλο στα 15ε.
Εισοδος της Βιβιαν στο δωματιο οπου με βρηκε ξαπλωμενο με το καυλι 99,99% σηκωμενο.
Χωρις καποια προκαταρκτικα μου περασε καποτα,
Της προτεινα να κανουμε 69 εκτος προγραμματος αλλα δεν ηθελε.
Ξαπλωσε παραλληλα με τον κορμο μου σε σταση που δεν ειχα προσβαση σε τρυπες, μαλλον δε θα θελει δαχτυλιασμα.

Η πιπα της αρκετα καλη, βαθια σφιχτη τον κρατουσε μεσα στο στομα της και τον εγλειφε με τη γλωσσα. Καλης τεχνικης και καλης ηδονικοτητας το τσιμπουκι αλλα βγαλε την καποτα ρε κοριτσι... κοβει απο την ευχαριστηση.

Της ειπα να ανεβει απο πανω οπου εκανε αναποδο καβαλημα πιαστηκε απο τα γονατα μου και αρχισε να κοπανιεται πανω στο καυλι μου, ανα διαστηματα καθοταν ολη πανω στον πουτσο μου με το βαρος της και εκανε κυκλικες κινησεις με τη μεση της.

Την εστησα στα τεσσερα οπου εβαλε το μαξιλαρι απο κατω στην κοιλια και στηθηκε πολυ καλα, σε αυτη τη σταση αναδεικνυεται η ομορφη κωλαρα της η οποια ειναι τοσο οσο πρεπει για να την σφυροκοπας και να ακους το παφ παφ . Στον καθρεφτη εδειχνε τελεια.
Το δερμα της απο αλλο συμπαν, τερμα απαλο και τρυφερο δε χορταινα να την χουφτωνω.

Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου ξαπλωσα πανω στα βυζια της γαντζωθηκα απο τις μπουταρες και την γαμησα δυνατα. Με χαϊδευε συνεχως οπου εφταναν τα χερια της.

Την εχυσα σε αυτη τη σταση καρφωμενος μεσα της με τελειωτικο στραγγιγμα.

Συμπερασματικα, ομορφη κοπελα, πολυ καλο κορμι με σουπερ δερμα, γαμηθηκε δυνατα σε τρεις στασεις χωρις βαρεμαρα και χωρις να κλεβει ενω ειναι δειχνει να ειναι αρκετα εμπειρη με το επαγγελμα.
10+ λεπτα η παραμονη της στο δωματιο.

Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίβιαν
Κόστος
15€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.874
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Teledruid, sweeper, Elganador και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2023
Δεν ειχε ρομαντισμους?Ουτε κατουρημα?Ουτε καν γλυφομουνι γλυφοκωλι??
review reaction 2 DmtrsxXx
19 Μαρτίου, 2023
@jik οχι και κατούρημα απο το πρώτο ραντεβού... να γνωριστώ λιγο με την κορασιδα και μετα.
review reaction 1 jik
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2