Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στοχευμενη επισκεψη, στο κενο της δουλειας, περιπου 12.30 στην περιοχη.
Ειχα διαβασει τα καλα σχολια για την Μαργαριτα, δεν την ειχα πετυχει/δει ποτε και ηθελα να δοκιμασω!
Οταν πηγα να ανηφορισω τα σκαλοπατια κατεβηκε τυπος απο το πακισταν που μου ειπε ειναι χαλια οι κοπελες!
Μολις εσυρα την πορτα και μπηκα καθως γυρισα πλατη για να την κλεισω, βγηκε απο το δωματιο αλλος τυπος πακιστανος.

Το σαλονι σκοτεινο παρα πολυ, η ευγενικη τσατσα εκανε τον προλογο των προγραμματων καθε κοπελας, συμπληρωνοντας με θαρρος και σαλια οτι η Μαργαριτα κανει και απαλο, ησυχο, μασαζ, κατι που σιγουρα ηταν ουτοπια γιατι στα 5 λεπτα που περιμενα χτυπησε 2 φορες την πορτα για να συντομευει η Μαργαριτα!

Βγηκε η Μαργαριτα, αφρατη παρα πολυ με σπασμενο προσωπο και εντονο βαψιμο στα ματια, σκυλου δηλαδη!
φορουσε ενα διχτυωτο μπλουζακι και μαυρο στρινγκ που χανοταν στα κωλομερια της!

Παρουσιατηκε και η Ντασα, ενα κοντοπουτανο τριτης ηλικιας, με το ιδιο ντυσιμο με την Μαργαριτα και τσουπωτο κωλο!
Μιλουσε στο τηλεφωνο και την ωρα που παρουσιαστηκε, ηρθε με το ακουστικο το αυτι, και εκανε επιδειξη του κωλου της, αλλα και μου εριξε και ενα χαμογελο!
Με χτυπουσε το φως της εξοδου και μεσα στα σκοταδια δεν καταφερα να καταλαβω αν ειχε ξεχασει την μασελα της στο κουζινακι και ακουγωντας οσο καυλωνω με την κοντοπουτανη γιαγια την Μαργαριτα να μου λεει "παμε να περασουμε ωραια?"

Ημουν αποφασισμενος να περασω μαζι της, για αυτη πηγα, αλλα με αποσυντονησε η αλλη, που μου θυμισε παρα πολυ την Γιασμιν, ιδιο στυλ και ηλικια και ειχε κανει ενα περασμα απο τον ιδιο οικο, εποχες ρητορικου ΤΝΤ αν θυμαστε...

Επελεξα Μαργατιτα, το δωματιο παρα πολυ καθαρο, φανηκε και το σεντονι το ιδιο!
Οσο την περιμενα σκεφτομουν να κανω κοπανα απο τη δουλεια το μεσημερι να παρω και την Ντασα...

Εισοδος της κυριας και ξεκινησε να σταζει μελι απο το στομα της!Κοπλιμεντα διχως τελος προς εμενα, με εφερε σε αγχος και δεθηκε η γλωσσα μου και δεν μπορεσα να ανταποδωσω!
Πεντακαθαρη, δεν μου ηρθε καμια οσμη ειτε απο στομα, ειτε απο μασχαλες, ειτε απο κορμι, μουνι ή κωλο..και δερμα απαλο σαν βελουυδο..

Προκαταρτικα στα ορθια!
Ποσο πολυ της αρεσε το αρωμα μου,
ποσο πολυ της αρεσε η κοιλια μου, το σωμα μου και εφαγε σκαλωμα με τα βυζια μου και τα πιπιλαγε λες και ημουν καμια γκομενα!

Με ξαπλωνει και συνεχιζει το μελι...και σκαλωμα ξανα με τα βυζια μου!
Με ρωταει αν της επιτρεπω να μου γλυψει τις μπαλες!
Εφαγε σκαλωμα και εκει!
Εγλυψε κορμο και ξεκινησε μια χαλαρωτικη διαστημικη γυμνη πιπα!
Τον αφηνε για αρκετη ωρα στο ζεστο της στομα, λες και ειχε καραμελα!

Η πιπα δικαιολογημενα ηταν συντομη, γιατι ειχαν προηγηθει ολα τα υπολοιπα σταδια και ο φοβος ηταν μεγαλος μη χτυπησει ξανα η τσατσα και στη δικη μου περιπτωση!

Ζητησε να την παρω στα τεσσερα, οπου αρχισς ξανα να σταζει μελι και τα προστυχολογα κρατωντας κοντρα το σφυροκοπημα απο τα καγκελα του κρεβατιου και τον τοιχο!

Μια σταση, με καθαρισε, οταν καταφερε και αναποδογυρισε στο κρεβατι στην ανασκελα θεση, με χαιρετησε και εξαφανιστηκε!

Τιμια περιπτωση, για αυτους που αναζητουν ή τους προκαλει μια σπιθα η κυρια στην λα'ι'κη πισω απο τον παγκο με τα ζαρζαβατικα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.763
Πόντοι:
1.710
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 livaja , Conan, perseas και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2023
Πάρε και την Ντάσσα, είναι τσιμπουκλού κι αυτή. Ή ακόμα καλύτερα παρτούζα και τις δύο.
review reaction 1 n.smirni76, cocos30
02 Αυγούστου, 2023
Με τη Μαργαρίτα έχω περάσει εξαιρετικές στιγμές στον εν λόγω οίκο προ εξαετίας περίπου, ήταν τότε μεγάλο μιλφ, θα πρέπει να έχει γίνει γκιλφ πλέον. Εξαιρετική στην περιποίηση και ένιωθες ότι είσαι με την γκόμενά σου, καμία σχέση με επαγγελματική συμπεριφορά.
review reaction 1 cocos30
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2