Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γενική απεργία σήμερα και εγώ σαν γνήσιος απεργοσπάστης κατέβηκα προς αναζήτηση μιλφακίων στα στενά της αμαρτίας. Είχα καιρό να κάνω παρτούζα και επικεντρώθηκα στην εύρεση ενός καλού διδύμου και τελικώς κατέληξα στην οδό Διδύμου στα αγαπημένα μου μιλφάκια Βερόνικα και Ελένη. Είναι και οι δύο ξανθές η Βερόνικα μοιάζει λίγο μεγαλύτερη από την Ελένη με σκούρα επιδερμίδα ενώ η Ελένη είναι κατασπρη. Σχετικά αδύνατες και οι δύο με καλά κορμιά και πάντα ευδιάθετες και χαμογελαστές γι αυτό και τις προτιμώ. Επίσης κάνουν στοματικό ταυτόχρονα και οι δύο κάτι που το θεωρώ απαραίτητο εάν πληρώσω για παρτούζα, αλλιώς δεν βλέπω τον λόγο. Περίμενα και λίγο γιατί είχαν κάνα 2 πελάτες πριν και πέρασα στο δωμάτιο το οποίο ήταν πεντακάθαρο και πολύ προσεγμένο. Κανονικά έτσι θα έπρεπε να είναι όλα . Έρχονται τα κορίτσια και αρχίζουν αμέσως τα φιλάκια και τα γελάκια αφού τις έχω πάρει αρκετές φορές και γνωριζόμαστε. Τις έχω μία αριστερά και μία δεξιά και τις χαϊδεύω. Πρώτη κατεβαίνει η Βερόνικα και αρχίζει το γλύψιμο στην ήδη σηκωμένη πούτσα μου. Ξεκινάει πρώτα να γλύφει τα μπαλάκια και μετά συνεχίζει με την γλώσσα στον κορμό, πρωτού τον εξαφανίσει στο στόμα της,ενώ εγώ ασχολούμαι με τα βυζάκια της Ελενίτσας. Μετά της λέω να κατέβει προς τα κάτω κι αυτή για να βοηθήσει την φίλη της. Πράγματι κατεβαίνει και αρχίζει να μου πιπιλαει τα μπαλάκια ενώ η Βερόνικα συνεχίζει το ρουφηγμα. Λέω στην Ελένη να αφήσει ήσυχα τα μπαλάκια και ασχοληθεί με την πούτσα μου πριν αρχίσει τα παράπονα και εγώ ασχολούμαι με τα βυζιά της Βερόνικας. Μετά σηκώνομαι όρθιος στο πάτωμα και τους λέω να γονατισουν και νά γλυψουν μαζί . Οπότε εγώ απολαμβάνω το θέαμα να βλέπω την πούτσα μου και δεξιά και αριστερά δύο ξανθά κεφαλάκια να έχουν βγάλει την γλωσσίτσα τους και να χτυπούν το κεφαλάκι με μανία. Ευτυχώς που είναι σκληραγωγημενο και δεν το έπιασε πονοκέφαλος ??. Αφού μου έχει γίνει σίδερο από την τσιμπουκάδα τους τους λέω να στηθούν για να τα καρφώσω. Μου περνάνε προφυλακτικό και πρώτη στήνεται η Βερόνικα. Της τον χώνω και αρχίζω βαθιά μπασιματα αλλά δείχνει να πονάει γιατί μαζεύεται λίγο και της φεύγουν και και κάτι ωχ, ωχ. Δεν νομίζω να πόνεσε από εμένα γιατί αυτό το κάνει πρώτη φορά αλλά κόβω ταχύτητα και της τον βάζω αργά αργά, ενώ τον βγάζω όλον και τον βάζω μέχρι την ρίζα. Αυτή βολεύεται καλύτερα και ξαναστηνεται καλά ενώ η Ελένη λέει, έτσι έτσι,γάμα την. Σταματάω γιατί θέλω να καρφώσω και την Ελενίτσα. Στήνεται κι αυτήν και την έχω αρπάξει από τα καπούλια και της τον χώνω με δυνατό ρυθμό. Η Ελένη λέει, έτσι γάμα με να μου δώσεις την κρεμούλα σου, εγώ της δίνω μερικά σκαμπιλάκια στα κωλομερια ενώ το ίδιο κάνει και η Βερόνικα σε εμένα. Τι γίνεται εδω;;;????Καταλαβαίνω ότι δεν μπορώ να κρατηθώ άλλο, βγάζω το προφυλακτικό και τον δίνω στο στόμα της Βερόνικας. Τον ρουφάει με λαχτάρα και αδειάζω όλο το φορτίο στο στοματάκι της. Τον βγάζω και τον δίνω και στην Ελένη για να πάρει κι αυτή τις τελευταίες σταγόνες και να μην μείνει παραπονούμενη. Σηκώνονται φοράνε τα στριγκακια τους και φεύγουν γελώντας λέγοντάς μου ευχαριστώ. Τις ευχαριστώ κι εγώ και τους λέω ότι θα τα ξαναπούμε. Τα κορίτσια δεν βιάζονται καθόλου, δεν κοιτάνε την ώρα και η υπηρεσία δεν ενοχλεί. Τι άλλο να θελω; Όσες φορές τις έχω πάρει είναι άψογες. Πιστεύω ότι όποιος τις πάρει είτε μόνες τους είτε και τις δύο θα περάσει καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ελένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.353
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, n.smirni76, 69fil και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2023
Τι ηλικίες ειναι περιπου τα κορίτσια;
17 Μαρτίου, 2023
Δάσκαλε , χωρίς αλλαγή προφυλακτικό μπήκες στην άλλη;
17 Μαρτίου, 2023
στην κριτική για παρτούζες καλό είναι να λέτε πάντα αν αλλάξατε προφυλακτικό από τη μία στην άλλη ή όχι. Είναι σημαντικό.
17 Μαρτίου, 2023
Καυλωτικη κριτική μάλλον θα γίνει έλεγχος αύριο
17 Μαρτίου, 2023
@Dokaris η Βερόνικα πρέπει να είναι 40-45 και η Ελένη καμιά πενταετία μικρότερη. Τουλάχιστον έτσι μοιάζει γιατί έχει πιο αθώο πρόσωπο ενώ η Βερόνικα έχει πιο προστυχόφατσα.
17 Μαρτίου, 2023
Αλλαγή προφυλακτικού έγινε από την μία στην αλλη. Δυστυχώς καμία δεν δέχεται με το ίδιο που θα ήταν και το πιο ωραίο γιατί θα μπορούσες να κάνεις εναλλαγές συνέχεια. Εδώ κάποιες λένε ότι κάνουν πάρτουζα και δεν κάνουν ταυτόχρονα στοματικό. Τώρα τι σόι παρτούζα είναι αυτή δεν καταλαβαίνω. Προσωπικά ρωτάω και αν δεν κάνουν μαζί δεν περνάω.
review reaction 1 n.smirni76
17 Μαρτίου, 2023
γι αυτό εγώ στις παρτούζες γαμάω μόνο τη μία, την άλλη τη βάζω να βοηθάει και να τα παίρνει στο στόμα στο τέλος
18 Μαρτίου, 2023
Digger αμαρτία είναι να γαμήσεις μόνο την μία και η αλλη να κοιτάει. Θα πας στην κόλαση
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8