Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στον οικο οπου εκδιδεται η νεαρη και γλυκια Βανεσσα.
Η μικρη ειναι μινιον διαστασεων Ρουμανα 22 ετων με ομορφο στρογγυλο κωλαρακι
και 2,5αρα φυσικη βυζαρα που την εχω σαλιωσει απο ακρη σε ακρη, το μουνι της ομορφο
μικροσκοπικο κεραμιδοκοκκινοροζουλι στο χρωμα το εχω γλειψει χιλιοστο-χιλιοστο, δεν εχω παραπονο απο το Βανεσσακι εχω βγαλει τις ανωμαλιες μου πανω στο κορμι της και ειναι δεκτικη.

Καθως μια μερα την περιμενα στο δωματιο ευθεια μπροστα στο διαδρομο οπως μπαινεις στον οικο
αυτη πηγε τουαλετα πριν ερθει σε εμενα που ειναι τοιχο τοιχο με το δωματιο.
Την ακουσα να αμολαει τα κατουρα της με μεγαλη ορμη γυρω στα 1,5-2 bar πιεση.
Μουνι η πιεστικο εχει αυτη λεω.
Η διαρκεια της ουρησης ηταν 12-13 sec, μεσα στη λεκανη ειχε σηκωθει τρικυμια ενω εβγαζε και επιφωνηματα ανακουφισης...

Κρυφο ταλεντο η μικρη, απο εκεινη τη στιγμη ενιωσα οτι το στομα μου επρεπε να γινει η λεκανη
που θα αδειαζε η μικρη τα πολυτιμα υγρα της.

Αφου ηρθε στο δωματιο την γαμησα και μετα της ζητησα τι ηθελα να μου κανει.
Βεβαια δε μου αρνηθηκε καθως της εχω ζητησει και αλλες ανωμαλιες που δε μπορω να γραψω.

Εκει που μου τα χαλασε λιγο ειναι στα λεφτα, η μικρη ειναι υπηρετρια του χρηματος, το μονο που εχει στο μυαλο
της ειναι τα λεφτα, ολο λεφτα μου ζηταει, οσες φορες εχω παει με 20ρικο δεν εχω παρει ποτέ ρεστα αλλα το ανταποδιδει στο γαμησι.

Φευγοντας απ τον οικο και ενω αυτη ηταν στο δωματιο με αλλο πελατη περασα απο το κουζινακι και τραβηξα την κουρτινα. Μεσα ηταν η μανα της σε χρεη τσατσας, της ειπα τα σχεδια με την κορη της και της ζητησα να μου κανει μια καλυτερη τιμη, αλλωστε τη ζαχαρωνω για γαμο τη μικρη και η μανα της με θελει για γαμπρο, εχουν μυριστει χρημα μανα και κορη.

Μετα απο κανα δυο μερες πηγα παλι στον οικο μετα απο συννενοηση στο τικ τοκ με τη μικρη.
Εδωσα στη μανα της 40 ευρω. Προνομιακη τιμη για καλους πελατες και υποψηφιο γαμπρο οπως εγω.

Η μικρη ηρθε στο δωματιο, εκατσε γυμνη πανω στα γονατα μου και αρχισα να την χαμουρευω.
Η πουτσα εγινε καγκελο... την εβαλα στα γονατα της τον εβαλα ολο μεσα στο στοματακι και της το βιασα.

Δε θα με γαμησεις δεν ηρθες για αυτο, μου ειπε η μικρη .
Ξαπλωσα στο πατωμα και εκατσε με το μουνακι της πανω στο στομα μου με τις πατουσιτσες της στο πατωμα.

Χωρις καθυστερηση η μικρη αρχισε να κατουραει με ορμη οπως κατουρουσε στη λεκανη της τουαλετας..

Κατουρουσε με ορμη και με μεγαλη πιεση, το κατουρο αφριζε μεσα στο στομα μου και ετρεχε απεξω.
Η αιθηση να καταπινω αφροκατουρο, σα να πινω σαμπανια...αλλη αισθηση.

Η μικρη οσο μπόϊ της λειπει αλλο τοσο μεγαλη ουροδοχο κυστη εχει.
Και πρρρρρρρ το κατουρο να ρεει αφθονο και ααχ και ιχχ να κανει η μικρη για να τα βγαλει ολα.
Αφου στραγγιξε το κατουροζουμο της σηκωθηκε και με ρωτησε αμα μου αρεσε.

Ναι αγαπη μου της ειπα ηταν πολυ νοστιμα τα υγρα σου..
Η μικρη εμφανως ικανοποιημενη με την αποδοση της εφυγε κουνιστη με το χαμογελο διαπλατο και πηγε
κουζινακι οπου εβαλε τραπ στη διαπασων...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
61.131
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 968, dimi7064i, allgood και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2023
Το ότι ξαπλωσες στο πάτωμα ιδρύματος του βρωμοΜεταξου μου φάνηκε πιο επιβλαβές από την κατάποση του κατουρου...
review reaction 3 review reaction 1 968, Noname_GR, Milfomaniac και 9 άλλα μέλη
15 Μαρτίου, 2023
εμετός
review reaction 2 DmtrsxXx
15 Μαρτίου, 2023
Είσαι απίστευτος τύπε. Αλλά δεν μας είπες. Η πεθερούλα καλή;;; Θα το κάνεις το ψυχικό;;;
review reaction 1 review reaction 3 review reaction 2 Noname_GR, Conan, DmtrsxXx
15 Μαρτίου, 2023
Θα μείνουν όλα στην οικογένεια....
review reaction 3 review reaction 2 Conan, DmtrsxXx
15 Μαρτίου, 2023
'' Αφου ηρθε στο δωματιο την γαμησα και μετα της ζητησα τι ηθελα να μου κανει.
Βεβαια δε μου αρνηθηκε καθως της εχω ζητησει και αλλες ανωμαλιες που δε μπορω να γραψω.....'' . Γράψε τις τύπε ,μία οικογένεια είμαστε στο bou , δεν θα σε παρεξηγήσουμε , αλίμονο !!!
review reaction 1 Reuzel, DAMDIM100, Conan και 2 άλλα μέλη
16 Μαρτίου, 2023
Αλήθεια λές οτι η τσατσά ειναι μάνα της, η ασεά το λές?
16 Μαρτίου, 2023
Σε διαβάζω παντοτε μητσαρα,περιμενω πως και πως να προχωρησεις σε ακαποτους ρομαντικους κρεμπιεδες και ακομα πιπ προχωρημενα γουστα.Δε μας εχεις πει ομως,πως φευγεις απο τα ρδελα βρωμωντας κατρουλιλα.Σε σε κοιτανε περομιεργα στο δρομο?
review reaction 3 review reaction 1 Milfomaniac, Conan, Moon-AK47-kias και 1 ακόμα μέλος
16 Μαρτίου, 2023
Άντε και καλά στέφανα!
review reaction 3 review reaction 2 Conan, DmtrsxXx
16 Μαρτίου, 2023
Μητσαρα είσαι έρωτας!
review reaction 1 review reaction 2 n.smirni76, DmtrsxXx
16 Μαρτίου, 2023
Θα συμφωνήσω και εγώ, στο ότι ο άθλος είναι το ξάπλωμα στο πάτωμα. Κάποιοι φοβούνται να ξαπλώσουν ακόμη στα σεντόνια .
review reaction 1 argyrotoxos, DmtrsxXx
21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3