Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλημέρα φίλοι μου και συνοδοιπόροι σ αυτό το ταξίδι δίχως τέλος!!! Ξύπνησα και σκεφτόμουν ακόμα τα στενά τς Διδύμου αλλά θα κάνω λίγο υπομονή μέχρι να ξαναπάω. Μιλένα παιδιά τι να πω τώρα μετά από 4 συνεδρίες η μια καλύτερη από τν άλλη είπα να αφήσω και μια κριτική γι αυτό το υπέροχο πλάσμα που είμαστε τυχεροί να απολαμβάνουμε και να μας περιποιείται. Άψογη παντού από τν πρώτη στιγμή που μπαίνει μέσα μέχρι να φύγει πιπα πολύ δυνατή χωρίς χέρια και δυνατά μπασιματα σεξ παίζει να ναι από τς ελάχιστες που ανεβαίνει πάνω και χτυπιέται κοπανιμα αντέχει φουλ και γενικά δε νομίζω πως γίνεται να μη περάσεις καλά μαζί της εκτός άμα θες καμιά σούπερ σκινι που το κορίτσι μας είναι μπαμπατσικο αλλά σε καμία περίπτωση δεν τ λες χοντρή είναι ιεροσυλία!! ΜΙΛΕΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΥΛΑ μακάρι όλες να χαν τς υπηρεσίες σου τότε δε θα χρειάζονταν να γράφαμε κριτικές.-

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μιλένα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.681
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 customer, digger, Pa Luki Luk και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2023
Από τη στιγμή που έδωσες 8 στην εμφάνιση ή προμοτορας είσαι ή αγαπουλης! Ε οχι και 8 στη γουρουνοφατσουλα! Σε όλα τα αλλά συμφωνώ παντως.
review reaction 1 Pitsirikosss
15 Μαρτίου, 2023
Η αλήθεια είναι οτι στο πρόσωπο δεν ι είναι και οτι καλύτερο
Στις υπηρεσίες όμως είναι το απόλυτο value for money !!!
review reaction 1 Pitsirikosss
15 Μαρτίου, 2023
Καλησπέρα φίλε μ!! Γι αυτό γράφω πως τ κορίτσι μας είναι μπαμπατσικο επίσης τ 8 δεν είναι για φάτσα είναι ξεκάθαρα επειδή Μ αρέσει αυτό το σουλουπι αρχηγέ μου και υπάρχει και επιρροή λόγο υπηρεσιών!! Καλή συνέχεια και καλά γαμησα αδέρφια
review reaction 1 Διανοούμενος
15 Μαρτίου, 2023
προσωπικά θα έβαζα 5 σε σώμα,
7 σε πρόσωπο και 8-9 σε υπηρεσίες , κάπου εκεί θα
κυμαινόταν. έχει σφιχτό
κορμί όμως παρόλο που ναι στρουμπουλή
και καθαρό δέρμα
ξυρισμένη φουλ
παντού
χωρίς
περιττή τριχοφυία
review reaction 1 Pitsirikosss, Διανοούμενος
15 Μαρτίου, 2023
ποσο αναμονη ειχε?
15 Μαρτίου, 2023
πραγματικά νομίζω πως πρέπει κυρίως να δίνουμε έμφαση στις υπηρεσίες/συμπεριφορά της κοπέλας στο δωμάτιο, ώστε να ξέρουμε τι θα λάβουμε εντός! Το θέμα εμφάνιση για μένα αφορά ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τον καθένα ξεχωριστά και με το που βλέπει μια κοπέλα καταλήγει αν του κάνει ή όχι, το όμορφο για τον καθένα είναι ξεχωριστό κεφάλαιο! Μιλένα = ΤΟΠ σε υπηρεσίες και από κει και πέρα διφορούμενη σε εμφάνιση!
review reaction 1 Pitsirikosss, mutsodringo
17 Μαρτίου, 2023
Εξαρτάται τ ώρα πας dimp107.. αλλά συνήθως πάντα θα βρεις 1-2 άτομα να περιμένουν
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7