Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού έφαγα φόλα με την Ντανιέλα στο Κ27Β στον όροφο κατέληξα εδώ. Υπηρεσία η Σοφία , πρώην εργαζόμενη στο Μ. Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα, την οποία την έχω μερεμετίσει ουκ ολίγες φορές με άριστες εντυπώσεις . Ειδικά την περίοδο της καραντίνας κάθε εβδομάδα. Μου λέει ότι έχει την Βίκυ, την ρωτάω εάν την ξέρω και μου λέει αυτή που κάναμε παρτούζες. Το Σοφάκι όντως το είχα παρτουζώσει και με την Βίκυ και με την Ντάσσα και με την Λίνα και πάντα περνούσαμε τέλεια. Της έριχνες κωλοσκάμπιλο και σου έλεγε έτσι, πιο δυνατά, σκίσε με. Ωχ συγνώμη η κριτική είναι για την Βίκυ και όχι για την Σοφία που κρέμασε το στριγκάκι της. Το Βικάκι λοιπόν έχει πάρει κάποια κιλάκια στην κοιλιά, απο την τελευταία φορά που την είχα δει. Μπήκε λοιπόν στο δωμάτιο μου έφερε τις βυζάρες να τις γλύψω και μετά κατέβηκε χαμηλά και τον πήρε στο στόμα. Τον έγλυψε με στοργή και μου τον έκανε καδρόνι. Δεν κάνει τις παλιές πιπες και αυτή, έχει πέσει η απόδοση της αλλά είναι 2 φορές πάνω, απο πίπα φωλολατίνας. Τέλος πάντων με ρώτησε εαν θα κάνουμε σεξ και της είπα να καβαλήσει. Τον έφαγε όλον ενώ της πιπίλησα και τους βύζους. Μετά την εστησα για πισωκολλητό όπου δεν μπόρεσα να κρατηθώ για πολύ και της είπα να γυρίσει να την χύσω στο στόμα. Έκανα μια πολύ ωραία κατάθεση στο στοματάκι της και υποσχέθηκα στον εαυτό μου να απέχω για καιρό από λατίνες, μιας και τις περισσότερες φορές είναι τελείως ντεκαβλέ. Έσωσα το παιχνίδι με γκολ στις καθυστερήσεις. Τελικό σκορ 1-1.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.284
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Επιρρεπής, DmtrsxXx, maradona7 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2023
" Έσωσα το παιχνίδι με γκολ στις καθυστερήσεις. Τελικό σκορ 1-1. " φίλος είσαι δυνατός παίκτης που αφού δεν κέρδισες το ματς τουλάχιστον δεν το άφησες να χαθεί. Εύγε και εγώ τέτοιας τακτικής "παικτης" είμαι τουλάχιστον να μην ΧΑΣΩ !!! Καπέλο
review reaction 1 Milfomaniac
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1