Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Ειρήνη έχω περάσει αρκετές φορές και μιας καί είχα τώρα τελευταία συνάντηση, και με ρωτούσε αν βλέπω στο ίντερνετ να γράφουν καλά λόγια για αυτήν., αποφάσισα να γράψω κριτική.

Από εμφάνιση είναι μοντελε αλλά χωρίς κάτι επάνω τής να είναι τούμπανο,θα έλεγα ότι η φάτσα της είναι το δυνατό της σημείο στο σαλοναρισμα.

Έρχεται στο δωμάτιο μετά από σερί δωμάτια πριν από εμένα.
Με κέφι και χωρίς σημάδια κούρασης παρόλο που ήταν κοντά στο τέλος τής πρώτης βάρδιας....
Από ότι ξέρω κάθεται σερί και δεύτερη βάρδια..

Βγάζει τα εσώρουχα τής με χαμόγελο και αστεία πού τής το ζήτησα.
Ξεκίνησε με χάδια καί φιλιά στο στήθος και έφτασε μέχρι το στόμα μου με γλωσσοφιλα πολύ επιθετικά,,δεν προλαβαίνεις την γλώσσα της,, γενικά σε φιλάει δεν την φιλάς.
Κατέβηκε με φιλιά παντού και φτάνει στης μπάλες πού ασχολείται αρκετά,,το καυλι μου να έχει αρχίσει να κάνει συσπάσεις και να θέλει να μπει στο στόμα της, όσο το καθυστερούσε, τόσο ποίο σκληρός γινόταν....
Όταν ποια τόν πήρε στο στόμα χωρίς να χρησιμοποιή χέρια με το ζόρι κρατήθηκα να μην τελειώσω ,μίας καί σέ αυτό είναι επιθετική,
Πέρασμα προφυλακτικό και ανεβαίνει επάνω,, της κατεβάζω ρυθμο κρατώντας την από τα κολωμερια κολλημένη πάνω μου.. αποκτώ έλεγχο και την γυρίζω σε ιεραποστολικό.,
Πολύ δυνατό γαμησι και έντονες φωνές από τη Ειρήνη,, έτσι ακουγόταν καί από τα άλλα δωμάτια όταν ήμουν σαλόνι.,
Ήθελα όμως το κάτι παραπάνω,
Έτσι βάζω το ένα πόδι στον ώμο και έχω καλή θέα το μουνι τής και τό καυλι μου να μπαίνω βγαίνει.
Βάζω λίγο σάλιο στο χέρι και αρχίζω να τρίβω κλειτορίδα,την βλέπω ότι τής αρέσει αλλά με το που έβγαλα τό χέρι μου έβαλε τό δικό της.(μάλλον δεν το έκανα καί τόσο καλά)
Αρχίζω ποιώ αργά μπασιματα και μου λέει έτσι αργά αργά.., αλλάζει έκφραση στο πρόσωπο και με βλέμμα στο σημείο τριβής,
ανεβάζει ένταση και φτάνει να χύσει ,εκεί έβαλα και εγώ όση ένταση μπορούσα .
Θα πρέπει να την άκουσαν μέχρι τό δρόμο.
Παρόλα αυτά εγώ χρειάστηκα αλλά δύο λεπτά μέχρι να χύσω,.
Όταν συνηλθαμαι την ρωτάω έτι για επιβεβαίωση αν έχυσε, μου απάντησε ότι,,δεν το κατάλαβες;
Ναι της λέω αλλά μου φαίνεται δύσκολο να συμβεί.
Μου απάντησε ότι συμβαίνει και αυτό καί μάλιστα αρκετές φορές την μέρα,, όταν με κάποιον παίζει χημεία και ασχοληθεί μαζί τής.

Έτσι για αυτούς που θα τρέξουν να με που ότι το παίζω σούπερ γαμιας ,,,δεν είμαι ο μόνος.

Στο δωμάτιο έκατσα 15 λεπτά περίπου.το δωμάτιο ήταν αυτό που είναι χωμένο μέσα και περνάς από το χώρο πού είναι η τσατσά.. έτσι αυτή άκουγε πρώτα από όλους τη γινόταν,και μάλλον για αυτό δεν χτύπησε πόρτα,η χτύπησε καί δεν ακούσαμε.

Το κορίτσι κάνει δυνατό πρόγραμμα με κέφι,το ζεί καί αν κάποιος θέλει να την ευχαριστήσει θα το δεχτεί.
Αυτά δύσκολα να τα βρείτε σε οίκους με 20 ευρώ.
Παρόλα που έχω πάει αρκετές φορές μαζί της, ένιωσα σαν να ήταν πρώτη φορά.
Ειρήνη σε ευχαριστώ αν διαβαζεις .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ntonpinelo
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
3.237
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, pistolpit, kosamf και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού