Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινή εξόρμηση στο Μεταξουργείο γύρω στις 10:30 όπου πολλά σπιτάκια είναι κλειστά. Στην Ιάσονος χαμηλά είναι μόνο 2 ανοιχτά και λέω να δω αν έχει κατι ενδιαφέρον γιατί συνήθως δεν μπαίνω καθόλου. Ανεβαίνω τις σκάλες και παρουσιάζεται η Καρίνα, μια μελαχρινή Μολδαβή γύρω στα 30-35, με μαύρα εσώρουχα και ένα διάφανο μπέιμπι ντολ από πάνω. Σχετικά αδύνατη , μετρίου ύψους με γλυκό πρόσωπο που όμως δεν σου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση.Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να την έχω πάρει μια φορά παλιότερα , τουλάχιστον 3-4 χρόνια πριν, χωρίς να ενθουσιαστώ. Πληρώνω μπαίνω δωμάτιο και περιμένω. Μπαίνει η νεαρά έρχεται πάνω μου, την ρωτάω από που είναι και μου λέει Μολδαβία. Της λέω να βγάλει το σουτιέν για να την φιλήσω στα βυζάκια. Το βγάζει και μου τα φέρνει εναλλάξ στο στόμα, όπου αρχίζω να πιπιλάω μία το ένα μία το άλλο. Οι ρόγες της σκλήρηναν κατευθείαν και αρχίζει να βγάζει ελαφρά βογγητά. Αρχίζει να με φιλάει στο στήθος και στον λαιμό και κατεβαίνει προς τα κάτω. Με ρωτάει αν θέλω με ή χωρίς και αφού της λέω χωρίς μου τον καθαρίζει με μωρομάντηλο και τον παίρνει απαλά στο στόμα. Εγώ την χαϊδεύω στα πόδια και στο στήθος ενώ αυτή συνεχίζει το γλύψιμο που ήταν αρκετά καλό και προσπαθούσε να τον βάλει όλον μέσα. Έκανε και κάποια περάσματα με την γλώσσα από το κεφαλάκι ενω κι εγώ της τον χτυπουσα ελαφρά στα χειλάκια. Μου άρεσε η πίπα της και της είπα να συνεχίσει για λίγο ακόμα. Όταν ήρθε η ώρα για σεξ μου πέρασε προφυλακτικό και ανέβηκε από πάνω.Εκεί κοπανήθηκε καλά πάνω στο καβλί μου ενώ έβγαζε αρκετά αληθοφανή βογγητά και ταυτόχρονα μου έσφιγγε δυνατά το χέρι στον καρπό μου κάτι που με έφτιαξε αρκετά. Η αίσθηση στο μουνάκι της ήταν ιδιαίτερα καλή και μου φαινόταν ότι ακουμπάω τα τοιχώματα. Σταμάτησε και ξάπλωσε για ιεραποστολικό . Της σήκωσα τα πόδια στους ώμους και άρχισα τα βαθιά μπασίματα στο μουνάκι της ενω αυτή είχε περάσει τα χέρια της στον κώλο μου και με τραβούσε πάνω της. Συνεχίσαμε ακόμα λίγο έτσι και μετά της είπα να στηθεί για πισωκολλητό. Στήθηκε και άρχισα να την γαμάω αργά και βαθιά ανεβάζοντας σιγά σιγά στροφές ενώ αυτή κρατούσε κόντρα στο τοίχο με τα χέρια της. Μετά από κανά δυο λεπτά έχυσα μέσα στο μουνάκι της. Αυτή παρέμεινε εκεί χωρίς να κουνηθεί δίνοντας μου περιθώριο να στραγγίσω ολοκληρωτικά ενώ ταυτόχρονα της έκανα χαλαρό μασάζ ψηλά στην πλάτη της. Μείναμε έτσι για κάνα λεπτό ώσπου άρχισε να χαλαρώνει η στύση μου και τραβήχτηκα. Μου έδωσε μωρομάντηλο να σκουπιστώ και αρχίσαμε να ντυνόμαστε μαζί. Με φίλησε και έφυγε αφού με ευχαρίστησε. Την ευχαρίστησα κι εγώ με την σειρά μου και της ειπα ότι χάρηκα που βρεθήκαμε και ότι θα τα ξαναπούμε. Μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις η συνεύρεση μας κάτι που δεν το περίμενα μπαίνοντας. Ήταν ιδιαίτερα τρυφερή και αρκετά αληθοφανής. Βγαίνοντας ήταν στο σαλόνι και με χαιρέτησε με αγκαλιά. Θα ξαναδοκιμάσω σύντομα για να δω εάν ήταν τυχαίο ή μπορεί να γίνει ένα ακόμα στανταράκι μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.279
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, giorgiodelafuentes2, n.smirni76 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού