Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λόγω δουλειάς δεν κατεβαίνω απογευματινές τσάρκες, οπότε σήμερα είπα να εκμεταλευτώ την ευκαιρία και να δοκιμάσω κάποιο κορίτσι από το καρνέ μου. Πέρασα από Περγάμου μήπως πετύχω την Εβελίνα αλλά ήταν κλειστό , οπότε οι επόμενες ήταν Τζανίνα και Μιχαέλα από Φωκαίας. Στο 25Β πρώτη βγήκε η Σάρα που είναι ωραίο μωρό αλλά θα την προτιμούσα με μεγαλύτερο κώλο . Κάποια στιγμή θα δοκιμαστεί κι αυτή. Μετά βγήκε η καβλοΤζανίνα που μου έκανε φουλ επίθεση , όπως και σε πολλούς αλλους. Είναι η τακτική της μάλλον. Όπως καθόμουν ήρθε και έκατσε πάνω μου με την κωλάρα της και άρχισε να κουνιέται κυκλικά ενώ πήρε τα χέρια μου και τα έβαλε να χουφτώσω τις σιλικονάτες βυζάρες της.Της λέω θα κάνω μια βόλτα και θα επιστρέψω. Στο 13 η Μιχαέλα ήταν στο δωμάτιο όπου ακουγόταν κωλοσκάμπιλα και δυνατά χτυπήματα του κρεβατιού στον τοίχο.Κάνω πλακα στο σαλόνι και λέω ,πάει μας το κούρασε το κορίτσι και δεν θα μπορεί να αποδώσει. Το ακούει η υπηρεσία και πετάγεται απο μέσα . Ποιος το είπε αυτό; Η Μιχαέλα δεν καταλαβαίνει από αυτά. Είναι ιέρεια του έρωτα. Χθες πήρε 38 μέχρι τις 11 το βράδυ και στο τέλος διώξαμε και κόσμο. Το κορίτσι από το δωμάτιο βγήκε αναμαλιασμένο, αλλά επειδή είχε 2 δωμάτια σε αναμονή ξαναγύρισα στην Τζανίνα. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο στο βάθος και ωσπου να ξεντυθώ μπούκαρε και η Τζανίνα εντελώς γυμνή. Της λέω γιατί έβγαλες μωρό μου το στριγκάκι σου που σου πήγαινε: Για να μπορείς να με γλύψεις μωρό μου, μου λέει και στήνεται στα 4 στο κρεβάτι. Εχω διαβάσει ότι της αρέσει να της γλύφουν την μουνάρα αλλά δεν μου έβγαλε κάτι τέτοιο, οπότε αρκέστηκα σε λίγα φιλάκια στα καπούλια της και ένα ελαφρύ δαγκωματάκι. Ξάπλωσε μου λέει να σε γλύψω. Τον πήρε στο στόμα με τις χειλάρες της ενω είχε τουρλώσει τον πάτο της προς τον καθρέπτη για να την βλέπω. Εγώ είχα ξαπλάρει και απολάμβανα τα παιχνίδια της με την πούτσα μου ενώ της χάϊδευα την κωλάρα. Η πίπα της ήταν μεν καλή αλλά δεν είχε μεγάλη διάρκεια αφού σύντομα μου είπε θέλω να με γαμήσεις. Μου έβαλε προφυλακτικό και με καβάλησε . Κοπανήθηκε για λίγο ενώ εγώ της χούφτωνα βυζάρες και κωλάρα ενώ μετά μου είπε να γυρίσουμε σε πισωκολητό. Στήθηκε άψογα , εχει κι ένα τατού πάνω από τον κώλο και τον έφαγε μετά δόξης και τιμής. Στην αρχή σιγά σιγά με μερικά χαστουκάκια στα κωλομέρια και μετά ανεβάζοντας ρυθμό για να τελειώσω βαθιά μέσα στην μουνάρα της. Ήταν μια καλή συνεύρεση, κάποια στιγμή θα ξαναπεράσω μαζί της , αλλά μου άφησε ένα ίχνος βιασύνης άσχετα εάν κάνει επιθετικό σαλονάρισμα και λέει προστυχόλογα. Ίσως επειδή δεν έκανα φουλ επίθεση αλλά άφησα αυτήν να κάνει παιχνίδι. Πιστεύω ότι όποιος πάει θα περάσει καλά γιατί στήνεται και τον τρώει αδιαμαρτύρητα ενώ έχει και καλό κορμί.Τώρα εάν κάποιοι την γλυφομουνιάσουν κιόλας ίσως να έχει και καλύτερη απόδοση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζανίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.353
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, n.smirni76, Pa Luki Luk και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού