Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 32 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βράδακι Κυριακής μετά από δουλειά και για να κλείσει ευχάριστα η εβδομάδα ήθελα το μιλφακι μ!! Κατευθύνομαι προς το 79 αφού είχα διαβάσει ότι παίζει ώριμο φρούτο μπαίνω μέσα και ήταν μόνη της η Άντζελα ούτε τσα2 απ ότι έμαθα αυτή εκτελεί και αυτή τν υπηρεσία. Εχει πολλή όμορφα μάτια και μεγάλο στήθος και είναι υπερβολικά ευγενική οπότε λέω προχωράμε.. μπαίνω δωμάτιο κάνω ένα ρεκτιφιε και μετά από λίγο έρχεται και η Άντζελα Μ πιάνει λίγο τν κουβέντα και ξεκινάει τα χάδια εγώ κατευθείαν ανταποκρίνομαι γλύφω τς βυζάρες της και έχω ήδη καυλώσει μου περνάει σκούφο και ξεκινάει μια αδιάφορη για μένα πίπα και της λέω να ανέβει πάνω να πιάνω και κώλο και βυζί συνεχίζουμε έτσι για λίγο αν και δεν έδινε το μηχανισμα οπότε τ γύρισα σε ιεραποστολικό να σημειώσω πως δεν φιλάει για όποιον αναρωτιέται και μετά από ένα σημείο είπα να τ στήσω στα 4 για να τς ρίξω ένα σφυροκόπημα. καθόλη τ διάρκεια ανταλλάσσαμε κομπλιμέντα και όταν ήρθε το τέλος κάθησε μέχρι να ντυθώ και κουβεντιάζαμε.Η Άντζελα ήταν μια πολλή μέτρια συνεύρεση αλλά είναι τόσο καλός χαρακτήρας που δε μπορείς να πεις κακία κουβέντα δεν είναι για να βγάλεις γούστα καθώς μπορεί να έχει κουραστεί μετά από τόσα χρόνια στο κουρμπετι αλλά τουλάχιστον δεν κοιτάει να σε ξεπεταξει στα 5 λεπτά!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2023
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.681
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yiannis42, giorgiodelafuentes2, Milfomaniac και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού