Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επισκεψη στον οικο οπου σαλοναρισε ενα σεξυ καυλοραπανο η Αννα.
Προκειται για μια νεαρη κορασιδα 20 ετων Βουλγαρα.
Εχει μακρυ μαυρο μαλλι ισιο αλογοουρα, σεξυ προσωπακι, αβυζη με μεγαλη σκουρα ρωγα.
Το ατου της τα ομορφα αδυνατα καλοσχηματισμενα καλαμαροποδια της.
Επισης εχει ενα ομορφο στρογγυλο πεταχτο κωλο για πολλες μπατσες για πολλα πισοκολλητα
και για να τον γλειφεις σα γλειφιτζουρι.
Το προγραμμα της φολο-απλό στα 10 ευρω. Συννενοηση για τον πουτσο, δεν ξερει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα.
Μαλλον θα ξερει Γερμανικα γιατι απο κει λεει οτι ειναι...
Εισοδος της Αννας στο δωματιο οπου στα ορθια αρχισα να πασπατευω και να ζουλαω τα κωλομερια της.
Ξαπλωσα ενω ειχα υπερβολικες καυλες.
Η Αννα μου περασε καποτα και μου ειπε οτι τον εχω big..
Δε μασησα... θα τον ετρωγε ολο μεσα και θα ελεγε και ενα τραγουδι το καυλοραπανο.
Η πιπα της αθλια χωρις ρυθμο με πολυ χερι, τον εστριβε αποδώ τον εστριβε αποκεί τον επαιζε πανω κατω,γενικα εκανε
οτι της ερχοταν εκεινη την ωρα χωρις καμμια ηδονικοτητα.

Οσο μου εκανε πιπα ειχα προσβαση στην κωλοχαραδρα της, εφτανα μεχρι την κωλοτρυπα της οπου την χαϊδευα χωρις να βαλω δαχτυλο μεσα, μετα εβαζα το δαχτυλο στο στομα μου και το εγλειφα.

Την εστησα στα τεσσερα και μπηκα μεσα της αρκετα αργα, ειναι πολυ σφιχτο το μωρο σα να την ξεπαρθενιασαν προσφατα.
Εκανε μια τεραστια καμπουρα για να μη γαμηθει και ηθελε να την γαμαω με τη μιση πουτσα.
Την επιασα σφιχτα απο τη λεκανη και της τον καρφωσα ολο μεσα. Αρχισα να την γαμω δυνατα με την κορασιδα να
βογγα.
Την εβαλα σε κανονικη σταση και ανοιξε τα ομορφα αδυνατα μπουτια της.
Τον εχωσα μεσα στο μουνι της και εκλεισε τα ποδια της για να μη μπαινω ολος μεσα.
Με το βαρος μου και με την ορμη που το εκανα δεν καταφερε να κλεψει.
Τον εφαγε ολο μεσα μεχρι και τα αρχιδια, δε λεω τσιριζε δυνατα και το αχ και βαχ επεφτε βροχη αλλα πληρωθηκε
για να γαμηθει τι να κανουμε. Αμα θελει να γαμιεται με μιση πουτσα να χρεωνει και το μισο αντιτιμο.
Χουφτωνα τα ομορφα κωλομερια της ενω ειχα ξαπλωσει πανω της. Της εριξα ενα γλειψιμο στα βυζια και τιναχτηκε λες και τη δαγκωσα,δε ηθελε καθολου φιλια στα βυζια της.

Την γαμησα δυνατα σε κανονικη σταση και αδειασα ενα ποταμι σπερμα μεσα της.
Προσπαθησε να τραβηχτει να φυγει απο κατω μου για να χυσω εξω απο το μουνι της αλλα ειχα γαντζωσει
με τα χερια ταναλιες τα κωλομερια της και δε μπορουσε να κουνηθει, εφαγε τελειωτικο χυσιμο και στραγγιγμα
μεσα στη μουνα της.

Σηκωθηκε απο το κρεβατι και ντυθηκε γρηγορα πιανοντας τον αφαλο της, μαλλον μεχρι εκει εφτασε μεσα της το κονταρι μου.
Εφυγε ξινισμενη και μουτρωμενη που γαμηθηκε κανονικα, ισως ξαναπροτιμηθει γιατι γουσταρα να τη γαμαω και να τη βλεπω ξινισμενη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.778
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Νίο, Dsar263, sweeper και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2023
Καλα τη; εκανες...επρεπε να 'σπασει'
16 Μαρτίου, 2023
Τιμορός...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2