Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γιορτή της γυναίκας σήμερα και είπα να τις τιμήσω ρίχνοντας ένα μανίκι σε κάποια καινούργια, για μένα τουλάχιστον. Έχοντας διαβάσει πολύ καλές κριτικές για την συγκεκριμένη έφυγα σφαίρα για να την πετύχω και μάλιστα πρωί πρωί ώστε να την πετύχω ξεκούραστη. Φθάνω στον οίκο , η τσατσά ανακοινώνει Ανδριάνα και δίχως να ρωτήσω τίποτα πληρώνω και μπαίνω. Στο σαλόνι πάντως βγαίνει αρκετά σοβαρή, σχεδόν ψυχρή, αλλά μόλις γυρίσει και δεις την κωλάρα της δεν υπάρχει περίπτωση να μην περάσεις. Μπαίνω στο δωμάτιο που ήταν αρκετά καθαρό και προσεγμένο για τα δεδομένα της περιοχής και περιμένω το μωράκι. Μπαίνει στο δωμάτιο έρχεται δίπλα μου , βγάζει το ροζ στριγκάκι που φορούσε και με καβαλάει. Αρχίζει να με φιλάει πεταχτά στον λαιμό και στο πρόσωπο ενώ εγώ αναζητώ τα μικρά της βυζάκια για να τα γευτώ. Αρχίζω να τα ρουφάω εναλλάξ ενώ αυτή τρίβεται πάνω μου και η πούτσα μου έχει ήδη πάρει τον ανήφορο. Σταματάει και φέρνει την κωλάρα της πλάι μου σε σημείο που μπορεί να καταλήξει σε 69 ενώ ήδη έχει αρχίσει τα φιλάκια στο καβλί μου. Επειδή ήταν η πρώτη μου φορά μαζί της μου έδωσε την εντύπωση ότι επίτηδες στήθηκε έτσι , δίνοντας μου την δυνανότητα για δάχτυλο ή για 69 αλλά επειδή δεν έκανα τίποτα από τα δύο παρά μόνο της χάϊδευα τον κώλο γύρισε λίγο πιο πλάι και συνέχισε την ωραία και βαθιά της πίπα. Σε λίγο της είπα να αλλάξουμε στάση για να βλέπω το πρόσωπό της, οπότε σηκώθηκα στο πλάι του κρεβατιού και αυτή στα τέσσερα αλλά πάλι στο πλαγιαστό να ρουφάει και ταυτόχρονα να μου χαϊδεύει τα μπαλάκια ενώ εγώ την έβλεπα και από τον μεγάλο καθρέπτη. Συνέχισε για λίγο ακόμα και μετά σταμάτησε μου πέρασε προφυλακτικό και μου στήθηκε κατευθείαν για πισωκολλητό. Εγώ επειδή ήξερα ότι σε αυτήν την στάση δεν θα μπορούσα να κρατηθώ για πολύ της είπα ότι θέλω να κάτσει αυτή από πάνω και ξάπλωσα στο κρεβάτι. Στηρίχτηκε στις πατούσες της και άρχισε τα βαθιά καθίσματα χωρίς όμως να τερματίζει τέρμα αλλά να σταματάει ελάχιστα πριν το τέλος και να έχει και μιά κλίση το κορμί της ελαφρώς αριστερά της προς την πλευρά της πόρτας. Υπέθεσα ότι αν και αδυνατούλα είναι αρκετά κουραστική αυτή η στάση , οπότε δεν την άφησα για πολύ και της είπα να γυρίσει για πισωκολλητό. Εδώ πρέπει να πω ότι στο πισωκολλητό ξέρει ακριβώς τι να κάνει και πως ακριβώς να στηθεί για να σε κάνει πύραυλο. Το κωλαράκι της είναι ολοστρόγγυλο και ζουμερό και ευχαριστιέσαι να το χουφτώνεις ενώ γαμάς το μουνάκι της. Την μία σήκωνε την πλάτη και έσπαγε την μέση ενώ εγώ την έπιανα από τους ώμους και την γαμούσα και ταυτόχρονα έστριβε ελαφρώς το κεφάλι της και έβγαζε έξω την γλώσσα δίνοντας μου το σύνθημα να της δώσω τα δάχτυλα μου να τα γλύψει. Μετά έπεφτε με τα μούτρα στο στρώμα και τούρλωνε το κωλί της ψηλά δίνοντάς μου την δυνατότητα να της πιέζω τα κωλομέρια προς τα μέσα ενώ έβλεπα την πούτσα μου να μπαινοβγαίνει στο ωραίο της μουνάκι . Ε δεν χρειάστηκα και πολύ προσπάθεια για να τελειώσω, μάλλον χρειάστηκα προσπάθεια να πάω όσο το δυνατόν σιγότερα για να μπορέσω να κρατηθώ λίγο παραπάνω. Ενω είχα τελειώσει δεν έκανε καμία προσπάθεια να σηκωθεί παρά έμεινε έτσι και έκανε μερικά κουνήματα προς το μέρος μου ώστε ήρθε το τέλειο στράγγισμα ακριβώς όπως θα ερχόταν με την γκόμενά σου χωρίς καμία βιασύνη. Σηκώθηκε και όπως ήμουν στα γόνατα ήρθε και με αγκάλιασε μου σήκωσε το φανελάκι που δεν το είχα βγάλει και μου έδωσε μερικά φιλάκια στην μέση ενώ μετά με αγκάλιασε πάλι και έμεινε μαζί μου έτσι φιλώντας με πεταχτά στον λαιμό και στους ώμους. Δεν θα πω ότι της άρεσα αλλά η συμπεριφορά της σε κάνει να αισθανθείς έτσι και σίγουρα να σε κάνει πελάτη. Εάν εμένα την πρώτη φόρα που πήγα μου συμπεριφέρθηκε έτσι τότε υποθέτω οι πιο τακτικοί πελάτες περνάνε ακόμα καλύτερα. Γενικά σε κάνει να αισθάνεσαι ωραία και αυτά τα 1-2 λεπτά που μένει μαζί σου αφού τελειώσεις είναι αυτό που πιστεύω ότι χρειαζόμαστε όλοι μας για να νιώσουμε ότι αδειάσαμε ολοκληρωτικά. Πολύ λίγες γυναίκες το κάνουν αυτό και μόνο αφού σε γνωρίζουν καλύτερα.
Ξέχασα να πω ότι την ώρα που κόντευα να τελειώσω της λέω μωράκι μου θέλω να σε χύσω στο στόμα , αλλά αυτή μου είπε ότι δεν το κάνει και μου φάνηκε σαν να γέλασε . Μάλλον μαλακία είπα αλλά μπερδεύτηκα από τις κριτικές και νόμιζα ότι το κάνει. Και κάτι ακόμα που μου έκανε εντύπωση , όπως με τσιμπούκωνε και τις χάϊδευα την κώλαρα της λέω , τι ωραίο μωράκι είσαι , πως μου ξέφυγες και δεν έχω έρθει, πρώτη φορά έρχομαι σε εσένα. Και τι μου λέει.... Έχεις έρθει πάλι... και μένω μαλάκας. Όντως είχα περάσει μια φορά πέρυσι μάλλον τον Δεκέμβριο και δεν μπήκα γιατί βιαζόμουν και δεν προλάβαινα.
Εμένα η συμπεριφορά της πάντως με κέρδισε και σίγουρα θα ξαναπάω. Αφού πάρω όμως και την Αλεξάνδρα που ακούω και γι αυτήν πολύ καλά λόγια και δεν την έχω δοκιμάσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ανδριάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.313
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, Επιρρεπής, maradona7 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2023
Ωραίος μύστη. Το ξανά έριξαν στο 20αρικο?
review reaction 1 Milfomaniac, perseas
08 Μαρτίου, 2023
Είδαν τις αναδουλειές όταν το γύρισαν στο 30άρι και τώρα
επέστρεψαν στην παλιά τιμή! Εύγε συναγωνιστές!!!
review reaction 1 AntifitCondom, Milfomaniac, Nikolasgrt και 1 ακόμα μέλος
09 Μαρτίου, 2023
@Nikolasgrt Ναι για αυτό πήγα
review reaction 1 AntifitCondom, Accountant
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3