Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H ωρα ηταν 18:35 περιπου, η κορασις Λινα ειχε αργησει να παει στο ποστο της και εγω περιμενα στην εισοδο του Φ25 σαν το γυπα απο τις 1800 ακριβως.
Σε λιγο φανηκε η Λινα να στριβει απο τη γωνια της Αχαρνων. Δυσκολα την αναγνωρισα καθως φορουσε κατι φόρμες απο το παζαρι κατι βρωμικα αθλητικα παπουτσια και ηταν ατιμελητη.
Βεβαια κατω απο τις φορμες κρυβοταν μια λατινικη βομβα, κωλαρα ομορφα σχεδιασμενη με απαλο τρυφερο δερμα, επιπεδη σφιχτη κοιλια.
Την σταματησα στην εισοδο του οικου και με αναγνωρισε μιας και την εχω παρει μερικες φορες.
Της ειπα οτι θελω να ανεβω πανω και να με κατουρησει να τα πιω ολα, με το αζημιωτο βεβαια.
Δεν το καταλαβε ευκολα τη της ζητουσα μιας και τα αγγλικα της δεν ειναι καλα.

Δεκτικη λες και το ειχε ξανακανει μου ειπε να παω σε κανα 3ωρο γιατι οτι ειχε κατουρησει σπιτι της πριν ερθει στη δουλεια.
Το αντιτιμο οριστηκε στα 30 ευρω μεσα στο δωματιο. Μαυρα και αφορολογητα απο τον οικο.

Επεστρεψα μετα απο τις 3 ωρες οπως μου ειχε πει, με ειδε στο σαλονι και μου εκανε νοημα να παω δωματιο.
Η εμφανιση της τωρα ηταν αρκετα πιο σεξυ απο οταν την ειχα δει στο δρομο ειχε χτενιστει ειχε βαφτει το σωμα ατριχο μπομπα καυλωσα και μονο που την ειδα.

Της εδωσα τα 30ευρω που της ειχα υποσχεθει τα οποια εκανε μασουρι και τα κρατουσε σφιχτα στην παλαμη της.
Της εκανα νοημα να γδυθει, την κολλησα στον τοιχο και αρχισαμε τα παθιασμενα γλωσσοφιλα ενω θωπευα την τέλεια απαλη κωλαρα της.
Γυρισε απο την αλλη πλευρα εχοντας τα βυζια της στον τοιχο και τουρλωσε την κωλαρα της, της εκανα βαθυ γλειφοκωλι και μουνογλειψιμο.


Εχοντας αφυδατωθει απο τη διψα ξαπλωσα κατω, με τα γονατα της στο πατωμα εκατσε με το μουνι της πανω στα μουτρα μου.
Κουνουσε τη μεση της και ετριβε το μουνι της πανω στα μουτρα μου.
Δεν μπορουσε να κρατηθει αλλο επρεπε να τα βγαλει....

Το κουνημα σταματησε, ενιωσα την κλειτοριδα της να συσπαται βεντουζωσα καλα το στομα μου πανω της και η μικρη τα αμολησε ολα...

Η Λινα κατουρουσε με ορμη, ισα που προλαβαινα να τα καταπινω, καποια στιγμη πνιγηκα κιολας.
Αυτη εβγαζε επιφωνηματα ανακουφισης και αδειαζε την ουροδοχο κυστη της μεσα στο στομα μου.

Ειχε βαλει αρκετο βαρος με το κορμι της πανω στο κεφαλι μου και δε μπορουσα να κουνηθω... καταπινα αμασητα τα κατουρα της για να μην πνιγω.

Τα κατουρακια της ειχαν λιγο βαρια γευση και ηταν μυρωδατα, τα συνηθισα γρηγορα και τα κατεβαζα αμασητα.
Εβγαλε αρκετο πραμα η μικρη υπολογιζω 500-600ml.

Αφου τελειωσε ενιωσα ξανα μια συσπαση στο αιδιο της οπου εβγαλε και τα κατακαθια.

Δεν υπαρχει ωραιοτερο πραμα απο το να σε κατουραει στα μουτρα μια πιτσιρικα μουναρα. Τερμα καυλα η φαση..

Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει και την συστηνω. Συνολικο κοστος 50ε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίνα
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
495
Likes:
61.639
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Elganador, Quaresma 2.0 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

20 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2023
Πεθαίνω με τις περιγραφές που κάνεις!!!!!
review reaction 1 DmtrsxXx
06 Μαρτίου, 2023
χαχαχα ρε μητσαρα εισαι τρελαρας μεγαλος
review reaction 1 DmtrsxXx
06 Μαρτίου, 2023
Εις υγειαν φιλαρακι!
review reaction 3 review reaction 1 Johnstef, DmtrsxXx
06 Μαρτίου, 2023
Ποσα ΣΜΝ έχεις κολλήσει στην πορνοκαριερα σου?
review reaction 1 review reaction 2 livaja , DmtrsxXx
06 Μαρτίου, 2023
Θεέ μου τι διαβάζουμε Ουάου!
review reaction 3 DmtrsxXx
06 Μαρτίου, 2023
HIV + Ηπατίτιδα. .. τα υπόλοιπα είναι ασήμαντα. Όχι βέβαια ότι περίμενες σήμερα να κολλήσεις.
Βέβαια η αλήθεια είναι ότι αν δεν σε νοιάζουν αυτά, η Καυλα είναι μεγάλη.
review reaction 1 DmtrsxXx
06 Μαρτίου, 2023
είχα αρχίσει να ανησυχώ, που στις προηγούμενες κριτικές σου δεν είχα διαβάσει σκηνικό ουρολαγνιας.
review reaction 3 review reaction 1 Johnstef, 968, DmtrsxXx και 1 ακόμα μέλος
06 Μαρτίου, 2023
Δεν πηδηξες μορτη;
πρόλαβες να τα πιεις όλα ή πέσανε κ στο πάτωμά;
review reaction 1 Zafko131313
07 Μαρτίου, 2023
ΣΕΒΑΖΜΟΣΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
968
968
review reaction 2 DmtrsxXx
07 Μαρτίου, 2023
Τεράστιο ρισπεκτ μυστη μου, το είχες τεράστια ανάγκη. Θα μπορούσε να είναι μια επαναληπτική δόση του κορωνογιου.
review reaction 2 968, DmtrsxXx
20 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2