Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διάβασα κριτική από τον DmtrsxXx και είπα να περάσω. Η Μπέλλα είναι μια πιτσιρίκα Ρωσίδα με τσιμπουκόχειλα και γεμάτη τατουάζ. Έχει κανονικό σωμα και γλυκό προσωπάκι. Μπήκε στο δωμάτιο με χαιρέτησε την ρώτησα από που είναι και πόσο χρονών είναι. Είναι 21 απ' ότι είπε OMG. Μου πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε μια βαθιά πίπα η οποία όμως κράτησε ελάχιστα. Στο λεπτό πάνω σταματάει και μου λέει πάμε; Tης ζήτησα να συνεχίσει για λίγο ακόμα και μου λέει. Γιατί αφού είναι έτοιμος!! Κάποιες πιτσιρίκες μάλλον νομίζουν ότι το στοματικό γίνεται για να σου σηκωθεί. Εάν δηλαδή είσαι φουλ καβλωμένος θα απαιτήσουν να της πηδήξεις κατευθείαν. Δεν μπορώ να δώσω αλλη εξήγηση. Μου έχει τύχει κανα δυο φορές ακόμα και τις 2 με πιτσιρίκες. Τέλος πάντων συνεχίζει για μισό λεπτό το πολύ και με ρωτάει πως θέλω κανονικά ή πισωκολλητό. Της λέω να κάτσει από πάνω και μου κάνει χειρονομία γελόντας πως εγώ θα αράξω και λέει, δηλαδή εσύ δεν θα κάνεις τίποτα; Θα κάνω μετά εγώ της λέω. Ανεβαίνει πάνω στο στρώμα με τις πατούσες και οδηγεί τον πούτσο μου στο μουνάκι της. Ξεκινάει βαθιά καθίσματα, ενώ ακουγόταν τα πλατς πλουτς από την επαφή μας.Ταυτόχρονα επιανε με τα χέρια της το στήθος έτσι ώστε ούτε που το έβλεπα,πόσο μάλον να το πιάσω. Ανεβοκατέβαινε με τόση ορμή πάνω μου που αυτόματα σκέφτηκα ότι εαν βγει καταλάθος , με την δύναμη που ενεβοκατεβαίνει θα με σακατέψει. Οπότε για να μην έχουμε καμιά απότομη πτώση του εργαλείου και δεν μπορεί να σηκωθεί της λέω να αλλάξουμε για πισωκολλητό. Στηνεται το μωράκι και ξεκινάω τα σπρωξίματα. Εχει ωραίο κωλαράκι για πισωκολλητό και δουλεμένη πίσω πόρτα. Αυτή έχει πέσει με το πρόσωπο στο στρώμα και με τον αγκώνα της κρατάει κόντρα στο ξύλινο προσκέφαλο. Με κάθε σπρώξιμο ο αγκώνας της χτυπάει στο προσκέφαλο και ακούγεται συνεχώς γκάπα γκούπα χωρίς εγώ να πηγαίνω σε φουλ ρυθμούς. Αν κάποιος ήταν στο σαλόνι θα νόμιζε ότι μέσα γίνεται η μάχη του Σκρα. Τέλος πάντων με χαμηλούς ρυθμούς λόγω θορύβων το τέλος πρέπει να ήρθε στο δίλεπτο. Σύνολο το πολύ 5 λεπτά. Δεν είχα πρόβλημα στο να τελειώσω και το κορίτσι ειδικά στο σεξ στήνεται πολύ καλά και έχει όρεξη. Δεν είναι του στυλ μου όμως αυτού του είδους το σεξ με ελάχιστο στοματικό. Νιώθω σαν να μην έχω κάνει και γι αυτό δεν θα ξαναπάω. Σίγουρα αλλοι δεν το βλέπουν έτσι οπότε θα περάσουν καλά και ίσως μιλήσουν και για στανταράκι. Γούστα είναι αυτά. Μιλάω μόνο για τον εαυτό μου, ούτε αποτρέπω κάποιον από το να πάει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπέλλα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.307
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Πρυτανης, DmtrsxXx, JohnnyK23 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2023
Φολαρα απο τις λιγες. μακρια.
review reaction 1 Milfomaniac
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1