Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 58 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χερετιζω τους συναδέλφους..

Απογευματινή επίσκεψη στο 14 και η υπεύθυνη του καταστήματος μου παρουσιάζει την Ρομπέρτα μια κοπέλα γύρω στα 28-30
Που από οτι κατάλαβα είναι η από Ρουμανία η από Αλβανία

Την έκοψα από την αρχή ότι φενεται να το κάνει καθαρα από αγκαρια..αλλά λέω δε γαμιεται με την νεκρά που έχουμε εδώ στα Χανιά και εδώ που έχουν φτάσει η τιμές..δυστυχώς είναι η μόνη λύση..οπότε κάνω το λάθος να δώσω 50€ ( 10€ τιπς) παραπάνω για να μου συμπεριφερθεί καλύτερα..αλλά δεν...

Μπαίνω στο δωμάτιο και μένω μόνο με το εσώρουχο
Μετά από 3-4 λεπτά έρχεται και η Ρομπέρτα

Με το που μπαίνει ξεκινάει το ποίημα

Του τύπου τα κλασσικα

Τι κάνεις
Πώς σε λένε κλπ..

Με τα πολλά και με τα λίγα με ξαπλωνει κάτω
0 προκαταρκτικα 0 παιχνίδια τίποτε..
Μια άσχημη πίπα και κατευθείαν με ρωτάει πως θέλεις της λέω από πάνω ανεβαίνει και μηδέν ούτε ένα βογγητο τίποτα τίποτα απολύτως τίποτα

Μετά από 1 λεπτό περίπου με σταματάει και μου λέει πως θέλεις την βάζω λίγο ιεραποστολικό αλλά ούτε να χύσω (πως ν χύσεις..άμα έχεις αυτήν στο κρεβάτι σου)
Σταματαει το ιεραποστολικό και ανεβαίνει από πάνω πάλι..και αρχίζει να κουνιέται..τύπου λες και ήθελε να μου ξεκολλήσει το καυλι..κάπου εκεί σκέφτομαι αστην να φύγει να πάει στο καλό του Θεού..

Παίζω μια μαλακιά..
Και τελειώνει το πανυγήρι

Η εμπειρία μου ήταν πλήρης στεναχωρητικη και απογοητευτική.. προσοχή μάγκες που δίνουμε τα χρήματα μας...τον νου σας στης ..απάτες

Άντε το νου σας και προσοχή στης απάτες;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
emmanouil2003
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
404
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 6 review reaction 1 review reaction 5 alkisxania, Moku, Milfomaniac και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2023
Τα γραφουμε συνεχεια φιλε, πού πήγες στη φωλια του λυκου... Εγραφα για την φωλοανιτα που σε 2 λεπτα με αλλαξε 3-4 στάσεις... Βλεπω οτι σου εκανε ακριβως το ιδιο η αλλη. Ποιο ειναι το κοινο στοιχειο? Οτι δουλευουν στην ιδια φωλοστουντιοαλυσιδα. Αρα ειναι καθαρο δασκαλεμα απο καποιον εκει αυτη η συμπεριφορα ολων των κοριτσιων... Και οταν διαβαζεις στο θρεντ καινουρια κοπελα στην αλυσίδα τρεξτε, καλυτερα να προσεχουμε ποιοι τα γραφουν αυτά... Σιγα σιγα γινονται υποπτα τα πράγματα δηλαδη απο αξιοπιστία στα γραφομενα μερικών...

Και επειδη μας διαβαζουν απο το στούντιο. Τοσος κόπος θα ειναι να δασκαλεψετε τα κοριτσια να προσφερουν 10 λεπτα τίμιες υπηρεσιες???

Πού αποσκοπει ολο αυτο? Νομιζετε οτι ειμαστε ζώα? Οκ. Οταν σας καταλαβουν ολοι και δεν ξαναπατησει κανεις σιγα σιγα θα δειτε οτι επρεπε να προσφερετε υπηρεσιες και όχι απάτη.
review reaction 1 Akaola, kostakis27
05 Μαρτίου, 2023
Δυστυχώς, στα Χανιά ανέβηκαν οι τιμές και έπεσαν ακόμα πιο πολύ οι υπηρεσίες… Τουλάχιστον στα 30€ ας πούμε ότι την πάλευες την κατάσταση.. τώρα με 40 και 50, όχι.. με τίποτα! Αν δεν πέσουν οι τιμές και να προσφέρουν τίμιες υπηρεσίες, από εμένα ΑΚΥΡΟ! Τόσες σελίδες έχουν γραφτεί πίσω στο νήμα ρε φίλε! Ήθελες τα κι έπαθες τα..!
05 Μαρτίου, 2023
Αδερφε εχεις δικιο..επρεπε να το περιμενω αλλα..τι να κανεις λιγες η επιλογες αδερφε μου
05 Μαρτίου, 2023
@Akaola και που να πηγαινα ρε αδερφε;;
05 Μαρτίου, 2023
Έχεις κλειδώσει τα μηνύματα και δεν μπορώ να σου στείλω..
05 Μαρτίου, 2023
Δεν ξέρω πως να το ανοίξω
05 Μαρτίου, 2023
Δώσε μου Κανα ψεύτικο προφίλ φβ να σου στείλω
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7