Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα αλάνια
Έχοντας μαζέψει αρκετές καύλες είπα να κατέβω για ένα καλό άδειασμα. Στόχος η Ειρήνη από Φωκαιας 17β με απογοήτευση είδα ότι ήταν κλειστό κάνοντας μιά βόλτα κατέληξα στο φυλής 69β ήταν η Βίκυ ωραίο μουνάκι με πολύ καλό σωματακι και ωραίο κώλο, δίνω το παράβολο και περνάω δωμάτιο
Μετά από λίγο έρχεται το καυλάκι λίγο κουβέντα και αρχίζει το χαμουρεμα έγλειφα τα ωραία βυζάκια της και αυτή μου χαϊδεύε τον πούτσο ξαπλώνουμε και αρχίζει τα φιλιά στο στήθος προχωράει προς τα κάτω και αρχίζει ένα απολαυστικό τσιμπουκι άνευ με περασμα από αρχίδια, η πίπα της καλή υγρή και βαθιά, την γυρνάω σε 69 και αρχίζω να της γλύφω το μουνάκι περνώντας και από κωλοτρυπίδα, αφού χορτάσαμε και οι δυο γλυψιμο με ρωτάει τι στάση, την ανεβάζω από πάνω γαμιόμασταν και της έγλειφα τα βυζιά έριχνα και ματιές στον καθρέφτη και καυλωνα περισότερο έτσι που την έβλεπα να χοροπηδάει πάνω στο καυλί μου. Δεύτερη στάση στα τέσσερα όπου απόλαυσα την θέα από το πανέμορφο κωλαράκι της, την γάμαγα δυνατά και βαθιά σε μια στιγμή άρχιζα να βγάζω τελείως τον πουτσο μου και να της τον ξανά καρφωνω τέρμα, βογγαγε καυλιαρικα μετά από λίγο ηρθε το τέλος μέ άφησε να στραγγίξω καλά μέσα της, λίγο κουβέντα πάλι και ανανεωσαμε το ραντεβού μας.
Η Βίκυ είναι καλή περίπτωση θα ξαναπεράσω σίγουρα?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Thanosm(2)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
524
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Pa Luki Luk, Επιρρεπής και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2023
την γάμαγα δυνατά και βαθιά  :-> έντονο ρυθμο μήπως εννοείς ?
Αν το έκανες δυνατά, τη ρώτησες αν το ήθελε έτσι ?
review reaction 3 No_French_Letter
26 Φεβρουαρίου, 2023
ναι αλλά έχει συνέχεια αξύριστα ποδαράκια που όπως και να το κάνουμε είναι ντεκαυλέ!
review reaction 4 No_French_Letter
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2