Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Κατερίνα την είχα ξανά επισκευτεί πριν λίγους μήνες. Σε εμφάνιση δεν λέει πολλά. Γύρω στο 1,70, μεσαίο στήθος φυσικό νομίζω, λίγο κοιλίτσα κ πρόσωπο μετριο. Μιλφ σε ηλικία.Ελαφρώς κάτω του μετρίου γενικά. Στο δωμάτιο όμως δίνει πάθος κ έχει όρεξη κ θετική διάθεση, θέλει να φύγεις ευχαριστημένος. Με ρώτησε εάν θέλω γυμνό στοματικό, είπα όχι κ λέει γιατί όχι, οι περισσότεροι θέλουν, της λέω άλλη φορά, πάμε το σκουφάκι, ξεκινάμε άφηνε ελεύθερα πιασίματα κ έκανε καλό στοματικό κ αρκετά χάδια παράλληλα. Μετά από δύο λεπτά πάμε κανονική στάση κ διαπίστωσα ότι είχε βάλει πολύ κρέμα, δυστυχώς δεν ένιωθα κάτι. Παρόλα αυτά με αγκάλιαζε σφικτά κ ψιλοφιλαγε στο πρόσωπο κ το πάλευε όσο μπορούσε να βοηθήσει. Αφού 3 λεπτά δεν κατάφερνα να ολοκληρώσω τραβήχτηκα κ της λέω πάμε πίπα να τελειώσω έτσι κ δέχτηκε αμέσως με χαρά. Ένα λεπτό μετά ολοκλήρωσα κ αφού σηκωθηκαμε με αγκάλιασε, με ευχαρίστησε κ χαιρετηθηκαμε. Γενικά η συμπεριφορά της πολύ ευχάριστη κ αυτό έσωσε την επίσκεψη. Βγήκα με θετικό πρόσημο. Αν ήταν πιο νέα κ πιο εμφανίσιμη θα ήταν το στανταρακι μου. Τίμια συμπεριφορά πάντως κ αυτό την τιμάει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
296
Πόντοι:
5.855
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, Milfomaniac, Νικος123a και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού