Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωινή επίσκεψη για πρώτη φορά στον οίκο.
Όμορφος χώρος μοιάζει με στούντιο και καθαρός.
Στα διαυτα..
Εμφανίζεται η Άννα από Ρωσία όπως δήλωσε 44 έτη και δεν την λες όμορφη ούτε εμφανίσιμη, απλά σου βγάζει ένα εκφυλο με τον τρόπο που παρουσιάζετε, και επειδή μου αρέσουν τα έκφυλα δίνω το μπλε παράβολο και μπαίνω στο δωμάτιο η τσα ευγενική μου είπε ότι έχει πετσέτα (σε ναύλον, όχι σφραγισμένη) για να κάνω ντους,το δωμάτιο φαίνεται όπως τα στούντιο, ντουζιέρα, νιπτήρα και καλή διακόσμηση.
Σημειώνω ότι μετά από κάθε πελάτη κάνει ντους, την είδα και την άκουσα..
Έρχεται στο δωμάτιο και ξεκινάμε τα τριψιματα (φιλί δεν δοκίμασα γιατί μου ήρθε τσιγάριλα) και ενώ έχει αρχίσει και ανεβαίνει η διάθεση βάζει σκούφο, δεν παίζει χωρίς, και ξεκινάει μία βαθιά πιπα και ενώ έχει ανεβάσει ρυθμούς την γυρνάω 69 και εκεί γλύφω ένα πεντακάθαρα αιδοίο και αφού κάνα πεντάλεπτο κάνουμε 69 γυρνάει με την πλάτη σε εμένα και ανεβαίνει επάνω μου και αρχίζει να χτυπιέται και ενώ βλέπω ότι θα χυσω την γυρνάω ιεραποστολικο για να την βλέπω και μου κάνει ένα άνοιγμα τρελό και μετά από αρκετα χτυπήματα έφτασε το τέλος.
Μιλήσαμε λίγο μου είπε από που είναι και λίγα πράγματα για αυτή.
Καθαρη, δεν σε αφήνει παραπονεμένο και μια τίμια επιλογή για να χυσεις ευχαριστημένος..
Θα ξανάπαω γιατί μου αρέσει το καθαρό αιδοίο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Stallone
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
330
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Accountant, TRR, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού