Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε τη προηγούμενη Τετάρτη στη 2η βάρδια, δούλευε μια κοπέλα που δεν είχα ξαναδεί.
Άννα ξανθιά μιλφ χοντρή με 4-4.5αρια βυζια και πρόγραμμα ,ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Έχοντας περάσει νωρίτερα (το μεσημέρι)με στανταρακι μου σε μασάζ δεν το είχα σκοπό να περάσω με κάποια άλλα με τράβηξαν τα βυζιά της που διαγραφονταν μέσα από το διάφανο ροζ μπειμπι ντολ που φορούσε.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, φρεσκαριστικα και τη περίμενα, ήρθε σχετικά γρήγορα μιας και δεν είχε άλλο πελάτη.
Από προκαταρκτικα κάποια πεταχτά φιλιά στο στομα και γλύψιμο στήθους λαιμού, μου είπε να ξαπλώσω, με ρώτησε για προφυλακτικό, πήρε τον πουτσο μου στο στόμα της, η πιπα της μέτρια και μονότονη, πέρασμα προφυλακτικου, την έστησα στα τέσσερα, αφού τη γαμησα κανα 2λεπτο της είπα ότι δεν έχω όρεξη να μου τον ρουφήξει να τελειώσω, ξαπλώσε μου λέει relax.. αφαίρεσε το προφυλακτικό, έσκυψε έβαλε τον πουτσο μου ανάμεσα στις βυζάρες της και άρχισε μια πολύ καλή ισπανική, στη συνέχεια άρχισε να γλύφει τον πουτσο μου με λυσα, αυτή τη φορά η πίπα της είχε ενδιαφέρον, βαθιά υγρή με αυξομειώσεις ρυθμού, εχυσα και τα ρουφηξε όλα.
Σηκώθηκε τα έφτυσε στο νιπτήρα και μου έδωσε μωρομσντιλο να σκουπιστω, με χαιρέτησε και μου είπε ότι με περιμένει πάλι ξεκούραστο.
Στο δωμάτιο έκατσα γεμάτο 10λεπτο, ίσως κάποια στιγμή τη ξαναπάρω, πάντως μετά από δύο βόλια πολύ νωρίτερα μια πίπα ήταν το κερασάκι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.379
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, ThE, giorgiodelafuentes2 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού