Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σουλατσάρωντας στο Μεταξουργείο πέτυχα την Τζίνα που την είχα ξαναπάρει και παλιότερα με καλές εντυπώσεις. Είναι αρκετή ψηλή κοπέλα 30 κάτι, νταρντάνα με βυζάρες φυσικές,μερικά τατουάζ,μακριά μαύρα γυαλια και γυαλάκια που για μένα είναι αρκετά καβλωτικά. Οπότε δεν το σκέφτηκα και πολύ και πέρασα στο δωμάτιο. Ο χώρος στον συγκεκριμένο οίκο είναι άθλιος. Μικρά δωμάτια , βρώμικα με άθλια κρεβάτια. Είναι στα τοπ5 της βρωμιάς. Ήρθε και μου πέρασε αμέσως προφυλακτικό. Πίπα πολύ μικρής διάρκειας αλλά φιλότιμη.Προσπάθησε να τον ρουφήξει όλον στην αρχή που δεν είχε σηκωθεί εντελώς. Σταματάει με καβαλάει και μπορώ να πιπιλάω εναλλάξ τις ωραίες της βυζάρες που έχω την εντύπωση ότι έβγαλαν και λίγο χυμό. Σταματάει πάλι και στήνει την πατούρα της για πισωκολλητό. Την γραπώνω κι εγώ και αρχίζω τα μπες βγες μαζί με μερικά χαστουκάκια στην κωλάρα της, ώσπου μετά από λίγο τελείωσα. Γενικά πιστεύω θα περάσετε καλά μαζί της. Όπως οι περισσότερες λατίνες δεν κάνουν πολλά πολλά αλλά δεν σου λέει και μή το ένα και μη το άλλο. Αν βελτίωνε και λίγο την πίπα της θα πήγαινα συχνότερα γιατί έχει καλό κορμί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.301
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, giorgiodelafuentes2, maradona7 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού