Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα! Πήγαινα για Νικόλ το μουνάκι αλλά ΔΕΝ δουλεύει αυτόν τον καιρό, μου το πανε από 2 πλευρές! Οκ, πάμε γι άλλα, και Μ Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα είδα μια νέα κοπελιά σχετικά ψηλή και εμφανίσιμη με το όνομα Μαρία (ΟΧΙ η παλιά mifl Μαρία). Βυζί καλό λίγο πεσμένο, όμορφο μακρύ μαλλί, ωραίο κώλο, εκφραστικό πρόσωπο. Πέρασα στο δωμάτιο! Ημουν ο 2ος είχε και άλλο δωμάτιο. Συννενόηση πολύ στοιχειώδης, γρι Ελληνικά λίγα Αγγλικά. Λίγα προκαταρκτικά! Πίπα καλή, στα πλαίσια της ερασιτεχνικής, τη γύρισα σε 69 και εκεί κάπως άρχισε ν αφήνεται. Σα να υγράθηκε βόγγησε, η πίπα της έγινε πιο καλή! Tη γύρισα στα 4 όπου αντέχει αρκετά αλλά ζορίζεται και λίγο. Πολύ καλό το θέαμα στον καθρέφτη, κοιτούσαμε ο ένας τον άλλο. Αλλαγή στάσης και ιεραποστολικό. ΔΕΝ την πίεσα, τη γάμησα βαθιά και αργά, κάπου πονούσε κάπου καύλωνε, μ είχε αρπάξει από τα χέρια και με πίεζε. Έτσι τέλειωσα μέσα της (καπότα) μ αυτήν σε ιεραποστολικό! Κατά το ντύσιμο μου πασπάτευε τα ταττου και με ρώτησε τι κάνω σαν άθληση κτλ, με λίγα λόγια ένα μικρό υποτυπώδες σόσιαλ. Γενικά τι πιστεύω για αυτήν: Είναι ακόμα αματούρι, ΙΣΩΣ να "διαλέγει" πελάτες μέσα στο δωμάτιο. Επειδή το χω ξαναδεί το έργο και με άλλες κοπέλες φρέσκιες στη δουλειά αυτή, είναι σα να πας σε για ποτό να πετύχεις καμιά ξένη και να γαμηθείτε, θέλει ΤΡΟΠΟ! Αν πάτε θα περάσετε καλά αρκεί να έχετε στο πίσω μέρος του μυαλού της ότι ΔΕΝ θα της κάνετε ότι μαλακία θέλετε επειδή απλά πληρώσατε. Ζεστό κορίτσι με κάποιες χαλαρές προϋποθέσεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.076
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2023
Ότι έχει παντού μαύρα σημάδια και περίεργα σπυριά στον κώλο δεν το είδες. Εγώ μπήκα μέσα με το που γύρισα να δω τον κώλο της τυχαία σηκώθηκα και έφυγα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1