Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ.....
Μετά από πολλά χρόνια που παρακολουθώ το φόρουμ και διαβάζω και παίρνω απόψεις είπα να συμμετέχω ενεργά και εγώ.....
Πρώτη αξιολόγηση έχει να κάνει με την Μαρσέλα, μετά από αρκετά σχόλια είπα να την επισκεφτώ, εάν και στον οίκο αυτό πριν covid ήμουν σταθερος πελάτης (με Νάταλι), και η τσα με γνώρισε και πιάσαμε την κουβέντα για λίγο... Στα διαταυτα....
Ωραία παρουσία για τα γούστα μου, όχι πρόσωπο αλλά σώμα....
Μπαίνω στο δωμάτιο και αφού πλένομε ανοίγει η πόρτα και μπαίνει με τα πορνοτακουνα και λέω εδώ ήμαστε...
Ξεκινάμε με χάδια και σε πεσμένο μόριο πάει να βάλει σκούφο (χωρίς δεν κάνει γιατί έχει θέμα με τα δόντια μου είπε η τσα) της λέω δεν νομίζω, και αρχίζει να τρίβετε επάνω μου, φιλιά ξεχάστε το, πάω να βάλω δαχτυλο μόνο απέξω, και αφού μου σηκώνεται και φοράει το σκούφο με το στόμα αρχίζει όντως μια βαθιά ωραία πιπα και αφού έχω φτάσει κόκκινο της λέω ανέβα στο αλογάκι και μου λέει όχι, την γυρνάω λίγο να γευτω το αιδοίο της και τρώω δεύτερο όχι και αρχίζω να ξενερώνω και να λέω ότι θα φύγω αχυστος, και όπως είναι πεσμένο μετά το δεύτερο οχι μου στήνετε στα τέσσερα και προσπαθεί να τον βάλει πεσμένο, και αφού βλέπω ότι δεν γίνεται την γυρνάω κανονικά να την βλέπω και τις ανοίγω τα πόδια σε στιλ σπαγγατο και αρχίζω ένα πολύ δυνατό γαμισει τουλάχιστον να χυσω, και έτσι ήρθε το τέλος....
Το αποτέλεσμα, είναι ωραίο σώμα αλλά εας εκεί, δεν είναι για πολλά πολλά.....
Και ζητώ συγνώμη στους μύστες του φόρουμ που έγραψαν καλά σχόλια, ίσως εκείνη ήταν τυχερή και εγώ απλά άτυχος....
Α και κάτι τελευταίο, δεν είμαι ούτε βρωμιαρης ούτε το να μην βλέπομε και απλά κοίταξε να με ξεπετάξει.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρσέλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Stallone
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
327
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, giorgiodelafuentes2, kopsos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού