Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πρώτη φορά τρώω πόρτα από πουτανα...
Σύντομο ιστορικό: Είχα περάσει μια φορά πριν περίπου 2-3 εβδομάδες, όπου ζήτησε να μου πλύνει το πουλί στον νιπτήρα, το δέχτηκα με χαρά... Στον αγώνα μέτρια πράγματα, μάλιστα ήταν σαν πηγάδι και δεν μπορούσα να τελειώσω. Της είπα άστο δεν πειράζει και την άφησα να αποχωρήσει.
Σήμερα με είδε και είπε στην τσατσά να μου πει ότι είχε πρόγραμμα μεγάλο. Έφυγα και μετά από μισάωρο ξαναγύρισα και τότε μου είπε η τσατσά ότι δεν θέλει να περάσω..
Πραγματικά ανεξήγητη συμπεριφορά. Είπα στην τσατσά ότι μάλλον με μπέρδεψε με άλλον και αποχώρησα.
Να σημειώσω ότι γενικά είμαι από τους εύκολους πελάτες (δεν θέλω φιλιά στο στόμα, δεν βάζω δάχτυλα, δεν δαγκώνω, δεν τσιμπάω κτλ)
Φταίω εγώ που ήθελα να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία στην κοντή και μέτρια πουτανα της σειράς...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αμέλια
Προκαταρκτικά
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Πυθαγόρας(2)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
379
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 4 review reaction 1 BUT-TMAN, AntifitCondom, giorgiodelafuentes2 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2023
Στην Θεσσαλονίκη αυτή θα είχε αλλάξει δουλειά σε λίγες εβδομάδες...
Στην Αθήνα θα βρεθούν άλλοι να την προτιμήσουν...
13 Φεβρουαρίου, 2023
Στα αρχιδια σου συναγωνηστη !! Πάμε για αλλα
13 Φεβρουαρίου, 2023
Σταμάτα να πηγαίνεις στα 73άρια για κανένα χρόνο. Κι εγώ τα μποϋκοτάρω απ' αορίστω μετά τη φόλα που έφαγα από την Ιζαμπέλα, ενώ πέρσι μου είχε κάνει άψογο κρεβάτι. Να μάθουν ότι όταν μια κοπέλα κάνει μαλακία και την υποστηρίζουν, θα έχει συνέπειες.
review reaction 1 Milfomaniac
13 Φεβρουαρίου, 2023
"ζήτησε να μου πλύνει το πουλί στον νιπτήρα, το δέχτηκα με χαρά"

Δηλαδή για κάποιο λόγο είχε πρόβλημα μαζί σου και ζήτησε αυτό το κουφό.
Ήταν λάθος σου που δέχτηκες, έπρεπε να έφευγες.
14 Φεβρουαρίου, 2023
Είχα διαβάσει εδώ μέσα ότι το ίδιο κάνει σε όλους, δηλαδή αν θέλεις ελεύθερο θα στο πλύνει η ίδια πρώτα. Το δέχτηκα γιατί αν και το θεώρησα παραξενιά, δείχνει ότι της αρέσει η καθαριότητα.
Εγώ πλέον δεν ξαναπατάω στα 73αρια.
25 Φεβρουαρίου, 2023
έτσι είναι φίλτατε, εάν δείξεις αδυναμία σε πηδάνε...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6