Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σήμερα ήθελα να περάσω από Φωκαίας να τσεκάρω κάποιες κυρίες που είχα σημειώσει στο τεφτέρι μου, που είχαν καλές κριτικές από τους καβλιάρηδες του σάιτ. Πέρασμα από Περγάμου 1 όπου κλασσικά η Εβελίνα έλειπε. Θα άνοιγε στις 3 πάντως από ότι είπε η τσατσά. Η ώρα όμως ήταν 2 και δεν μπορούσα να περιμένω. Πήγα Φωκαίας όπου στο 27Β στα σκαλάκια όπου είχε την Βαλέρια, ένα αρκετά καυλιάρικο μωρό με ωραίο κορμάκι αλλά δεν έκανε ελεύθερο στοματικό και έφυγα . Δίπλα ακριβώς στο υπόγειο η Κατερίνα. Η τσατσά ανακοίνωσε φουλ πρόγραμμα και περίμενα να βγει από το δωμάτιο να την δω. Βγαίνει και έρχεται και μου βάζει τις βυζάρες στην μούρη και ενώ αρχικά είπα ότι θα κάνω μια βόλτα να δω 4-5 τελικά με έψησε να περάσω. Μπήκα και περίμενα ξαπλωμένος. Αυτή μόλις μπήκε ήρθε από πάνω μου χωρίς να γδυθεί, κάτι που δεν με χαλάει, μόνο το σουτιέν κατέβασε για να ξεχυθούν οι βυζόμπαλες. Γνωρίζει ότι οι βυζάρες αρέσουν στους άνδρες οπότε κάνει παιχνίδι με αυτά χωρίς να το ζητήσεις. Τον έβαλε ανάμεσα και τον έτριψε και μετά συνέχισε να ανεβοκατεβάζει τα βυζιά της να τον παίρνει στο στόμα όσο βαθιά μπορούσε, να σηκώνεται και πάλι το ίδιο για κάνα λεπτό. Τον περιποιήθηκε και με την γλώσσα περνώντας και λίγο από μπαλάκια. Με ρώτησε αν θα κάνουμε σεξ και της είπα να συνεχίσει ρουφώντας περισσότερα τα μπαλάκια που ήταν παραπονεμένα. Τα ρούφηξε αρκετά και μετά κάθισε στο πλάι ανάμεσα στα πόδια μου βάζοντας τους βύζους της να ξεκουραστούν πάνω στα μπαλάκια μου ενώ αυτή συνέχισε πότε να ρουφάει και πότε να γλύφει. Σε αυτή την στάση δεν μου τον είχε γλύψει άλλη μανδάμ και δή βυζαρού και μου άρεσε αρκετά. Την στάματησε και της είπα να ανέβει για cow. Ανέβηκε κοπάνηθηκε αρκετά ενώ εγώ μία χουφτωνα βυζάρες, μία έγλυφα και μία χούφτωμα κωλομέρια. Γενικά ευχαριστήθηκα χούφτωμα , χωρίς καμία διαμαρτυρία. Έκατσε και λίγο με τις πατούσες στο στρώμα και έκανε μερικά βαθιά καθίσματα και μετά όπως τον είχα μέσα , ξαπλώνει πίσω και μου λέει , έλα πάνω μου. Σηκώνομαι και συνεχίζω με μερικά βαθιά μπασίματα αλλά σταματάω γρήγορα γιατί θέλω να πάρω και κωλαράκι εφόσον το προσφέρει, μήπως τυχόν και παρεξηγηθεί σε περίπτωση που το αγνοήσω. Την στήνω στα 4 και της τον βάζω αργά αργά. Είχε καλή αίσθηση μπορώ να πώ το κωλί της . Δεν κρατήθηκα όμως για πολύ και της είπα να γυρίσει για να της τα δώσω στο στόμα. Τα πήρε κανονικά χωρίς βιασύνες, σηκώθηκε τα έφτυσε , έκανε κι ένα ξέπλυμα με λίστεριν με χαιρέτησε και έφυγε. Η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου αλλά ούτε αργησα ιδιαίτερα. Δέκα με δώδεκα λεπτά το πολύ έμεινα στο δωμάτιο. Δεν τρελάθηκα από την συγκεκριμένη αλλά ήταν μια καλή συνεύρεση που κλείνει με θετικό πρόσημο. Ότι ανακοινώνεται στο σαλόνι το κάνει, χωρίς να προσπαθεί να αποφύγει κάτι βρίσκωντας δικαιολογίες σαν μερικές. Δεν έδειξε καθόλου βιασύνη στο δωμάτιο και πιστεύω ότι άνετα θα μπορούσα να κάτσω 3-4 λεπτά ακόμα εάν δεν είχα τελειώσει. Πιστεύω ότι σε όποιον αρέσει εμφανισιακά θα περάσει καλά μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.353
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, Επιρρεπής, Ημεδαπος και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2023
Δυνατό το Κατερινακι! Θα το επισκεφτώ λίαν συντόμως.
review reaction 1 Milfomaniac
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1