Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βραδινή εξόρμηση στην αγαπημένη Λιοσίων είπα αυτή τ φορά να μη πάω προς τα κάτω και να ρίξω μια ματιά στο πολυσυζητημενο 27.. ανεβαίνω πανω η τσα2 έλεγε και ξαναλέγε το πρόγραμμα με ένα χαμόγελο μόνιμα και εκεί αντικρίζω τν Έμιλυ νομίζω μου τν είπε τν πασαρε σαν καινούργια μέτριο σωματακι με αρκετά μεγάλο στήθος και λέω αφού ανέβηκες πάμε μπαίνω στο δωμάτιο αλλάζω περιμένω κανα 15 και μπαίνει μέσα με μια βαριομαρα που καταλαβαίνω πως φάγαμε φόλα να τονίσω πως δεν μιλάει γρι ελληνικά.. ανοίγει σουτιέν για να γλύψω τς βυζάρες της ενώ αυτή μου ας το πούμε μου παίζει το πουτσο ξεκινάει πίπα εκεί τολμώ να πω πως είναι κομπλέ έλα μου όμως πως κρίνει από μόνη της ότι πρέπει να περάσει προφυλακτικό για να ξεκινήσουμε τ γαμησι τς λέω νοτ γετ αλλά τίποτα έχει περάσει ήδη τ σκούφο δεν γαμιεται λέω ανέβα τς κάνω και εκεί μου αρχίζει αι ντοντ λαικ ΓΜΤΧΜ λέω και βιάζεται και θα κάνουμε ότι θέλει ξενερώνω και φαίνεται και στ ζουτσο αυτό και τς το βάζω στα 4 ελαφρώς μελάτο που βέβαια μετά από καμιά 20αρια μέσα έξω ήρθε στα ίσα του πάλι συνεχίζω εκεί μέχρι να νιώσω το πρώτο μούδιασμα και τς λέω να γυρίσει σε ιεραποστολικό τουλάχιστον να χύσω όπως θέλω εγώ γυρνάει τς πιάνω τ στήθος και τς ρίχνω ένα τελευταίο σφυροκοπιμα όπου και ήρθε το τέλος!! Συμπέρασμα ίσως να ήταν από νωρίς και να ήταν κουρασμένη για αυτό και να μην ανέβηκε πάνω και γενικά να χε αυτή την εικόνα ίσως να τς έδινα άλλη μια ευκαιρία στο μέλλον βέβαια άμα έμπαινα στο σπίτι και τ έβλεπα πάλι με τα μούτρα στ πάτωμα σίγουρα θα έκανα μεταβολή!! Καλό Σαββατόβραδο ΤΥΠΟΙ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2023
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.681
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2, Milfomaniac και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού