Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα τον καφε στο μοναστηρακι.ειπα να κανω μια απογευματινη μπουρδελοτσαρκα στη Λιοσιων. Περασα απο βεργας που ειχε 5 μαγαζια και πηγα παρακατω στο δρομο αριστερα σταθμο Λαρισης και δεξια χωματιανου.εκει εχει 2 μαγαζια. Κατεληξα στο χωματιανου 11α που δεν ανεβενεις σκαλες μπενεις μεσα μετα το ανοιγμα πορτας .βγενει γρηγορα η τσατσα και μου παρουσιαζει την Βαλερια.ομορφη κοπελα δεν λεω γυρω στα 25 μαυρο μακρυ μαλλι .λιγο μεγαλη περιφερεια ρωσιδα...μου λεει περιμενετε αν θελετε να δειτε και το δευτερο κοριτσι..περιμενω να δω και αυτο ερχετε μετα απο 5 λεπτα απο το δωματιο . Ερχετε η Αλισσα γλυκο προσωπο γυρω στα 25 .με απιστευτα πεταχτο κωλο..προγραμμα 69 και ελευθερο στοματικο μονο σε Ελληνες..δινω το εικοσαρικο και πηγενω δωματιο χωρις να το σκεφτω πολυ. Ερχετε στο δωματιο η Αλισσα ρωσιδα μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.της λεω εχω κανει πριν ντους και θελω πιπα χωρις σκουφο..οτι θες μωρο μου λεει...τον καθαριζει με μωρομαντιλο και νιωθω την βελουδινη γλωσσα της πρωτα να μου γλυψει τον λαιμο και μετα να κατεβενει στο στηθος μου παιζοντας με το μικρο χερακι της τον πουτσο μου.και ερχετε η ωρα της πιπας...αφου ξεκινησε απο τα αρχιδια με την μικρη βελουδινη γλωσσα της....κατεληξε στο πουτσοκεφαλο...λογο μεγεθους εβαζε τον μισο περιπου μεσα στο μικρο στοματακι της..την γυριζω σε σταση 69...και εφλυφα μουνι και κωλο...κρατηθεικα μην χυσω....και δεν απολαυσω την συναιχεια....μου βαζει τον προφυλαχτικο..και την βαζω να κατσει στα τεσσερα.αρχιζω και την γαμαω σιγα στην αρχη.. της λεω μπορω να χυσω πανω σου ? ...μου λεει οπου θες εαυ εκτος προσωπο και μαλλι και μετα δυνατα για περιπου 3 λεπτα τα αρχιδια μου χτυπαγαν δυνατα στο μουνακι της εβγαζε μικρες κραυγες υδονης αληθινα φευτικα δεν ξερω παντος εδειχνε να το ζει και αυτη...βγαζω τον σκουφο...και τα πεταω πανω στα κωλομαγουλα
και κωλοτρυπιδα...εβγαλα αρκετο σπερμα πανω στον κωλο της...την σκουπιζω με μωρομαντιλο...μου λεει ευχαριστω πολυ....η Αλισσα απλα ειναι υπεροχη ατο γαμισι....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 229200
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Διανοούμενος, giorgiodelafuentes2, AssMaster και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2023
Αδερφέ, επειδή έχω πάει και σαν γνήσιος καθυστερημενος που είμαι δεν το βρήκα... Στη πορτα που έχει στο 11 και γραφει 11-15, χτυπάς κάποιο κουδούνι; ήταν κλειστή η πόρτα όταν πήγα
review reaction 1 Pa Luki Luk
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1