Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σήμερα είχα σκοπό να πάω σε 3-4 κορίτσια που έχω διαβάσει καλές κριτικές και όποια πετύχω να την καρφώσω ,γι αυτό προς το μεσημέρι αφού απόλαυσα το καφεδάκι μου πήρα τον δρόμο προς Φυλής και πέριξ με πρώτο στόχο την Εβελίνα από Περγάμου. Περνώντας όμως απο Κωνσταντινουπόλεως 166 έκανα μια στάση να δω τι παίζει καθότι ποτέ μου δεν είχα επισκεφθεί αυτόν τον οίκο και κατά καιρούς είχα διαβάσει καλές κριτικές για κάποια κορίτσια. Δούλευαν 2 κορίτσια αρκετά καλές για τα γούστα μου . Η μία η Νίκα , με καλό κορμάκι , γυαλιά και μαύρες κάλτσες έως τα μπούτια και η 2η η Χρίστινα , λίγο πιο ψηλή, ξανθιά με επίσης ωραίο κορμί. Μου άρεσαν και οι 2 αλλά συνέχισα προς τον στόχο μου. Εφτασα στην Περγάμου όπου ο οικος της Εβελίνας δυστυχώς ήταν κλειστός. Στον έτερο του ισογείου 2 παντελώς αδιάφορες ασιάτισσες στα 30 ευρώ. Προσωπικά δεν τις πήδαγα, ούτε με 10. Γούστα είναι αυτά. Προχώρησα προς τα μεγάλα νούμερα της Περγάμου οπου ήταν 2 gilf, μαύρα χάλια και οι 2. Αν μου έλεγαν πέρνα τσάμπα, μόνο πίπα θα τους έδινα και αυτή όχι με ευχαρίστηση. Δίπλα στο Αλκαμένους 113 ήταν η Μαρίνα μια ψηλή ξανθια πρός το νταρνταχοντρή αλλά κάτι τέτοιες με φτιάχνουν για δυνατά γαμήσια. Γι αυτήν έχω διαβάσει κριτική για παρτούζα και την επόμενη μάλλον θα την τιμήσω. Οπότε ο επόμενος στόχος ήταν η περιβόητη Μιλένα από Διδύμου 27. Πήγα με την ελπίδα να την πετύχω και γνωρίζοντας από κριτικές ότι έχει μεγάλη αναμονή αλλα δεν υπήρχε περίπτωση να φύγω εάν δούλευε. Πράγματι η τσατσά είπε ότι δουλεύουν 2 κορίτσια ,η Τάνια και η Μιλένα που τώρα ήταν στο δωμάτιο. Την Τάνια την είχα πάρει μια φορά πριν λίγο καιρό με άριστες εντυπώσεις, οπότε περίμενα να δω την Μιλένα και να περάσω. Το περίεργο πάντως ήταν , ότι όταν μπήκα στο σαλόνι ήταν άδειο και επειδή ακουγα συνέχεια για αναμονές έως και 40 λεπτα , πήγε το μυαλό μου ότι δεν θα δουλευε η Μιλένα και τσαμπα ο κόπος. Ευτυχώ όπως αποδείχθηκε , ήμουν από τους τυχερούς που δεν περίμενα καθόλου. Μετά το δωμάτιο που είχε , ήμουν ο επόμενος. Στο σαλόνι και οι δύο είναι συγκρατημένες χωρίς περιτά λογια και τσαχπινιές ή υποσχέσεις αλλά στο δωμάτιο είναι φωτιά και οι δύο. Πλήρωσα , πέρασα , φρεσκαρίστηκα και στο πεντάλεπτο ήρθε και το μωρό που είναι σχετικά κοντούλα αλλά με ωραίες καμπύλες. Ήρθε πάνω μου όπως ήμουν ξαπλωμένος και λές και το κατάλαβε μου πέταξε τις βυζάρες της στο πρόσωπο και ξεκίνησα να τις γλύφω εναλλάξ , ενώ ταυτόχρονα χούφτωνα και την κωλάρα της δίνοντάς της απαλά χαστουκάκια. Μετά από λίγο γύρισε στο πλάι φέρνοντας την μουνάρα της κοντά στο προσωπό μου ώστε να μπορώ να την γλύψω εάν ήθελα ενώ αυτή ξεκίνησε να ασχολείται με τα μπαλάκια μου . Η πίπα της όπως την έχουν περιγράψει κι άλλοι είναι αριστοτεχνική. Έκανε βαθιά μπασίματα στην πούτσα μου και ένα κολπάκι που προσπαθούσε να τον καταπιεί όλον, σε 3 στάδια.Δηλαδή βάζοντας στην αρχή το κεφάλι, μετά κατεβαίνει έως την μέση και στον τέλος όλον. Η πίτα της μου άρεσε , οπότε σηκώθηκα όρθιος στο πλάι του κρεβατιού και αυτη στα 4 στο κρεβάτι να συνεχίζει το τρομπόνι ενω εγώ μία της χαιδεύω το κεφάλι και μία της το σπρώχνω να τον καταπιεί όλον. Δεν θέλω να τελειώσω στο τσιμπούκι πρίν την γαμήσω οπότε της λέω να μου περάσει προφυλακτικό και να κάτσει πάνω μου. Το περνάει με το στόμα και μετα κάθεται πάνω στο καβλί μου και αρχίζει να χτυπιέται ενω μου έχει ξαναφέρει τις βυζάρες της για ρούφηγμα. Μετά από λίγο κάθεται με τις πατούσες στο στρώμα και συνεχίζει το κοπάνημα. Εγώ της λέω, έτσι μωράκι μου, όλος μέσα στο μουνάκι σου και αυτή μου λέει , ναι όλο το πούτσο σου μέσα. Την σταματάω γιατί δεν θέλω να εξαντλήσω το μωράκι και της λέω να στηθεί για πισωκολητό , ενώ πέρνω επιβεβαίωση ότι κάνει τελειωτικό στο στόμα. Οπότε το στήνω και αρχίζω να το σφυροκοπάω για λίγο και όταν νιώθω ότι έρχεται το τέλος της λέω να τον πάρει στο στόμα. Αυτή τον παίρνει πρόθυμα και όταν αρχίζω να χύνω μέσα στο στόμα της πνίγεται και περιμένω να τραβηχτεί και να κάνουμε τα σεντόνια χάλια. Παραδόξως δεν τραβιέται και ενώ έχω τελειώσει, συνεχίζει να τον βυζαίνει τουλάχιστον για ένα λεπτό ακόμα αφού έχω τελειώσει, ρουφώντας και τις τελευταίες σταγόνες. Εγω μετά από τόση ώρα που τον έχει στο στόμα, και το πνίξιμο στην αρχή, προσπαθώ να καταλάβω αν τα έχει καταπιεί ή τα έχει στο στόμα. Μόνο όταν μου δίνει μωρομάντηλο χωρίς να μιλάει , κατάλαβα ότι τα είχε στο στόμα. Σηκώθηκε τα έφτυσε, με χαιρέτησε και εγώ της είπα ότι θα ξαναπεράσω γιατί πέρασα πολύ ωραία. Πραγματικά το κορίτσι τα δίνει όλα για τον πελάτη σε σημείο που με κάνει και αναρωτιέμαι πως έχει τόσες αντοχές να χτυπιέται έτσι με τόσους πελάτες καθημερινά. Πραγματικά σου δίνει την εντύπωση ότι το ζει αυτό που κάνει.Δεν θα πω ότι χύνει ή δεν χύνει η ίδια, αλλά σου δίνει την εντύπωση ότι γαμάς το γκομενάκι σου που γουστάρει. Δεν φέρνει καμία αντίρηση σε ότι της ζητήσεις χωρίς να βγάλει καμιά ξινίλα ή να δυσανασχετήσει για το οτιδήποτε. Μου άφησε άριστες εντυπώσεις και σίγουρα θα ξαναπάω. Κρίμα που δεν κάνει παρτούζα με την Τάνια γιατί θα ήταν εξαιρετική εμπειρία.Σίγουρα είναι vfm και δεν νομίζω να υπάρχει πελάτης που θα φύγει δυσαρεστημένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μιλένα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.431
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, Bonecrusher, kopsos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2023
ειναι χοντρουλα ομως, δεν την λες και μοντελο, αν εχανε λιγα κοιλα θα ηταν τρομερη, καλημερα φιλε μου
04 Φεβρουαρίου, 2023
Eμένα δεν με χαλάνε τέτοια κορμιά και ειδικά όταν προσφέρουν τέτοιες υπηρεσίες. Από την άλλη δεν μπορούμε με 20 ευρώ να θέλουμε να πηδήξουμε μοντέλα. Ή εάν έχει σώμα μοντέλου θα είναι κομοδίνο. Πρέπει να συμβιβαστούμε με έναν μέσο όρο, ομορφιάς και υπηρεσιών πιστεύω.
review reaction 1 kopsos, MPITHOULAS79
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2