Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημεριανη εξόρμηση σε αυτό το τίμιο οίκο. Τσα2 ευγενική μου παρουσιάζει τν κουκλάρα της όπως τν αποκάλεσε ψηλό κορίτσι βυζάρες όμορφη λευκή και καθαρή επιδερμίδα ένα μέτριο αλλά σφιχτό κωλαρακι και λέω προχωράμε ένα 20 είναι.. μπαίνω δωμάτιο και καταλαβαίνω πως μόλις έπιασαν τόπο τα λεφτά Μ εφόσον έπαιζε και ντουζ και ζεστό νερό και κάπου εκεί έρχεται η Άννα και με μσγκωνει άρχιζει να τρίβεται τα φιλιά στο λαιμό μου πετάει και τς βυζάρες της στ μούτρα Μ καύλωσα πιο γρήγορα και απ ότι πιάνει τα 100 η Πόρσε του Μάνθου Φουστάνου
Τς λέω να κατέβει και ξεκινάει μια πολύ καλή πίπα με χεράκι βέβαια αλλά όσο πρέπει μετα από λίγο τς λέω να μου φορέσει το σκούφο Μ και να ξεκινήσει τν ιππασία χαλαρά στην αρχή μετά ανεβάζει ρυθμούς συνέχεια με ιεραποστολικό και πριν φτάσω στο τέλος τς λέω ν γυρίσει στα 4 για ένα τελευταίο σφυροκοπιμα όπου και κατέθεσα. Η τσα2 δεν ενόχλησε πότε η Αννούλα μάζεψε το εσώρουχο της με αποχαιρέτησε και έφυγε. Λογικά θα τα ξαναπούμε... Το αρνητικό που εντόπισα ήταν κάτι δυνατές και ψεύτικες κραυγές .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.679
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Mitsaras29, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2023
Το πρωκτικό να φανταστούμε το πάτησες καταλαθως η να ξυπνήσουμε πρωί πρωί για να πάμε να παρουμε κουλούρι????
review reaction 3 Milfomaniac
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1