Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χθεσινή επίσκεψη στο όμορφο μιλφοσπιτο με στόχο την Αλινα που την ξέρω χρόνια και έχω Βασιλική περιποίηση.
Η Αλινα ήταν όμως στην επόμενη βάρδια και η υπηρεσία μου παρουσίασε δύο παλιές Ρωσίδες γνώριμες. Την Ρίτα και την Μαρίνα. Και τις δύο τις ξέρω χρόνια από άλλα σπίτια. Την Ρίτα ειδικά την έπαιρνα ένα διάστημα τακτικά στο ημιυπόγειο της Καλύμνου. Οπότε ξερωντας ότι είναι πολύ καλή την επέλεξα. Πριν μπω στο δωμάτιο ήρθε και μου χαιδευτηκε και μου πρότεινε με έξτρα δεκαδικό να έρθει στο δωμάτιο και η Μαρίνα.....Ησυχία είχε στο σπίτι καύλες είχα διπλό είχα καιρό να πάρω και στο μυαλό μου αμέσως άρχισε να παίζει τσόντα σενάριο γαμαω δυνατά Ρίτα με την Μαρίνα να παίρνει μάτι και να εκλιπαρεί και αυτή ηδονή και τέτοια. Οπότε ενέδωσαν στο κασκαντεριλικι.

Να πω πως τα δωμάτια είναι καθαρά και τακτοποιημένα πριν προχωρήσω στην περιγραφή της παρτουζοσυνουσιας.
Στο δωμάτιο ήρθαν με κέφι και αγριεμενες και ξεκίνησε το έργο στα όρθια με γλωσσοφιλα . Στην συνέχεια στα όρθια πάλι εγώ και αυτές γονατιστός να κάνουν διπυρινο τσιμπούκι άκα λυσσαλέα και το πουλί να πηγαίνει εναλλάξ στις στοματικές τους κυλοτητες.
Ξαπλώνω και με καβαλάει η Ρίτα ενώ η Μαρίνα μου έδωσε τα βυζιά στα μούτρα ενώ στη συνέχεια της είπα να κάτσει στη μούρη μου με την μουναρα της.στην συνέχεια στήσιμο στα 4 και οι δυο και ξεκινώ πάλι με Ρίτα ενώ έδινα χαστούκια στην διπλανή κωλαθρα της Μαρίνας. Αλλαγή προφυλακτικού και πισωκωλυτο την Μαρίνα που που είχε μείνει τόση ώρα αποτιστη και παραπονεμένη ρίχνοντας χαστούκια στα μεγάλα κωλομερια της και ριχωνυας την Ρίτα να παρακολουθεί και να φωνάζει σκιστην .
Τέλος αφαιρεση προφυλακτικού και τελείωμα εναλλάξ στα στόματα τους που ζηταγαν το υγρό πυρ .

Μπορεί ηλικιακά τα κορίτσια να είναι μιλφογκιλφ και αναλόγως τα κορμιά τους όχι νεανικά. Αλλά οι υπηρεσίες τους και η χημεία τους είναι φοβερή. Εννοείται θα το επαναλάβω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.517
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Join.f, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2023
Από κεκτημένη ταχύτητα έγραψα έξτρα δεκαευρω για το διπλό. Ενώ είναι έξτρα 20 σύνολο δηλ 40
review reaction 1 observer(1)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1