Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλημέρα σε όλους, σήμερα με την γνωστή έλλειψη των στάνταρντ κοριτσιών, κατηφόρισα τους δρόμους της Φωκαίας, μετά από περάσματα σε διάφορούς οίκους μου έκαναν κλίκ δύο τρία κορίτσια, παρόλη την επιφυλακτικότητα μου στο δρόμο αυτό. Η Ρίτα σίγουρα στο 19 πιο κάτω και η Μιχαέλα στο 17. Επέστρεψα στην Μιχαέλα μετά την πρώτη είσοδο στον οίκο. Η τσατσά με έβαλε στο δωμάτιο και ήταν σχετικά ευγενική, πως είστε, να μην κρυώσετε να ανοίξω το air condition και διάφορα άλλα που ήταν ανούσια βέβαια στο τέλος. Η Μιχαέλα ακουγόταν από έξω να καπνίζει οπότε πέρα από το 10 λεπτό που ήταν σε δωμάτιο περίμενα άλλο ένα 10 λεπτό. Επίσης πριν μπει η Μιχαέλα ένα χέρι φάνηκε στην πόρτα που άνοιξε το air condition (οκ.....) μην χαλάμε και πολύ ρεύμα. Μπαίνει η Μιχαέλα που είναι εντυπωσιακή θα έλεγα με 3άρι σιλικονάτο στήθος όμορφα πράσινα μάτια και φοράει γυαλιά. Το σώμα της λεπτό και όμορφο, με τατουάζ στα πόδια. Ξεκίνησε με ένα σχόλιο να προσέξω τα στήθη της γιατί ειναι σιλικονένια. Ήταν καλά στην υφή με ωραίες πεταχτές ρόγες. Αφού μου έδωσε μερικά φιλιά ξεκίνησε μία μέτρια πίπα δυστυχώς προς αερόπιπα (παράξενο βέβαια οι κριτικές έλεγαν άλλα πράγματα), λίγο από τα αρχίδια και μετά πέρασμα προφ και ανέβηκε πάνε, καλή συμμετοχή και καλή αίσθηση του μουνιού της. Μετά κλασσικά στα 4 που επίσης στήθηκε καλά και πραγματικά ο κώλος της ήταν πέτρα, δεν νομίζω να έχω γαμήσει τόσο σφικτό και ωραίο κώλο ξανά (για αυτό και η μεγάλη βαθμολογία), δυστυχώς εκεί χάλασε το πράγμα όπου στο 8λεπτο άρχισε να φωνάζει η τσατσά....οπότε τελείωσε και η υποκριτική ευγένεια. Δυστυχώς επειδή εγώ "πέφτω" και εύκολα στο ιεραποστολικό δεν μπόρεσα να συνεχίσω, εκεί με παρακάλεσε να χύσω στο στήθος της όπου και έγινε αρκετά δύσκολα και με πίεση. Σκουπίστηκε με μωρομάντηλο ενώ συνέχισε η Τσατσά να φωνάζει και να χτυπά την πόρτα. Με φίλησε στο μάγουλο και έφυγε. Άρχισα να ντύνομαι και μετά ή τσατσά ακούστηκε απέξω πάλι η Τσατσά...."τι να κάνω αφού δεν βγαίνει αυτός εκεί μέσα!". Oκ λέω δεν θα με ξαναδείτε, βγαίνοντας με ρώτησε περάσατε καλά? Είπα όχι δυστυχώς αφού χτυπήσατε την πόρτα στο 8λεπτό και δεν με αφήσατε ούτε να ντυθώ σχεδόν. Ίσως να ξαφνιάστηκε από τον πληθυντικό και με την ευγένεια που της την είπα και χαμήλωσε λίγο το πρόσωπο δεν απάντησε. Καλό σας βράδυ είπα χωρίς να πω ευχαριστώ. Οπότε συνοψίζοντας όμορφη κοπέλα με πολύ ωραίο κορμί τυπική προς καλή στις υπηρεσίες, δυστυχώς κακή η τσατσά και (δεν το είπα πριν) μία τρύπα ο χώρος με δυσκολία χώραγε το κρεβάτι. Σίγουρα τους πιο νέους θα τους εντυπωσιάσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.083
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kuku7, Pa Luki Luk, Bonecrusher και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2023
απο τοτε που πλαστικοποιηθηκε η λεγαμενη, η αποδοση εχει πεσει κατακορυφα.
σεβομαι τα γουστα σου, αλλα το "πανεμορφη"... αρκετα βαρυ πλεον.
μετριοτητα της ταιριαζει καλυτερα.
review reaction 1 Wolfman42, No_French_Letter
31 Ιανουαρίου, 2023
Έχεις δίκιο αγαπητέ, θα έπρεπε να μείνει στο όμορφη.
31 Ιανουαρίου, 2023
papaphilips καλα ρε παπα ασχημη δε τη λες μη τρελαθουμε,εγω ας πουμε που εχω γλειψει τις σιλικονες της καυλα αισθηση ηταν,δε ηταν ασχημα οπως λες,απλα εμενα με ξενερωσε που απο τις 4 φορες που τη πηρα τη τεταρτη λεει με το που μπαινει μεσα θα τελειωσεις γρηγορα ομως αλλιως θα σε αφησω ετσι εκει ξενερωσα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3