Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Βίκυ είναι η γνωστή νταρντανομιλφάρα με το κοντό μαλλάκι που τώρα το έχει ξανθό. Όσες φορές έχω πάει περνάω πάντα καλά, οπότε κάποιες φορές πάω στοχευμένα για τον πάτο της. Αν και χρόνια πελάτης ποτέ δεν κάθεται παραπάνω, πάντα είναι στο όριο του χρόνου και μάλιστα πολλές φορές λόγω καλής πίπας και στησίματος της αφρατοκωλάρας της το τελείωμα έρχεται στο 6άλεπτο. Έτσι και χτές μπαίνει μέσα με ένα μαύρο κορμάκι, το κατεβάζει στην μέση της και μου πετάει της βυζάρες της στην μούρη. Τι να κάνω κι εγώ, τις ρούφηξα εναλλάξ ενω της θώπευα και την κωλάρα . Δεν έμεινε για πολύ ώρα εκεί , κατέβηκε παρακάτω και άρχισε να γλύφει μπαλάκια και πούτσα εναλλάξ ενώ με κοίταγε με τις ματάρες της. Σίγουρα ξέρει ότι όλοι οι ανδρες καβλώνουν έτσι και το εκμεταλεύεται. Σηκώθηκα ορθιος στο πλάι του κρεβατιού και αυτή στα τέσσερα να κάνει παιχνιδάκια με την γλώσσα και να με κάνει τούρμπο. Σήμερα μου φάνηκε με καλύτερη διάθεση από αλλες φορές, δεν ξέρω το λόγο και αυτό το εισέπραξα στην τσιμπουκάδα της που ήταν εξαιρετική, αντάξια της μεγάλης ρωσικής μιλφοσχολής. Σταματάει στήνει την πατούρα της στα 4 και της τον καρφώνω με λύσσα. Σε 2 λεπτά μετά από έντονο σφυροκόπημα πρέπει να τελείωσα. Σήμερα είχε όρεξη για κουβέντα και έμεινε αρκετή ώρα μετά και μιλούσαμε , κάτι που δεν το έχει ξανακάνει με εμένα. Εντωμεταξύ η τσατσά είχε γαμηθεί να χτυπάει την πόρτα ενώ λογικά πρέπει να είχε καταλάβει ότι μιλούσαμε και δεν ακούγονταν ήχοι από σεξ ή κανένα τρίξιμο κρεβατιού παρά μόνο ομιλίες. Γενικά η Βίκυ νομίζω ότι είναι μια τίμια επιλογή για το δεκάρικο και ειδικά για τους μιλφάκηδες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, Ημεδαπος , perseas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2023
Ενίοτε γλύφει και κωλους αυτη η μεγαλοκοπελα
Ήμουν Νιος και γέρασα ….
review reaction 3 review reaction 1 Milfomaniac, Επιρρεπής
31 Ιανουαρίου, 2023
Ναι, εγώ δεν είμαι φαν...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2