Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 110 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σημερινή πρωινή βόλτα από Βέργας και επίσκεψη στο συγκεκριμένο οίκο. Η τσα2 ευγενικοτατη, μου παρουσίασε την Κωνσταντίνα. Μόνο εγώ εκείνη την ώρα στο χώρο, ισως και λόγω βροχής. Πλήρωσα το μπλε ευρώχαρτο και μπήκα στο δωμάτιο. Σαν χώρος πολύ προσεγμένος και πεντακάθαρος με όλα τα απαραίτητα. Θυμίζει στούντιο. Ντουζιέρα, νιπτήρας, σαπούνι, πετσέτα και χειροπετσέτες. Στο δωμάτιο υπήρχε επίσης κλιματιστικό και ήταν πολύ ζεστό παρά το πρωινό κρύο έξω. Σε λίγα λεπτά έρχεται η κοπέλα. Όπως έχουν αναφέρει και άλλοι συναγωνιστές η κοπέλα είναι bbw, έχει όμορφο πρόσωπο και είναι πολυ ευγενική και πρόσχαρη. Είναι Ελληνίδα, πολύ καθαρή και μυρωδάτη και δείχνει πολύ όρεξη να σε ικανοποιήσει. Ξαπλώνουμε στο κρεβάτι, στο οποίο φαινόταν να έχουν αλλαχθεί πολυ πρόσφατα τα σεντόνια και ξεκινάει μια απίστευτη πίπα. Φουλ σάλιο, γλείψιμο αρχιδιων και με τη γλώσσα της να πηγαίνει μέχρι πίσω. Πραγματικά τρομερή. Στη συνέχεια της ζήτησα να ανοίξει πόδια και σε ιεραποστολικό ήρθε η ολοκλήρωση. Σύντομο σόσιαλ, ντουζάκι και αποχώρηση από το χώρο. Η κοπέλα είναι ιδανική νομίζω για όσους αρέσουν οι μεγαλόσωμες γυναίκες. Δεν είναι ο τύπος μου η αλήθεια, παρ ολα αυτά έχω να πω ότι είναι πολύ τίμια στις υπηρεσίες της και θέλει να ικανοποιήσει τον πελάτη της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 27, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
IMG_20230127_230257
IMG_20230127_230236
dinossaraek
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
452
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Moku, SirJason, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2023
οταν λες πρωινο στη κωνσταντινα νομιζα πως μπηκες στο μπουρδελο με ενα δισκο οπου πανω του θα εχει γαλα,κεικ,πορτοκαλαδα,δημητριακα,χαχαχα πηγες να παρεις πρωινο στο μπουρδελο?αχχαχα
review reaction 3 Dsar263, dinossaraek
28 Ιανουαρίου, 2023
Θα έλεγα στο κορίτσι να έρθει στο δωμάτιο να συμφάγωμεν μετά πεοθηλασμού ?
review reaction 3 Dsar263, oreos23
28 Ιανουαρίου, 2023
dinossaraek χαχα οχι πηγενε στο μπουρδελο με το πρωινο μεσα σε δισκο και πες σε τσατσα και σε πουτανα να φατε στη κουζινα,βουτα και τη ψωμουνγκα με τη τυρουνγκα μες στο γαλα να κανεις και παπαρα χαχαχα
review reaction 3 dinossaraek
28 Ιανουαρίου, 2023
Λες να γλιτώσω το 20αρι αμα παω με το δίσκο; ?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4