Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πρωτη φορα την εβλεπα στην πιατσα και αυτην. μεσα μου ειπε οτι παιζει μπαλα γυρω στους 4 μηνες.
σαλονι αδιαφορο και αοσμο.

μελαχρινη με μαλλια λιγο πιο κατω απο ωμους και καπως πυκνα, μετριου αναστηματος, καλη φατσουλα σχετικα, πεταχτα αυτακια που τα κρυβει κατω απο τα μαλλια της (εμενα μου αρεσουν τετοιες "ατελειες" παντως, οπως επισης το λιγο κενο αναμεσα στα δοντια), μικρο νεανικο βυζι, λεπτο θηλυκο κορμι στο πανω μερος, μεγαλουτσικη περιφερεια-ταση προς πογκ φαση στο κατω μερος.
αχλαδι δηλαδη. ποδια απλα οκ.
συνολικη εικονα αδιαφορη θα ελεγα, οπως και τα εσωρουχα της. προσωπικα δε μου εβγαλε κατι το καβλωτικο για να με σμπρωξει μεσα.
μπηκα για το παλμαρε, αλλα κυριως επειδη ειναι ακομα ενα ματζικοκοριτσο, που αντι να το γαμας στα 150, το γαμας στα 20.
το γαμας σχετικο.
να'ναι καλα οι εμπειροι και "ποιοτικοι" χυστες που κοκορευονται κιολας.
θα μαθουν καποια στιγμη... ισως.

εισοδος και ξαπλα να με περιμενει. 0 απο μπαλαμουτι δηλαδη.
σκαω διπλα της και εγω.
γονατιστοι (πλεον) στο κρεβατι, κατι χαϊδολογηματα πεσανε απο μερους μου και κατι ψευτοφιλακια στο κορμι μου απο αυτην.
ειναι πολυ ομιλιτικη σε φαση ξενερας.
εκτος απο τα δικα της, ειπε οτι παιζει μπαλα παντου. και σε στουδιος και σε γραφεια, εκτος απο το 69.
αρα ο στοχος ειναι τα φραγκα, οτι και απο οπου να τα αρπαξουμε δηλαδη.

ξαπλαρω για πιπα, μιας και βλεπω οτι η φαση δεν ειναι τζιτζι.
η πιπα της μονοτονη, αντιαισθητικη, αντικαβλωτικη, μηχανικη και ρομποτικη οσο δεν παει. σαν ενα γρηγορο κομπρεσερ που κανει την κινηση πανω κατω. καμια ασχολια σε κορμο η' @@. κανενα σημα απο το πανω κεφαλι στο κατω. μαλιστα, σε καποια φαση, γιατι την αφησα αρκετα λεπτα να δω αν θα αλλαξει τροπαριο (αλλα @@), ειχε απορια γιατι δεν καβλωνα κιολας Εμμμμ
ταυτοχρονα να μιλαει.
ντεκαβλε τελειως ολο το σκηνικο και ισως απο τις χειροτερες πιπες της προσφατης εποχης, που μου εχουν κανει μεχρι στιγμης. ξαπλωτος λοιπον δεν καβλωνα με τιποτα, την κοβω και σηκωθηκα ορθιος, ωστε να χουφτωσω την κωλαρα της μπας και μου σηκωθει λιγακι και τη γαμησω.
οντως και για καλη μου τυχη, καπως σηκωθηκε ο παιχτης εκει κατω, λες και εκανε αγγαρεια.
που εκανε επι της ουσιας.
μια σταση στα 4, στην ακρη του κρεβατιου με μενα οριο κλασσικα, η οποια πρεπει ειναι και η καλυτερη της πιστευω.
η θεα ειναι ωραια μπορω να πω και εχει και ωραια κωλοτρυπιδιτσα.
η κωλαρα της ειναι μαλακη, αφρατουτσικη και γουσταρεις που βλεπεις να παλλονται τα κωλομερια της στο ιν-αουτ.
παλι καλα, γιατι θα ετρωγα μεγαλη ηττα.
κατι μουνοηχοι παιξανε κλασσικα στο μπασιμο και βγαλσιμο του καβλιου μου, αλλα χημεια-καβλα δεν υπηρχε.
δε μου εβγαλε απολυτως τιποτα για παραπανω ασχολια μαζι της. ουτε καποια φαντασια, ουτε να αλλαξω σταση, ουτε τιποτα αλλο απολυτως. την πηγα ετσι σερι, μεχρι που εχυσα εντος καποτιδιου.
υπηρξε θεατρο με αναστεναγμους και τα γνωστα πορνολογακια της πλακας επισης.
την πηδηξα στα 4, την εχυσα και εφυγα, απλα και ωραια... οπως πηδας στις τουαλετες.
κοινως να φυγουν τα χοντρα.

για να κανω μια συγκριση αναμεσα στα δυο διπλανα ματζικοκοριτσα, η ρωξανα απο το 71 στο θεμα σερβις, την παταει για την πλακα της.

ο χωρος ακυρος, αδιαφορος και αχρωμος.
η τσατσα, που επαιζε μπαλα επι καραντινας στα 3αρια της βεργας, ευτυχως δεν ενοχλησε.
για να κλεισω...
για μενα το τυπακι δεν κανει ακομα. θελει πολυ δουλεια, κυριως στο θεμα πιπας και συμπεριφορας ωστε να καβλωσει τον αλλον.
κοινως να μαθει την καλη πουτανια. επισης να κοψει την ασκοπη παρλα.
για τους τυπους που πατανε κουμπακι και καβλωνουν η' ερχονται κατευθειαν καβλωμενοι απο το δρομο, ισως και να κανει.
αν ηταν καλη σε αυτο το κομματι, θα την ξανατιμουσα για μεγαλυτερη και καλυτερη αποψη.
απο μενα οχι, αυστηρα λογω πιπας, που το θεωρω πολυ βασικο κομματι στο θεμα σεξ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.435
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, argyrotoxos, Επιρρεπής και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2023
[αρα ο στοχος ειναι τα φραγκα, οτι και απο οπου να τα αρπαξουμε δηλαδη]

Τι νόμιζες δηλαδή;Ότι γαμιέται από ιδεαλισμό;Για τα λεφτά και μόνο...
26 Ιανουαρίου, 2023
@rantanplangr30
το ηξερα οτι θα φανει καπως αυτο.
εννοειται για τα λεφτα, αλλα να υπαρχει και αναλογο σερβις (στα αναλογα λεφτα).
οχι αρπακολα μονο.
δηλαδη αν ειναι αυτο που εγραψα, που γι'αυτο το εγραψα επιτηδες, να το πληρωνεις 50 η' 150 ευρα, τοτε κλαφτα.
απο οσο εχω καταλαβει, οσες ειναι γυρολογοι και παιζουν μπαλα οπου να'ναι, ειναι πιο πολυ της αρπακολας και με τσιπικο σερβις.
η συγκεκριμενη οπως εγραψε και ενας αλλος, θα ξεκινησει σε λιγο σε ενα αλλο σπιτακι πιο πανω.
ολα αυτα μαζι και να ειναι και καλη στο σερβις, το βλεπω ακατορθωτο-απιστευτο.
αρα ??? ---> [αρα ο στοχος ειναι τα φραγκα, οτι και απο οπου να τα αρπαξουμε δηλαδη]
οι σταθερες με καλο σερβις αλλα και λογω της πελατειας τους, δε νομιζω να κοβωνται για κασκαντεριλικια και οπου να'ναι.
εξαιρεση καποιοι συγκεκριμενοι πελατες, δηλαδη να μην πανε πλεον στον οικο αλλα σε ξενοδοχειο με παραπανω τιμη, οπου σαφως και γινεται... και με παραπανω "ε ξ τ ρ α ζ".
μπορει να κανω και λαθος, αλλα τοσα χρονια αυτο εχω καταλαβει.
14 Φεβρουαρίου, 2023
χαριστικα τιμηθηκε ξανα η νικολ ενεκα καυλωτικων εσωρουχων., αλλα στο 105 που μου ειχε πει οτι θα ξεκινησει να δουλευει.
δυστυχως η φαση ηταν ακριβως οπως και στην κριτικη.
ακυρη και αδιαφορη πιπα, μετρια-αδιαφορη-αοσμη συμμετοχη και συνευρεση που δε θα επαναληφθει.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3