Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Eπισκεψη στον οικο πρωι πρωι κατα τις 9 οπου ηταν η Μπελα.
Προκειται για μια νεαρη 26 ετων περιπου Ρουμανα.
Ειναι μετριου αστηματος με μακρυ μαυρο κορακι μαλλι .
Το σωμα της ειναι αρκετα καλο, εχει 1,5αρι βυζι στητο με ωραια ρωγα.
Ο κωλος αρκετα καλός πεταχτός. Το δερμα της ειναι λευκο και εχει καλη υφη, δεν ειναι βελουδινο αλλα δεν ειναι και τραχυ.
Αυτο που δε μου αρεσε πανω της ειναι το προσωπο της το οποιο το βρισκω αδιαφορο,επισης η φωνη της εχει περιεργη χροια και μιλαει καπως περιεργα.
Στο σαλονι η Μπελα φοραει γυαλια τα οποια βγαζει για να γαμηθει.
Το προγραμμα της ειναι απλο στα 10 ευρω.
Εισοδος της Μπελας στο δωματιο οπου με καλημερισε με ρωτησε πως ειμαι κλπ..
Ειναι επικοινωνιακη και ευχαριστη κοπελα, οσο τη γαμουσα δε σταματησαμε να μιλαμε.
Τη γαμουσα και καναμε και τη γνωριμια μας ταυτοχρονα.
Η Μπελλα δεν κανει προκαταρκτικα, μου περασε σκουφο κατευθειαν σε ετοιμο πεος.
Η πιπα της τιποτα ιδιαιτερο, ηταν χαμηλης ηδονικοτητας.
Της ειπα να ξαπλωσει σε κανονικη σταση οπου ειπα να της κανω εγω λιγα προκαταρκτικα.
Δεχτηκε φιλια και μικρα γλειψιματα στο λαιμο της, κατεβηκα στο στηθος της οπου το εγλειψα και ρουφηξα και τις ρωγες της.
Κατεβηκα κοιλιτσα της εγλειψα αφαλο και δαγκωσα τα πλευρα της οπου γαργαληθηκε.
Εφτασα στα μπουτια της οπου τα δαγκωσα απαλα στο εσωτερικο τους, της ειπα να της γλειψω το μουνι που το ειχα σε αποσταση βολης αλλα δεν ηθελε.

Στηθηκε στα τεσσερα αρκετα καλα και μπηκα μεσα της, η αισθηση του αιδιοιυ της σφιχτη,δεν την ειδα να βαζει κρεμα.
Εφαγε σφυροκοπημα στα τεσσερα ενω κοιταζοταν και στον καθρεφτη διπλα.
Γυρισμα σε κανονικη σταση με ανοιγμα ποδιων, η αισθηση του αδοιου αρκετα σφιχτη και σε αυτη τη σταση ενιωθα το εσωτερικο του μουνιου της να μου σφιγγει τον πουτσο απο ακρη σε ακρη.

Γαμηθηκε σε αργο ρυθμο σε αυτη τη σταση με βαθια μπασιματα καθως μου αρεσε πολυ η αισθηση στο αιδοιο της και ηθελα να το απολαυσω.
Η συμμετοχη της οχι κατι ιδιαιτερο, μονο χαδια με τα χερια της.
Οσο τη γαμουσα σε αυτη τη σταση μιλουσαμε και ρωτουσαμε πραγματα ο ενας για τον αλλο.
Χαρηκα που τη γνωρισα οσο τη γαμουσα, ωραια φαση.
Τελειωμα μετα απο μερικα λεπτα χωρις καποια βιασυνη απο την ιδια οπου με αφησε και εβγαλα μεχρι και την τελευταια σταγονα σπερμα μεσα της.

Συμπερασματικα η Μπελλα ειναι μια ομορφη κοπελα με αρκετα καλο κορμι καλυτερο και απο μερικες του 20ρικου.
Αποστειρωμενο υγιεινο προγραμμα απο το οποιο δεν παραστρατει.
Ειναι κοινωνικη και κυριως σφιχτομουνα !


Θα ηθελα επισης να τονισω τη σημασια του πρωϊνου σεξ καθως εφυγα απο τον οικο ξαλαφρωμενος γεματος ενεργεια με καθαρο μυαλο και η μερα μου αρχισε καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπέλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.867
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Elganador, oreos23 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2023
Πέρασα αργότερα και είδα την κουρτίνα! πατσαβουρι την εκανες...
review reaction 1 review reaction 3 pit80794, DmtrsxXx
23 Ιανουαρίου, 2023
Η κοπελα ειναι πραγματικα πολυ καλη για τις υπηρεσιες που προσφερει και πανω απο ολα ειναι καθαρη δεν αφησε γλυψημο διοτι με το στοματικο σεξ - μεσω του σαλιου μεταδιδονται : γονορροια , συφιλη , χλαμυδια , κονδυλωματα HPV , HIV ( AIDS ) κ διαφορων μορφών ηπατίτιδες . Επειδη υπηρξε κρουσμα στο χωρο γιαυτο το εκοψε . ( καθε κοπελα πηγαινει με 30 - 40 ανδρες στη βαρδυα επι το 30 γιατι περνουν φαρμακα η σφουγγαρι για να σταματα η περιοδος = 1200 ανδρες το μηνα επι το 12 μηνες = περιπου 14.000 ανδρες ειναι δυνατον να μην εχει καποιος κατι με ολη αυτη την αραπια την σαβουρα των σκουροχρομων κλπ να μην εχει κατι????
ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΣΕΧ
review reaction 4 review reaction 1 Pa Luki Luk, DmtrsxXx
23 Ιανουαρίου, 2023
Ειναι επικοινωνιακη και ευχαριστη κοπελα, οσο τη γαμουσα δε σταματησαμε να μιλαμε.
Τη γαμουσα και καναμε και τη γνωριμια μας ταυτοχρονα.
Οσο τη γαμουσα σε αυτη τη σταση μιλουσαμε και ρωτουσαμε πραγματα ο ενας για τον αλλο.
Χαρηκα που τη γνωρισα οσο τη γαμουσα, ωραια φαση.
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 DmtrsxXx
23 Ιανουαρίου, 2023
pit80794 με το στοματικο που ειναι απλο σαλιο δε μπορεις να κολλησεις aids,συφιλη,υπατιτιδες,αυτα τα 3 ειναι καθαρα σοβαρες αρωστιες που κολλας μονο απο το σεξ δλδ αμα σπασει η καποτα και η αλλη το εχει θα το κολλησεις ή αμα καποιος στη εξω ζωη δε βαλει καν καποτα στο σεξ και η αλλη το εχει(γιατι δε μπορω να σκεφτω τυπο που σε μπουρδελο δε θα βαλει καποτα στο σεξ,μονο αν σπασει και το κολλησει),με το στοματικο κολλας γονοροια,χλαμυδια,κονδυλωματα δλδ αρωστιες πιο απλες.
review reaction 1 DmtrsxXx
23 Ιανουαρίου, 2023
pit80794 ενας αλλος ελεγε οτι κολλας κονδυλωματα απο τα πομολα και τα πιατα,κατα τη γνωμη μου τελειως λαθος αυτο που ειπε,με το ακαποτο σεξ κολλας υπατιτιδες,aids,συφιλη που ειναι πολυ σοβαρες αρωστιες,και απο ελευθερο στοματικο κολλας γονοροια,κονδυλωματα,χλαμυδια που ειναι απλες αρωστιες,απο πομολα και πιατα δε κολλας με τιποτα κονδυλωματα κλπ παντως.
review reaction 1 DmtrsxXx
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5