Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κατερίνα Ελληνίδα γυρολόγος,με περούκα απο τζάμπο.Λεπτή με κάπως ατσούμπαλο σώμα,γυρολόγος και περίεργη φυσιογνωμία.Περί της 6ης απογευματινής η επίσκεψη και με το που μπαίνω στο σαλονάκι,βγήκε έξω και μου είπε το πρόγραμμα.Έταξε ελεύθερο στοματικό,γλυφοκώλια,μπορεί και κώλο,άνεση χρόνου κτλ,αλλά ήξερα ότι δεν θα κάνει ούτε τα μισά και ήθελα να γαμήσω και να φύγω να τελειώνουμε.Περνάω.Μέτριος ο χώρος απο κάθε άποψη.Ήρθε και εκείνη μετά απο λίγο με ένα κοκκινο στρίνγκ και την περουκα απο τα jumbo....Ξεκίνησε μια αεροπίπα,αλλά ήμουν ήδη καβλωμένος και της είπα να κάτσει στα 4 να την γαμήσω. Καμπουριασε για να κλέψει στο πήδημα και να μην μπαίνει όλο το καβλί μου,οπότε την γύρισα ιεραποστολικό και της τον έδωσα όπως έπρεπε.Συνέχιζε να μου λέει να μου πάρει πίπα και άλλα τέτοια για να αποφύγει το γαμήσι.Της είπα ότι όσο με αποσπάει,τόσο δεν χύνω.Συνέχισε το βιολί της και έβαλε μέσα και υποσχέσεις για γλυφοκώλια και άλλα τέτοια,αλλά μας τα έχει ξαναπεί και δεν μάσησα.Της τον έδωσα ακομα πιο δυνατά μέχρι που την έχυσα.Σηκώθηκε τσαντισμένη και κάτι πήγε να πεί ότι δεν της άρεσε αυτό που έκανα και απλά της απάντησα ότι εγώ πήγα να γαμήσω μουνί και όχι να μου αγγίζουν και να μου φυσάνε τον πούτσο,ούτε να μου τριβελίζουν μαλακίες στα αυτιά και την έδιωξα,Βγαίνοντας ήταν ο ευγενής τσάτσος που με έπιασε και μου λέει τι είχε συμβεί και του είπα τι έγινε.Μάλλον δεν είμαι ο μόνος που έχει ρίξει καραμούζα.
Δεν σπάστηκα,δεν θα ξαναπάρω εννοείται,αχρωμο πήδημα και απλά το συνέχισα λόγω αρχών και πείσματος.Δεν προτείνω να πάτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.076
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 livaja , patrick, Milfomaniac και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2023
Σε τι δίνετε ρε μαλάκες 20ρικα;
Ούτε για 10 δεν άξιζε στην Κολωνού όταν τη γαμούσα πριν 8 χρόνια.
23 Ιανουαρίου, 2023
Κάνει μπαμ από μακριά οτι είναι φόλα.
23 Φεβρουαρίου, 2023
η μαρια που ειναι?, ξερει κανεις που παιζει?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3