Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 54 10
Μπουρδέλα 113427
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρχικά η κριτική άργησε γιατί είχα κάτι τρεχάματα οποτε με συγχωρείτε που ενημερώνω τώρα! Ακούγοντας γενικά διθυράμβους για την Ευα ως νταρντανα με βυζαρες κωλαρες κλπ έφαγα τον τόπο να την βρω μιας και ήταν αυτό που αναζητούσα! Μετά από πολλές μέρες που έψαχνα και δεν την πετυχαινα, βόλταρα και έφτασε η αλλαγή βάρδιας από πρωινή σε απογευματινή! Καθώς περίμενα με την πάπια απέξω απτον οίκο σκάει ταξι και βλέπω την κοπέλα η οποία ομολογώ ότι αν δεν είχα ακούσει κάτι καλό δεν θα περνούσα σίγουρα αλλά ούτε θα την κοιτουσα (όσο σκληρό κι αν ακούγεται)! Κατεβαίνω λέει η τσατσα ότι είναι η Ευα όπου βγαίνει σαλοναρει με ένα δερμάτινο τοπ όπου κρατάει τις βυζαρες οι οποίες είναι κρεμαστές, κωλος πολύ μέτριος, όπως και η επιδερμίδα και πρόσωπο με κάποια σπυράκια και λίγο μεγάλη μύτη! Γενικά εν ολίγοις δεν την βλέπεις και λες «πωωωω ένα μοντέλο της Victoria» αλλά μιας και ήμουν φουλ καυλωμενος λέω ας δοκιμάσουμε όπως κι έγινε κι ήμουν ο πρώτος! Πολύ σύντομα μπαίνει μεσα όπου σε αυτό το σημείο να ενημερώσω ότι δεν ξέρει αγγλικα πολλά ούτε ελληνικά! Μου φάνηκε λίγο βαριεστημένη αλλά λέω οκ ίσως να είναι τρακαρισμένη! Γδύνεται με τα πολλά κι αρχίζω και φιλάω βυζαρες! Πρώτη ήττα που έφαγα ήταν ότι μου μύρισε λίγο μασχάλη γιατί ψιλό έτρεχε γιατί πρέπει να είχε αργήσει όποτε είπα να το παρακαμψω για να μην ξενερώσω! Ξαπλώνω κι αρχίζει πιπα όπου ομολογώ ότι εδώ οι συναγωνιστές είχαν δίκιο! Χωρίς δίκη μου προτροπή αρχίζει να μουλιαζει και παπαρια με πολυυυυ ωραίο τρόπο! Δεύτερη ήττα που έφαγα ήταν ότι προσπάθησα να χαϊδέψω πόδια αλλά το έκοψα γιατί ήταν ψιλό αξύριστη και είναι α πο τα χειρότερα μου! Επίσης γενικά η επιδερμίδα της είναι λίγο τραχιά! Έτσι είπα να επικεντρωθώ πάλι στα καλά για αν μην το χάσω και ζήτησα να την γαμησω ιεραποστολικά! Εδώ μάγκες ήρθε το καλό που δεν μου έχει συμβεί ποτέ ξανά! Άρχισα να δίνω πόνο όλο και πιο δυνατά και την είδα ότι σαν να δυσκολευόταν να δαγκωνόταν και λέω ρε πούστη τι διάολο μου μεγάλωσε;;! Ξαφνικά άρχιζε να με κρατάει χωρις όμως να με σπρώχνει και λέω εχε γούστο! Ξαφνικά νιώθω μια πλημύρα όπου η τυπισα με έχυσε! Έτσι δεν χρειάστηκε πολύ όποτε άμεσα έχυσα κι εγώ μιας και αρρώστησα με το σκηνικό! Στο τέλος την ρώτησα αν όλα καλά και μου είπε «perfect» . Άμεσα ντύθηκα όπως και εκείνη, με χαιρέτησε και έφυγε! Εν κατακλείδι δεν ξέρω αν θα ξανά πήγαινα μιας και γουστάρω τις -αρες αλλά επιδερμίδα τραχιά και αξύριστα πόδια είναι κάτι που δεν συγχωρώ! Ωστόσο με αποζημίωσε με το performance που αν παραβλέψουμε τα υπόλοιπα ίσως να μπορουσε να γίνει κάτι! Ελπίζω να έχουμε καμία καινουρια αφιξ-αρα μπας και πάρουμε τίποτα της προκοπής!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εύα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ψωλεκτωρ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.002
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, maradona7, ThE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού