Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επειδή διάβασα κάποια σχόλια στην ημερήσια για την Μελίνα, θα σας πω την εμπειρία μου προ 3-4 ημερών η οποία ήταν κάκιστη.

Μιας και δεν την είχα δοκιμάσει ποτέ, και καλά έκανα τόσο καιρό, αποφάσισα να περάσω για δοκιμή με την Μελίνα που συνήθως είναι απογευματινή στο Φωκαίας 27 όροφο.
Πρόκειται για μία ξανθιά μιλφ 45άρα, με κανονικό κορμί, σπασμένο πρόσωπο από τα χρόνια και ψιλοκαλό κωλαράκι για την ηλικία της πάντα.
Αναδουλειές στον οίκο και βγήκε να σαλονάρει μπουκωμένη με κάποιου είδους τροφής στο στόμα της.

Δεν γαμιέται λέω, για το παλμαρέ και μόνο, μιας και είχα τσαρκάρει εκείνη την ημέρα και δεν είχα βρει κάτι διαφορετικό από τις ίδιες και τις ίδιες κοπέλες.

Μπήκε μέσα, στήθηκε στα τέσσερα στην άκρη του κρεββατιού και κατευθείαν καπότα σε πεσμένο πούτσο.
1ο φάουλ. Η πίπα της μέτρια λες και δεν είχε καθόλου εμπειρία.

Το σουτιέν δεν ζήτησα να το βγάλει, αλλά δεν το έβγαλε και ποτέ από μόνη της.
2ο φάουλ. Είχα ήδη ξενερώσει. Στήθηκε από μόνη της στα τέσσερα και μπήκα για 2-3 λεπτά.

Όταν της είπα να γυρίσει, μου είπε "Όχι αγκόρι μου, το ανακόντα σου είναι μόνο γιαυτή τη στάση"
3ο φάουλ.

Εκεί τα παράτησα, μου ψιλοέπεσε κιόλας γιατί δεν υπήρχε σωτηρία, και προθυμοποιήθηκε η θεία, να μου τον παίξει
όπου το έκανε εντελώς άγαρμπα σε σημείο που την σταμάτησα γιατί με πόναγε.

Δεν υπήρχε περίπτωση να σπαταλήσω καν το σπέρμα μου υπό τέτοιες συνθήκες, οπότε όταν της ζήτησα να χύσω στον κώλο της μου είπε δεν γίνεται γιατί μετά θα πρέπει να κάνει ντουζ. Μαλακία
4ο φάουλ.

Μου είπε πως την περίμενε και κόσμος στο σαλόνι, που βαράγανε μύγες όταν έφτασα με όλα τα δωμάτια ανοιχτά Χαχαχα!
5ο φάουλ.

Είναι μόλις η δεύτερη φορά που διώχνω κοπέλα από το δωμάτιο, οπότε της είπα να ντυθεί και να αποχωρήσει, αφού της είχα κάνει νύξη να την κάνει ήδη από τα μισά του "αγώνα".

Μέσα από κάτι μπλιετ, έβαλε το βρακί της και έφυγε.

Ο ορισμός της ξεπέτας και των κακών υπηρεσιών.
Πιο μαύρο και από μαύρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Yatoputso, Mpratan και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2023
Πολύ μούφα η φάση εκεί μέσα...κοροϊδία.Ειχα πάει και 'γώ πρόσφατα.Μετα ψαχνωνται ότι δεν έχουν δουλειά,και τα μαγαζιά κλείνουν...Εγώ έχω ξεκόψει απ μαγαζιά αυτά.Περνω μόνο 'βίζιτες' στο ξενοδοχείο που μένω,αλλα όταν καμία φορά παω,τα κορίτσια εκεί μου επιβεβαιώνουν ότι καλός έχω ξεκόψει...Πανε εκείνες οι καλές εποχές με κάτι κορίτσια σαν τη Ντενισα,τη Βίκη ....την Ελένη ,που ήταν πολύ ξηγημενες,καλη τους ώρα!..ΕυλόγησονΕυλόγησονΕυλόγησονΈρωταςΈρωταςΣημάδι φιλιού
review reaction 1 Helluvatime
20 Ιανουαρίου, 2023
Πήρες λεφτά πίσω η έστω προσπάθησες να λάβεις κάτι;
Με τέτοια συμπεριφορά θα περάσει σύντομα τις πόρτες του Ο.Α.Ε.Δ....
Σε ευχαριστούμε που μας προφυλάσσεις από μια φόλα.
review reaction 1 makis254, Helluvatime
21 Ιανουαρίου, 2023
Συναγωνιστή, κρίμα για την φόλα που έφαγες και μπράβο, για την ενημέρωση, για να σωθούν και άλλοι συναγωνιστές. Στον τάκο, τα νόπανα και από εκεί, καλό ΟΑΕΔ.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3