Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επιτελους μετα απο πολλες προσπαθειες, πετυχα την μαρσελα στο κλεισιμο της βαρδιας της.
η τυπισσα για μενα ειναι πολυ ιδιαιτερης περιπτωσης.
ενω η φατσα της ειναι σαν ινδιανας φυλης σιου, χοντρικα ασχημη δηλαδη, η αυρα, η καβλα και η σεξουαλικοτητα που βγαζει (και) μεσα, σε οδηγει σε αλλη διασταση. ειναι αυτο που λεω και υποστηριζω ακραδαντα οτι, στη γυναικα αυτο που μετραει πανω απ'ολα για μενα, ειναι η αυρα που βγαζει και εκπεμπει και μετα ολα τα αλλα.

στο σαλονι περιμεναμε 3 ατομα. εγω, ενας μπαρμπας ασπρομαλλης και ενας καγκουροσκιπταρης.
η τσατσα βγαινει και λεει οτι "εντο μαρσελα, ινε ντοματιο, περιμενετε λιγκο".
βγαινει σαλονι η μαρσελα εντελως γυμνη πανω στα πορνοτακουνα και με καρφωνει διχως αυριο. ετυχε και στεκομουν ακριβως απεναντι. στα καπακια φευγουν οι αλλοι και εγω λεω στην τσατσα, κοιτωντας την μαρσελα, οτι θα περασω.
επρεπε να βλεπατε το χαμογελο που εσκασε οταν το ειπα και πως σχηματιστηκε η κινηση σωματος της στα ματια μου.
εστριψε αριστερα, πηγε για μπανιο και φρεσκαρισμα και εγω περασα δωματιο για το αναλογο δικο μου.

μετριου προς κοντου αναστηματος, καστανα μαλλια φουντωτα ελαφρως τα οποια ειχε σε κοτσιδα, φατσα οπως προειπα, φυσικα ωραια νορμαλ βυζια για το σωματοτυπο της (αν ηταν λιγο πιο μεγαλα -φυσικα παντα- θα ανεβαινε και αλλο η εικονα εννοειται), αδυνατο θηλυκο κορμι οχι μοντελε, φοβερο κωλι αψεγαδιαστο, οκ ποδια, τσιτα πσολαριουμοποιημενη και πολυ ναζι το οποιο στη γυναικα...
ΜΕ
ΤΡΕ
ΛΑΙ
ΝΕΙ
!!!

εισοδος της με ηδη καβλωμενες ρωγες και σκαει κρεβατι τουρλωνοντας την κωλαρα της λες και μου λεει φατηνα, ειναι ολη δικια σου. επεσα με τα μουτρα σαν πεινασμενος λυκος. φοβερο δερμα και απαλο. να βγαζει κατι υπερκαβλωτικα και ηρεμα επιφωνηματα και να εχω ψιλοκαβλωσει ηδη με το σκηνικο. ερχομαστε face2face και ξεκιναμε χαϊδολογηματα ο ενας στον αλλον ολουθε. να χουφτωνω παντου και να γλειφω τις ηδη καβλωμενες της ρωγες. αυτη να με φιλαει στο σωμα και να μου παιζει ελαφρως το καβλι. με τα χειλια μου να περναω λαιμο, μαγουλα, αλλα οχι στομα. να πω εδω επισης οτι εχει φοβερο λαιμο.
επιτελους λιγο αξιολογο μπαλαμουτι ρε πουστη μου.

πεφτω για πιπα, την οποια δεν κανει φρι... δυστυχως. Λύπη
η πιπα της ειναι αργη και παρα πολυ αισθησιακη. να κανει προσπαθειες για ντιπ, αλλα να φτανει μεχρι και λιγο πριν το τελος.
να περναει με γλωσσα @@ και κορμο και ξανα μεσα το καβλι μεχρι πνιγμου. της λεω βγαλε το πλαστικ και κανε χωρις. να μη δεχεται με τιποτα η ρουφιανα. να μου το παιζει και λιγο με το χερι, αλλα της ειπα οτι δε μου αρεσει ετσι. για λιγο και για την ποικιλια οκ. συναμα να βγαζει και κατι γλυκα, αισθησιακα και καβλιαρικα επιφωνηματα και να μου τον εχει κανει ΚΑΤΑΡΤΙ η τυπισσα.
να μου ειναι μεσα στο χαμογελο, στα μωρο μου, να μιλαει ηρεμα-γλυκα και γενικα να επικοινωνουμε πολυ.

σταματαει και της λεω για cow.
ανεβαινει πανω μου και ξεκιναει μια ιππασια λες και το ζουσε. να χαϊδευεται μονη της, να πιανει τα βυζια της, να της τα πιανω και εγω, να τη χαϊδευω σε πλατη και ποδια, να πεφτει πανω μου, να γλειφω βυζια και λαιμο, να της πιανω-σφιγγω ελαφρως το λαιμο, να πηγαινει μια αργα και μια γρηγορα. γενικα να υπαρχει μεγαλη χημεια και επαφη.
λεω εδω ειμαστε, το εχουμε με το μωρο πολυ σχολαστικα και θα περασω υπερσουπερ... οπως και εγινε.

οπως ειμαστε σε cow και ενω ειμαι ακομα μεσα της, σηκωνω την πλατη μου, ερχομαστε face2face ξανα, ξεκιναω να τη φιλαω σε λαιμο, βυζια και να τη χαϊδευω παλι οπου εβρισκα.
αμα πεφτανε και γλωσσοφιλα θα πιαναμε την τελειοτητα σταδαρ, πραγμα που θα επιχειρησω στην επομενη φορα btw.
κανει μια κινηση και πεφτει προς τα πισω και σχηματιζει ενα "τραπεζακι" ας πουμε, χωρις να εχω βγει απο μεσα της.
οπως ειμαστε ετσι συνεχιζουμε να γαμιωμαστε ποτε αργα και αισθησιακα και ποτε πιο γρηγορα. να εχω βαλει το χερι μου στο ξυρισμενο και γυαλισμενο μουνακι της και να παιζω με την κλειτοριδα. οι ρωγες της υπερκαβλωμενες και καποια υγρα αισθητα.
με κοβει σε καποια φαση και ενω ειμαι ολος μεσα της, να πιανει τα βυζια της και να τα σφιγγει.
το μωρο το ζουσε η' αν επαιζε θεατρο, το επαιζε παρα πολυ καλα... ομως περναγα σουπερ.
επομενως στα @@ μου στην τελικη, οτι και αν εκανε.
να της πιανω την κοτσιδα και να την τραβαω οσο πηγαινε πισω με ορμη και να βλεπω το λαιμο της να τσιτωνει μπροστα μου.
με το αλλο χερι τη γραπωνω απο το λαιμο και να βγαζει επιφωνηματα καβλωτικα.
μαλακα λεω τι φαση ???

οπως ειμαστε και χωρις να εχω βγει απο μεσα της απο την αρχη, τη φερνω κοντα μου, πεφτουμε στο πλαϊ και τη γυριζω σε μισιον.
συνεχιζουμε να γαμιωμαστε μια αισθησιακα και μια γρηγορα λες και ειναι η γκομενα μου.
απιστευτη καβλα.
να με πιανει τωρα αυτη απο το λαιμο, αλλα το βλεπω οτι το εκανε διστακτικα.
της λεω μη μασας, εκφρασου ελευθερα.
συνεχιζει να με εχει πιασμενο απο το λαιμο, μου τον αφηνει και μου πιανει τα μαλλια. εγω να γαμαω ασταματητα σε μιντ τεμπο.
δεν ηθελα να χαλασω τη στιγμη με αγριαδες.
σε καποια φαση βγαινω απο μεσα της, βαζει τα χερια της στο προσωπο της, σηκωνει τη λεκανη της και μου φερνει το μουνακι της φατσα καρτα. εκανα μακροβουτι και εφαγα καποια λεπτα ρουφωντας και γλειφοντας το.
πολυ ομορφο μουνακι και τερμα απαλο btw.
σταματαω, τη φερνω ξανα σε κανονικη σταση μισιον και μπαινω μεσα της παλι. ξεκιναω χαλαρα για αρχη.
μια να βαζω το καβλι μου στην τρυπουλα της, μια να το βγαζω... μεχρι που ξεκινησα να την πηδαω κανονικα παλι.
να κολλαω το προσωπο μου τσιτα στο δικο της και να ειμαστε ματι-ματι. να φιλαω και να χουφτωνω παντου ξανα.
προσωπο-λαιμο-αυτια-βυζια, γενικα να εχω μεγαλη ποικιλια και ανεση κινησεων χωρις μα και μου. να τη δαγκωνω σα δρακουλας στο λαιμο κανονικοτατα και να τσουτσουριζει. εδειχνε να το απολαμβανει.

σταματαμε και τη γυρναω σε ντογκυ στην ακρη του κρεβατιου με μενα ορθιο.
ξαναμπαινω και ανεβαζω ρυθμο. η τυπισσα να τα εχει παιξει. να τραβαει σεντονια, να βγαζει κραυγες, να γουσταρει.
να της τραβαω τα μαλλια τερμα πισω με το ενα χερι και με το αλλο να της εχω αρπαξει παλι το λαιμο.
γενικως να μη μασαει πουθενα και να μου εχει παραδωθει πληρως.
να βγαινω απο μεσα της ξανα, να τη σπρωχνω μπροστα και να πεφτω μακροβουτι στην κωλαρα της για γλειφομουνι παλι. να κανει πισω και να μου φερνει τον κωλο της οσο εφτανε μεσα στη μουρη μου.
η καβλα στα υψη και απο τους δυο μας.
ξανα μεσα της και ξανα γαμησι με πιο εντονο ρυθμο, μεχρι που δεν αντεξα αλλο και εχυσα εντος καποτιδιου με ανατριχιλα και ψιλοτρεμουλο απο την καβλα.

στραγγιξα κανονικοτατα χωρις κανενα προβλημα και σηκωθηκα για τα καθαριστικα.
σηκωθηκε και αυτη, αγκαλιαστηκαμε, φιληθηκαμε και ανανεωσαμε το ραδεβου.
βγαινοντας κοντοσταθηκε λιγο, με ευχαριστησε και μου ειπε οτι ειμαι πολυ σεξυ αντρας.
ου α ου !!! Αγγελούδι
μια απιστευτη σεξουαλικη συνευρεση μολις ειχε τελειωσει.

ο χωρος πολυ καλος και ανετος.
η τσατσα δεν ενοχλεισαι, γιατι πιστευω οτι πρεπει να ημουν ο τελευταιος πελατης... λογικα.
θα το ξανατσεκαρω ομως την επομενη φορα.

και για να κλεισω, απλα και λιτα... η μαρσελα ΤΑ ΣΠΑΕΙ !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρσέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
93
Likes:
46.016
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Annapurna, giorgiodelafuentes2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2023
Να ξέρεις πως τα ειλικρινή διαπιστευτήρια που θα πάρεις απο μια έμπειρη κοπέλα του χώρου, είναι απίστευτη παρακαταθήκη για έναν άντρα.
Σε δύσκολες (προσωπικές) στιγμές που θα μιλήσει ένα μπάζο αρνητικά, εσύ κρατάς τα εύσημα από την πόρνη και πας παρακάτω με ένα ελαφρύ μειδίαμα ?
review reaction 1 Επιρρεπής, amjik, Bratan2022 και 2 άλλα μέλη
19 Ιανουαρίου, 2023
Τυπε λαιζει να ειναι απο τις πιο καυλωτικες περιγραφές που εχω διαβασει. Μου θύμισε γαμησι που εκανα με τη γυναικα μου τους πρώτους μήνες γνωριμιας μας. Ευγε τυλε μπραβο κ στο κορίτσι. Τέτοιες καυλοκορασιδες θελουμε στους οικους
review reaction 1 papaphilips
19 Ιανουαρίου, 2023
Αγαπητέ μου φίλε έπρεπε όταν μπήκες δωμάτιο να άφηνες
Κάποιο (δωράκι) στο κομοδίνο
..
19 Ιανουαρίου, 2023
@Πρυτανης
ναι παιχτη μου, συμφωνω στο πρωτο σκελος του κομεντ σου, αν και καποια κανουν μπαμ οτι λεγονται για να σου τονωσουν το ηθικο, ωστε να μην αισθανεσαι αγχος... ας πουμε.

για το 2ο τωρα, πρωτα απ'ολα η μαρσελα δεν ειναι και δε θεωρειται μπαζο.
αν ηταν, απλα δε θα εμπ1... ας ειχε και 1000 αριστες κριτικες.
το μειδιαμα που γραφεις, ηταν απλα αυτοσαρκασμος.
σε καποιες κριτικες το κανω, επειδη μου αρεσει.
19 Ιανουαρίου, 2023
@amjik
πουρμπουαρακιας δεν ειμαι.
πριν μπω, αφησα τα 20 ευρω του εισιτηριου στην τσατσα. Αγγελούδι
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5