Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 242 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
την χριστινα τηνε ξερω 2-3 χρονια περιπου.
μιλαει πολυ καλα ελληνικα, αρα παιζει να ειναι και απο πιο παλια στο χωρο σιγουρα.
ερχεται-φευγει-ξαναρχεται και μια απο τα ιδια παλι αναλογα τα "κεφια"της, απο οσο εχω καταλαβει.
την ειχα τιμησει στο απεναντι 84 ισογειο πριν 2 χρονια περιπου με πολυ καλο σερβις και μιας που ξαναηρθε, ειπα να κανω μια επαναληπτικη. τοτε δεν εγραφα κριτικες επισης.

σαλονι οκ και χαμογελαστο για να σε πεισει να μπεις, που αμα δεν τη ξερεις και λογω εντυπωσιακης εικονας, μπαινεις χαλαροτατα και με φορα. μεσα τελικα ομως αλλαξε η φαση και αποδειχθηκε κομσι-κομσα εως...
δεν τη θυμομουνα ετσι και απογοητευτηκα.

μετριου αναστηματος, ξανθοσκουρα μαλλια κατσαρα καπως μεχρι ωμους (ανταυγειες μαλλον λεγεται), καλη φατσα, ΒΥΖΑΡΕΣ σε πτωση και με λιγες ραγαδες εννοειται ενεκα ηλικιας, αδυνατο κορμι, ο κωλος της οκ, αλλα φαινεται λιγος σε σχεση με τις βυζαρες της, ωραια ποδια, ΦΟΥΛ πσολαριουμ και ΤΕΖΑ στα τατουαζ.
σαν εικονα πολυ εντυπωσιακη ξαναλεω, ιδιως αν σου αρεσουν τα τατουαζ και τα βυζγια.

εισοδος με μηδεν μπαλαμουτι εκτος απο κατι ψιλοακυρα χαϊδεματα και φιλακια στο κορμι. ξαπλωσε κρεβατι και με περιμενε.
καταλαβα αμεσως οτι η φαση αλλαξε και θα ειναι ψιλοξεπετα τελικα. θυμαμαι παλια οτι υπηρχε καποια συμμετοχη απο την πλευρα της, οχι σουπερ, αλλα υπηρχε.
να χουφτωνω παντου στο σωμα και να χαιρομαι βυζγια ομως. δερμα απαλο, μια χαρα.

η πιπα της μετρια και μονοτονη χωρις πολλες εναλλαγες, καβλωνεις λογω εικονας πιο πολυ. δεν κανει φρι να πω εδω και σου περναει το φιογκο σχεδον αμεσως. στονε σηκωνει ικανοποιητικα, οχι τεζα καταρτι ομως.
μου στηθηκε με τετοιον τροπο, που ναι μεν χουφτωνα παντου, αλλα δεν εφτανα το μουνακι της δε.
δαχτυλα δε νομιζω να δεχεται, αν και δεν ειμαι και πολυ φαν.

πρωτη σταση σε cow και να παιζει μπαλα μονη της.
τα βυζγια να πηγαινουν περα δωθε, να συγκρουονται και να χαιρεται το ματι σου και οι χουφτες σου, οσο δε φανταζεσαι.
ο ηχος απο το χλαπα χλουπα να γεμιζει το δωματιο και καποιες κραυγουλες να ακουγονται ηδη.
την αφησα ετσι, ωσπου μου ειπε να αλλαξουμε.

τη στηνω στην ακρη του κρεβατιου με μενα ορθιο κλασσικα, μπαινω χαλαρα και ξεκιναω να ανεβαζω τεμπο.
γερα μπασιματα μεχρι μεσα, οι κραυγες της να δυναμωνουν και να αρχιζει σιγα σιγα να ζοριζεται.
να μου δινει καποια ευσημα και να γυρναει για να με βλεπει. να της πιανω με το ενα χερι τον αριστερο ωμο και με το αλλο το δεξι βυζομπαλο και να δινω λιγο πονο.
η εικονα καλη και με το μεγαλο τατουαζ σε ολοκληρη την πλατη της, ακομα πιο καλη για μενα.
προσωπικα δεν εχω προβλημα με τα τατουαζ στις γκομενες, ισα ισα μου αρεσουν (τα πετυχημενα).
σε καποια φαση μου δινει το χερι της, της το κλειδωνω σαν αντισταση και ανεβαζω και αλλο ενταση.
οι κραυγες της δυναμωνουν και αλλο. να βγαζω και να βαζω το καβλι μου και να ξεκινανε οι μουνοηχοι.
σουπερ λεω, ανεβηκαμε σε διαθεση.

την κοβω και τη γυρναω σε μισιον.
παω να πιασω τα ποδια της για να τα βαλω ωμους κλασσικα, αλλα με ψιλοκοβει με τροπο και μου λεει μονο το ενα.
ξενερωνω, γιατι εννοειται δε θα βολευτω και ουτε θα μπω ολοκληρος μεσα της.
αρχιζω και ντεκαβλωνω.
το πιανω το σκηνικο και για να μη φαω ηττα, την αφηνω να στηθει οπως θελει χωρις να τη ζορισω, ξαναμπαινω και δινω λιγο.
να εχω πεσει πανω της, να πιανω τις βυζαρες της (ποτε τη μια-ποτε την αλλη), να της δινω καποια φιλια στο λαιμο, αλλα αυτη ψιλοτζιφος απο συμμετοχη πλεον. λες και επεσε ξεφορτιση.
τη γραφω και συνεχιζω πιο εντονα, ωσπου μου πεταει το υπερακυρο... "ελα μωρο μου, τελειωνε. ο χρονος περασε". ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!
ξενερωνω στο φουλ και την πηγα ετσι μεχρι που καταφερα και εχυσα... παλι καλα να λες.
ευτυχως με αφησε και στραγγιξα χωρις κανενα προβλημα.

ο χωρος τα ιδια κλασσικα και η τσατσα δεν ενοχλησε.

για να κλεισω.
δυστυχως η χριστινα αλλαξε διαθεση σε σχεση με την παλια μου καταθεση και εγινε ξεπετα. καποιοι παλιοι ισως να το ξερουν αυτο ηδη, αλλα προσωπικα τοτε δε μου ειχε συμβει κατι αναλογο. δε θα ξαναεμπ1 αλλωστε.
προφανως παιζει θεατρο στην αρχη για να σε καβλωσει ωστε να χυσεις γρηγορα, αλλα αν δε τσιμπησεις και αργεις, στη λεει απο πανω και σε ξενερωνει κιολας. μου εκανε πολυ εντυπωση, γιατι δεν ηταν ετσι τοτε.
κριμα, επειδη η εικονα της για την τρεχουσα εποχη ειναι πολυ σουπερ, αλλα δε θα τη ξαναπροτιμησω.
αυτο με το θεμα χρονου και να στη λεει κιολας η αλλη απο πανω, ειναι πολυ ενοχλητικο για μενα.
μου θυμησε λιζα time.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.766
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 questas13, cocos30, giorgiodelafuentes2 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού