Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
την εχω δει καμποσες φορες σε πιο παλιες τσαρκες μου (βεργας-χωματιανου), αλλα ποτε δε μου εκανε κλικ να περασω μαζι της.
ενεκα εποχης λοιπον και μεγαλης μπαζιλας που παιζεται στην πιατσα, αποφασισα να κανω τη δοκιμαστικη, ετσι για το παλμαρε πιο πολυ.

απο το σαλονι δε σε πειθει για πολλα πολλα. πολυ τυπικουρα.
ξανθοκαστανα μαλλια που τα εχει πιασμενα κοτσο, καλη φατσα σχετικα, μικρα βυζια και λιγο πεσμενα αλλα οκ για το σωματοτυπο της, εχει και ενα τατουαζ πανω απο το αριστερο στηθος της, αδυνατο μοντελε κορμι, καλο κωλαρακι και οκ ποδια.
σαν εικονα θα τη χαρακτηριζα αδιαφορη προσωπικα, γιατι δε βγαζει μια τσαχπινια, ωστε να σε σμπρωξει στα ενδοτερα.
παρολ'αυτα οπως προειπα, περασα για δοκιμη.

εισοδος και μηδεν μπαλαμουτι. εκατσε κρεβατι και με περιμενε.
κομιουνικεϊσο φτωχοτατο εως ανυπαρκτο. λιγκο ελινικκος-λιγκω αγκλικως-αρκετα δικα της (μαλλον ρωσικα) που δε ξερω τιποτα ετσι κι αλλιως.
μπορει και να με εβριζε δηλαδη χαλαρα και εγω να κοιτουσα σα χανος.

σκαω διπλα της γονατιστος και ξεκιναω λιγο χαϊδολογημα μπας και αναψει λιγο, αλλα παπαρια.
δερμα ντεμι, δεν τρελαθηκα.
κατι μου ειπε στα δικα της και καταλαβα οτι επρεπε να ξαπλαρω για να ξεκινησει το "προγραμμα".
το τυποποιημενο που φανηκε δηλαδη κλασσικα.
γενικως αμα δεν παιζει στην αρχη λιγο παιχνιδι με την αλλη, βγαινει μαπα το στορυ εως αδιαφορο... ως συνηθως,

ξαπλαρω το λοιπον και ξεκιναει να με ψιλοχαϊδευει στο κορμι και να μου δινει φιλακια χαλαρα.
σκαλωσε λιγο με τα τατουαζ μου, κατι ειπε αλλα δεν καταλαβα.
με ρωτησε για πιπα με πλαστικ η' νο πλαστικ και ειπα νο.
με καθαρισε λιγο αγαρμπα με το κουλομανδηλακι και ξεκινησε τη "ρουτινα" της.
η πιπα της ειναι αδιαφορη, αοσμη και ψιλοακυρη. βαζει μονο το πουτσοκεφαλο μεσα και παει πανω κατω. με κορμο και @@ δεν ασχολειται. εχει κατι αναλαμπες και φτανει μεχρι τη μεση της πουτσας καπου καπου, αλλα... νυστα.
με λιγα λογια, μαπα δηλαδη.
την αφησα καμποσα λεπτα μπας και κανει καμια εναλλαγη, αλλα παπαρια και εδω.

την κοβω και της κανω νοημα να ανεβει απο πανω.
η ιππασια της ειναι και αυτη αδιαφορη και μηχανικη. καμια αισθηση σεξουαλικοτητας.
να εχει ακουμπησει τα χερια της, με τα ψευτικα και μακρουλα νυχια της πανω στο στηθος μου και να κανει παιχνιδι μονη της... αλλα ρομποτικα εντελως.
σε καποια φαση επιασα τα μικρα καπουλια της και εδωσα λιγο πιο ζωηρο ρυθμο, με αποτελεσμα να ακουγεται ο ηχος της επαφης των κορμιων μας, αλλα ματαιο... μια και το αυτο.
δεν καβλωνα και την κοβω.

με νοηματικη παλι, τη στηνω στην ακρη του κρεβατιου σε ντογκυ μπας και παρω τα πανω μου.
παιρνει ενα μαξιλαρι, το βαζει απο κατω της και μου στηνεται μια χαρα... για να λεμε και τα καλα.
αν θυμαμαι σωστα ενα κοκαλο εξειχε λιγο, εκει που καταληγει απο πλατη στον κωλο και με ψιλοξενερωσε λιγο η εικονα.
το εβγαλα απο το μυαλο μου ταχυτατα.
μπηκα χαλαρα και ξεκινησα να ανεβαζω ρυθμο.
ξεκινησαν οι κραυγουλες και καποιοι μουνοχηχοι.
να εχει βαλει τα χερια της στο στρωμα σαν αντισταση και να τονε τρωει χωρις μα και μου... παλι καλα.
η αισθηση οκ, αλλα ελειπε η σεξουαλικοτητα.
συναμα να κοζαρει το σκηνικο στον καθρεφτη απεναντι, φατσα καρτα που ειχε (οπως και εγω αλλωστε) και να λεει κατι δικα της στη γλωσσα της. να χαϊδευω πλατη και να την κραταω απο ωμους για αντισταση, αλλα και παλι δεν εβγαινε με τιποτα κατι παραπανω.

βαρεθηκα και τη γυρισα σε μισιον.
ξεκινημα παλι χαλαρα και ανεβασμα ρυθμου. να εχω κολλησει και το προσωπο μου στο δικο της και να κοιταζομαστε ματι-ματι. μηδεν και εδω, εκτος απο καποια χαμογελακια απο αυτην.
βαζω τα ποδια της στους ωμους μου και ανεβαζω ενα κλικ.
δεν το βρηκαμε ουτε ετσι - τζιφος.
συνεχισα και την πηγα σε μιντ τεμπο χωρις αγριαδες, μεχρι που εχυσα εντος καποτιδιου.
στραγγιξα και σηκωθηκα για τα κλασσικα καθαριστικα.
το ιδιο και αυτη... χωρις να χασει παραπανω χρονο, σηκωθηκε, μαζεψε τα στολιδια της, μπαϊ μπαϊ και λουης.

ο χωρος κλασσικα ο ιδιος χωρις καμια αλλαγη και η τσατσα δεν ενοχλησε.

για να κλεισω.
καλη εικονα το σοφακι για αναλογα πελατακια-μοντελακηδες, αλλα ολο το σκηνικο μηχανικο, ρομποτικο, αοσμο και αδιαφορο οσο δεν παει. και εκει χανει πολυ δυστυχως. αντε να τελειωνουμε δηλαδη με λιγα λογια.
προσωπικα αν δε μου δωσει και η αλλη κατι, δε μπορω να λειτουργησω απο μονος μου, σα να τραβαω μαλακια δηλαδη.
δε θα τη ξαναπροτιμησω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.187
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, Bonecrusher, baroc και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού