Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα! Έχουμε και λέμε.
Ώρα 14:05, αφού είχα κάνει μια τσάρκα στο Μεταξουργείο και δεν είχα εντυπωσιαστεί από τα κοράσια, καθώς πολλά ήταν και στο δωμάτιο και δεν πολύ περίμενα, καταλήγω Κολωνού 30Β. Ανεβαίνω πάνω βγαίνει η Ήρα μόνο με το κιλοτακι και σαγιονάρες. *Τσατσός/ τσατσά δεν είδα για αυτό και το δέκα (10) στην βαθμολογία.*
Η Ήρα είναι μία πολύ ευγενική κοπέλα, μπαμπατσικη με κωλαρα, βυζάρες, κατανεμημένα σωστά τα κιλά της, ύψος 1,72 κάπου εκεί, τατού στο δεξί μπούτι,μελαχρινή τώρα πια και ένα βλέμμα και χαμόγελο έκφυλο αλλά και ήρεμο. Τα μάτια γυαλιζαν, ρωσική φάτσα όμορφη κοντά στα 27-28.
Μου λέει το πρόγραμμα, ισπανικό και 69 απλά δεν κάνει ελεύθερο τσιμπούκι.
Την Ήρα την ξέρω από το δίπλα στην ίδια οδό, ως ξανθιά τότε για αρκετά χρόνια, στον πρώτο όροφο πήγαινα το 2016 και την είχα πάρει 4 φορές μόνη της και μια φορά με την Όλγα παρτούζα, μια άλλη ωραία Ρωσίδα αδύνατη με γυαλακια, με τρομερό στήθος, φάτσα, σώμα τότε.
Όπως την ξαναείδα, της λέω: Τι κάνεις, σε θυμάμαι από το διπλανό σπίτι. Απόρησε λίγο και μου λέει και εμένα κάτι μου θυμίζεις.
15€ Εβραίοι το πρόγραμμα.
Λέω από μέσα μου, δεν γαμιεται, Πάμε. Της δίνω 20€ και μου λέει θα σου φέρω εγώ τα ρέστα.
Μπαίνω στο δωμάτιο που μου υπέδειξε, δεν το λες από πάτωμα και πεντακάθαρο, επίσης δεν είχε χαλακι αριστερά δεξιά από το κρεβάτι, ξεντυθηκα τα κρέμασα στο τοίχο και έμεινα με τις κάλτσες (για πάτωμα) και το t-shirt (άμα χρειαστεί για ανάσκελα, που χρειάστηκε) άντε και το Casio G-Shock μουΧεχε!. Επίσης το χαρτί υγείας ήταν χρώματος μπλε, πολύ λεπτό που όσες στρώσεις και να κάνεις "θρυμματιζει", φτηνό αρκετά. Τα σεντόνια συμπαθητικά, δεν είδα στάμπες λεκέδες. Για αυτό και το έξι (6) στην βαθμολογία.
Μπαίνει μεσα σε 3 λεπτά από την στιγμή που μπήκα στο δωμάτιο και με χαιρετίζει.
Την χαμουρευω λίγο στα όρθια και κάθεται στα τέσσερα στο κρεβάτι.
Στήσιμο πολύ καλό και αρχίζω να της ανοίγω τα κωλομαγουλα, να την χουφτωνω και να την φιλάω αριστερά, δεξιά λέγοντας της: " Τι κωλαρα είναι αυτή, έτσι μ'αρεσει..". Επίσης το "γατάκι" της καλοσχηματισμένο σαν κοχυλάκι....
Μου λέει "ξάπλωσε" με λάγνο βλέμμα (αφού της έκανα ass worship). Ξαπλώνω, μου τον πιάνει, τον παίζει λίγο και περνάει προφυλακτικό. Καλή πίπα και σε κοιτάει στα μάτια, με αυτό το λάγνο βλέμμα...
Είχε πάρει λίγο αμυντική στάση μάλλον από συνήθεια και δεν μπορούσα να πιάσω καλά. Της λέω γύρνα 69...
Γυρνάει με το φέρνει φάτσα φόρα το μουνάκι και το κωλοτρυπιδι της. Αυτη η θέα ρε μάγκες πάντα με εντυπωσιάζει από μικρό παιδί...Σημάδι φιλιού Η κατασκευή το πώς δένει το πίσω σύστημα της γυναίκας είναι πολύ όμορφο...
Άρχισα να την φιλάω στα κωλομαγουλα, να της λέω καβλιαρικα λόγια και στο τέλος δεν άντεξα άρχισα να την γλύφω, μέχρι που αναστεναζε και με τσιμπουκωνε με παραπάνω μανία. Σήκωνα λίγο την λεκάνη για να την καρφώνω πιο βαθιά στο στόμα. Μικρά τινάγματα.
Ύστερα από 1,5 λεπτό της λέω έλα από πάνω... Βάζει ένα τσακ κρέμα.
Ανεβαίνει αρχίζει να κοπανιεται και να βουλιάζει το καβλι μέσα της και στο τέλος της διαδρομής έτριβε και την λεκάνη της κυκλικά. Επίσης οι βυζάρες της να ακουμπάνε πάνω μου φυσικά και να με κοιτάει και να ξεφυσαει σε απόσταση αναπνοής, κοντά ήμουν να την φιλήσω στο στόμα. Πιάσε μου λέει μόνο μην τσιμπάς τις ρώγες. Το σεβάστηκα εννοείται.
Αχ και να είχα 25 εκατοστά να στον περνούσα όλο αχόρταγη σκεφτόμουν.
Κόντεψε να με τελειώσει, αλλά λέω όχι συγκρατήσου από μέσα μου.
Έλα τώρα στα τέσσερα της λέω.
Στήνεται μάγκες για σεμινάριο, 11/10 για να τον φάει κανονικά, ούτε η κοπέλα μου δεν στήνεται έτσι που τις κάνω διορθώσεις, ποτε δεν στήνεται έτσι καλά και σωστά. Επίσης δεν κλέβει στο στήσιμο όπως το 80% των πουτανων. Με ξάφνιασε πάω ασυναίσθητα να την "διορθώσω" αλλά δεν μπορείς να διορθώσεις το τέλειο (!). Αρχίζει το σφυροκόπημα που λέτε και απολάμβανα την κωλαρα τής, να βλέπω την πανέμορφη κωλοτρυπιδα της και να χουφτωνω τα μάγουλα της, καθώς τα γραπωνα δυνατά.
Μετά από 10-15 πιστονιασματα, πετυχαίνουμε την τέλεια παλινδρόμηση (μισή διαδρομή εγώ και άλλη μισή αυτή με backfuck)τόσο συγχρονισμένα λες και μας είχαν προγραμματίσει υπολογιστές και software. Λες και είμαστε ιμάντας χρονισμού. Όσο απροειδοποίητα αυξανα σταδιακά, τοσο αύξανε και αυτή. Λες και είχε αισθητήρα ταχύτητας μέσα της και διαβαζε για τον εγκέφαλο. Αλλά 15-20 πιστονιες και να λέω για κωλαρα, μπράβο, έτσι μωρό μου κτλπ. Να μου λέει και αυτή"χύσε με, δωστα μου όλα"...Ασάλιωτα
Έρχεται το τέλος, χύνω βαθιά μέσα της, γραπωνω την κωλαρα τής και στραγγίζω ήρεμα. Βγαίνω και βλέπω ότι το είχα γεμίσει με καλή ποσότητα κρεμούλας το προφυλακτικό, το κοιτάει και αυτή και ύστερα την βλέπω όρθια να με χαιρετάει και να της λέω ευχαριστώ πολύ και το εννοούσα. Παρακαλώ μου λέει, αντίο.
Είδα και έπαθα να ξαναντυθω. Ένιωθα την κούραση αλλά και την ικανοποίηση. "Ρε πουστη μου να λέω, έχω την άλλη την δικιά μου, ακαποτος και δεν μπορώ να χύσω καμιά φορά και αυτή με τα στησίματα και τον επαγγελματισμό της και να βγάζω ποσότητα... Άδικη η ζωή. Δεν το έχουν και όλες, πουτανες και μη. Αυτή το έχει. Ιδρώνει την φανέλα και γουστάρει το επάγγελμα της. Επίσης είναι χρόνια εκεί, υγιής και ευγενική. Ξέρει και καλά ελληνικά. Την έπαιρνα με 10€ βέβαια αλλά αξίζει και τα 15€. Αυτά από εμένα. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ήρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
15€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Sir Sexy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
3.283
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Autokinitas, FAT BASTARD, perseas και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2023
το δέκα στην τσατσά 10 για ποιο λόγο, όπως λες δεν την είδες, θα έπρεπε να παρουσιάσει τη κοπέλα, επίσης πιο κάτω γράφεις οτι το πάτωμα δεν ήταν καθαρό που πάλι είναι δουλειά της υπηρεσίας, βέβαια έβαλες στη καθαριότητα 6 ...
review reaction 1 Επιρρεπής
18 Ιανουαρίου, 2023
Ναι το έβαλα το 10 με την λογική ότι έκανε promotion (τσατσιλικι) μόνη της, ευγενικά, σωστά με καλά ελληνικά, χωρίς το συνήθως ενοχλητικό της κάθε γριάς τσατσας που πιέζει να περάσεις μέσα. Εφόσον λοιπόν δεν υπήρχε τσατσά ή εγώ δεν είδα/ άκουσα τι να έβαζα 0 στη υπηρεσία; Δάκρυ
18 Ιανουαρίου, 2023
Παίδες πρέπει να έκανα λάθος τη διεύθυνση: Κολωνού 32Β είναι τελικά, απ' ότι είδα από άλλο συναγωνιστη. Χίλια συγνώμη, αν το δει mod να το διορθώσει καθώς και ένα λ μετά το πυραυλάκι στον τίτλο. Ευχαριστώ.Καπέλο
review reaction 1 Accountant, n.smirni76
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3