Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το πρώτο πράγμα που μου περνάει από το μυαλό ακούγωντας το όνομα Πωλίνα είναι η καβλιάρα η τραγουδίστρια των 80΄. Από σήμερα όμως πρώτη θα είναι η καβλομιλφάρα Πωλίνα που διάβαζα συνεχώς στις ενημερώσεις και δεν ήξερα ούτε πως είναι. Η Πωλίνα λοιπόν είναι μια αφράτη χαμογελαστή μιλφάρα με κοντό μαύρο μαλλί. Εμφανίστηκε με μονοκόματες κάλτσες με ζαρντιέρες που τονίζουν την κωλάρα της. Αν δεν φορούσε ένα μπουρνούζι από πάνω θα ήταν τέλεια. Δεν πειράζει όμως , προφανώς το φορούσε λόγω κρύου, οπότε όταν ζεστάνει ο καιρός θα την απολαμβάνουμε χωρίς αυτό. Δεν υπήρχε περίπτωση να μην περάσω αφού ήρθα ειδικά για την κωλάρα της. Πέρασα στο δωμάτιο και την περίμενα. Ήρθε μετα απο 15 λεπτά περίπου. Ξάπλωσε πάνω μου και άρχισε να τρίβεται ενώ εγώ ήμουν ήδη καβλωμένος. Με ρώτησε πως θέλω την πίπα, της είπα χωρίς και ξεκίνησε την ονειρική της πίπα, όπως έχουν αναφέρει πάρα πολλοί στις κριτικές. Έκανε και ένα περίεργο ρούφηγμα, ενώ ταυτόχρονονα κάπως χτυπούσε την γλώσσα της. Δεν την άφησα να με τσιμπουκώσει πολύ γιατί σίγουρα θα με τελείωνε, ενώ εγώ ήθελα να γευτώ όλες τις τρύπες της. Την έβαλα να κάτσει πάνω μου και την γαμούσα αργά αργά σαν να ήταν γκόμενά μου, ενώ χούφτωνα την υπέροχη κωλάρα της , που είχε αρκετά απαλή αίσθηση παρόλα τα χρόνια της, ψιθυρίζοντας της πόσο κάβλα είναι. Σηκώθηκε στήθηκε στα 4 και της τον έχωσα στην μουνάρα ένω της έριξα κανα δυο χαστουκάκια , πηγαίνοντας με χαλαρούς ρυθμούς για να μην χύσω καθότι ήθελα να της τον βάλω και στην κωλάρα. Την το είπα χαμήλωσε λίγο ακόμα, επιασε την πούτσα μου και την οδήγησε στην τρυπούλα της. Της τον έβαλα αργά αργά ανεβάζοντας ρυθμό και το τέλος ήρθε πολύ γρήγορα αλλά με την μέγιστη ικανοποίηση αδειάζοντας σε μία ωραία και χαμογελαστή μιλφάρα που δίνει τα πάντα για να σε ικανοποιήσει. Σίγουρα θα ακολουθήσουν κι αλλες καταθέσεις στην κυρία γιατί θέλω να την χύσω και στο στόμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.327
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Pegging Slave, FAT BASTARD, DmtrsxXx και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού