Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ήρα είναι μια νταρντανομούνα μελαχρινή περίπου στα 25 με μεγάλο φυσικό στήθος και μακριά μαλλιά. Αρκετά ψηλή με ένα μεγάλο τατού στο δεξιό πόδι. Συνήθως παρουσιάζεται μόνη της στο σαλόνι, την τσατσά μια φορά την έχω δει το τελευταίο διάστημα που πηγαίνω. Σαφώς βελτιωμένη στις υπηρεσίες σε σχέση με όταν δούλευε δίπλα στο 32Γ. Δυστυχώς δεν κάνει ελεύθερο στοματικό και το τσιμπούκι της έχει μικρή διάρκεια. Έχει όμως απίστευτη κωλάρα όταν στήνεται στα 4 ή όταν κάθεται πάνω σου και κάνει και κατι κουνήματα twerk αρκετά καβλωτικά. Το να βλέπεις ένα τέτοιο άλογο στους καθρέπτες και να το ξεμουνιάζεις εμένα προσωπικά με φτιάχνει. Ξεκινήσαμε με μία πίπα μέτρια θα έλεγα, στην συνέχεια έκατσε reverse cow. Έπαιρνα μάτι την κωλάρα της να ανεβοκατεβαίνει πάνω στην πούτσα μου ενώ της έριχνα και μερικά σκαμπίλια στα αφράτα κωλομέρια. Τελειώσαμε με ένα δυνατό πισοκωλητό που είναι και το αγαπημένο μου για τελείωμα. Γενικά δεν έχει σούπερ υπηρεσίες αλλά σε όσους αρέσουν αυτά τα κορμιά είναι ταμάμ. Έχει κάνει και αύξηση και η τιμή είναι στα 15 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ήρα
Κόστος
15€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.284
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Ημεδαπος , DmtrsxXx, giorgiodelafuentes2 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού