Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Kαλημέρα σε όλους, λόγω του ότι έλειπαν τα διάφορα στάνταρτ λόγω και της γνωστής κηδείας ίσως, επισκέφτηκα το Aλκαμένους 113. Διαβάζοντας την κριτική του πολυαγαπητού Smyrni δυσκολεύτηκα να μπω αλλά βλέπωντας την Aλίνα και με έλειψη χρόνου μπήκα, υπήρχε και η Μαρίνα αλλά χωρίς παρεξήγηση με τίποτε. Η τσατσά ευγενική, ο χώρος πολύ καθαρός, μεγάλος και περιποιημένος κλασσικά μπάνιο και τσόντα στην τηλεόραση. Ή Αλίνα έχει 3.5 πολύ όμορφο στήθος, γλυκό πρόσωπο για gilf και βελούδινο δέρμα με αρκετά βέβαια πατσοκίλια στην κοιλιά, μέχρι εκεί όμως, στην αρχή μου έφερε οινόπνευμα να πλύνω τα χέρια μου. Μετά από φίλημα στο στήθος (φιλιά γιοκ) μου είπε να ξαπλώσω και άρχισε μία πολύ καλή ισπανική με τις βυζάρες της, μετά μου φόρεσε προφ (άλλαξε μόνο με προφυλακτικό κάνει στοματικό) έκανε μία μέτρια προς καλή πίπα, μετά ανέβηκε από πάνω αλλά δυστυχώς πολύ χλιαρή αίσθηση του μουνιού της. Την γύρισα στα 4 και εκεί για λίγο ευτυχώς ανταποκρίθηκε (μάλλον άρχισε να καταλαβαίνει την δυσαρεσκειά μου) και προχώρησε καλά. Έλα όμως που σκέφτηκα να την γυρίσω σε ιεραποστολικό να βλέπω τις βυζάρες να κινιούνται....τι το ήθελα χάλια αίσθηση, με τα πατσοκίλια να κλείνουν το μουνί της, τραβήκτηκα μετά από 2-3 κινήσεις. Της είπα να ξαναπάει στα 4 που δέχτηκε χωρίς αντίρρηση εκεί με συγκέντρωση πήγα να τελειώσω αλλά άρχισε να τραβιέται!!!!έλεος λέω την κράταγα και έφευγε προς τα μπρος για να μην μπω πολύ βαθειά. Εκεί ξενέρωσα τελείως, ξάπλωσα και με παίξιμο με το χέρι (πολύ βιαστικό στο άιντε τελείωνε με έφερε σε οργασμό) μετά σηκώθηκε χαιρέτισε και εξαφανίστηκε. Δεν θα ξαναπάω εννοείται, κρίμα ίσως να κουράστηκε, αλλά κακή εμπειρία όπως είπε και ο Smyrnis, πιο κάτω. Δεν πειράζει μία πάνω μία κάτω όπως πάντα για να εκτιμούμε τις πιο τίμιες κοπέλες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.083
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Milfomaniac, giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού